P.C.Roberts: O amerických volbách rozhodne kauza Texas

Napsal
Sdílet článek

Televize Newsmax TV oznámila, že volební kauza státu Texas, projednávaná v těchto dnech před Nejvyšším soudem USA, rozhodne s konečnou platností o tom, zda demokratická krádež voleb bude povolena nebo zrušena.

„Výsledek soudní žaloby, podané Nejvyššímu soudu USA generálním prokurátorem Kenem Paxtonem, se tak stane konečným a nezvratným rozhodnutím v právě projednávaném soudním tažení prezidenta Trumpa proti tomu, jak volby v USA proběhly“, prohlásil v televizi Newsmax TV Trumpův právník Jordan Sekulow.“Nejvyšší soud neposuzuje jen to, co se během voleb událo v Texasu, ale chystá se učinit další krok, v němž bude řečeno: „Chceme slyšet odpověď i od těchto jmenovaných států“ dodal Sekulow s odkazem na další státy se sporným výsledkem voleb, kterými jsou Pensylvánie, Georgia, Michigan a Wisconsin.

Zdroj:

https://www.newsmax.com/newsmax-tv/scotus-texas-original-jurisdiction-ken-paxton/2020/12/08/id/1000652/

  • Překlad: Lubomír Man
(Visited 917 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Tak držím palce.Tato zpráva mi dala velikou naději.
    Chodím do kostela na modlitební mužů a kdosi tam dal téma aby jsme se modlili za tým Donalda Trumpa(protože je konzervativní) tak snad ta kapka v moři pomohla. Dál držím palce.

    1. James 5:16: “Confess your faults one to another, and pray one for another, that ye may be healed. The effectual fervent prayer of a righteous man availeth much.”

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *