P.C.Roberts: Veto

Napsal
Sdílet článek

Tak toto je skutečná žurnalistika, s jakou se už dnes v médiích západního světa nesetkáte. Film Veto vám dá totiž nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie. Viz:

https://21stcenturywire.com/2019/03/30/the-veto-film-exposing-cnn-al-jazeera-channel-4-and-the-western-media-propaganda-war-against-syria/

Když na vlastní oči sledujete, jak byla propaganda s využitím západních presstitutek inscenována, dá vám to představu o tom, jak nesmírné je panství čirého Ďábla a jak dalece už toto panství přesáhlo hranice oficiální působnosti západních vlád. Ďábel se tak stal zaměstnavatelem západních propagandistů, kteří se ještě stále vydávají za žurnalisty.

A jestliže v sobě máte aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian.

LUBOMÍR MAN

(Visited 128 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Klídek!Stačí vyhýbat se jen politice.Hlavně té aktuální…Tak pěkné filmy o přírodě,o vědě,ale i o historii málokde natočej tak pěkně jako na BBC.
  Rozumný divák/čtenář čerpá z více zdrojů a tak ho neoblafnou.😋

  1. “Stačí vyhýbat se jen politice.Hlavně té aktuální…”

   – fajn. Lenže tá politika, hlavne daňový úrad,ale aj iné buzeroidné zložky štátnej moci – sa NEVYHNÚ MNE. Aj keď ja sa im vyhnem.

   1. Šmankot,tak snad máte natrénováno,ne?Za bolšána jsme také uměli moc dobře číst mezi řádky.
    Dneska se to mladí naučej taky.😁👍

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *