P.C.Roberts: Revoluce proti bílé Americe

Napsal
Sdílet článek

Duševně vyšinutý soudce v Detroitu rozhodl, že policii není dovoleno zasahovat do černošských nepokojů: http://www.scoopyweb.com/2020/09/detroit-judge-bans-police-from-using_6.html

Soudce de facto takovouto pravomoc nemá, avšak revoluce už překročila všechny hranice práva. Tato revoluce proti „bílé Americe“ má zastání nejen ze strany demokratických starostů, demokratických městských rad a demokratických guvernérů, ze strany mluvčí sněmovny reprezentantů, ze strany Bidena a Kamaly Harrisové, ale též ze strany justice. Abych to řekl jasně: revoluci, která právě probíhá, podporuje Demokratická strana. Jestliže jste běloch a volíte Demokraty, volíte sami proti sobě.

Revoluce je namířena proti „bílé Americe“.

Tuto revoluci proti bílé Americe podporuje Demokratická strana, média, globální korporace, nadace, běloši nenávidějící sami sebe, izraelská lobby a vojenkobezpečnostní komplex. Trumpa pak podporují tzv. „Trumpovi chudáci (deplorables)“,jejichž jedinou mocí je jejich volební hlas, na kterém v současné Americe záleží stále méně.

Demokraté vědí, že nemají šanci volby vyhrát, a zamýšlejí proto, jak bylo nedávno odhaleno, vyvolat převrat: .

https://www.paulcraigroberts.org/2020/09/06/sounds-like-the-democrats-are-planning-a-coup/

Demokraté navíc ujistili, že neuznají výsledek sčítání volebních hlasů. Demokracie nám zkrátka mizí před očima, protože demokracie podporuje bílý rasismus. Což (dle Demokratů), činí samu demokracii rasistickou.

Velká většina Američanů je politicky až nadmíru nonšalantních na to, aby věděla či se starala o to, co se s nimi děje. Důsledkem toho pak ovšem je, že protibělošské revoluci nic nestojí v cestě.

Skutečně, Američané jsou si natolik nevědomi toho, jaká je skutečná situace, že budou toto mé varování považovat buď za vtip, či výkřiky konspiračního teoretika nebo rasisty. Prostě jednoho z těch ošklivých bělochů, kteří nevěří obžalobám bělochů za jejich „systematický rasismus“.

Situace v Americe došla až tak daleko, že není snad už ani možné informovat o tom, jak se situace vyvíjí a kam směřuje. Lidé mají vymyté mozky a jsou indokrinování ke zničení sama sebe.

  • Překlad: Lubomír Man

 

(Visited 83 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *