P.C.Roberts:Usvědčující důkazy že „Trumpovo povstání“, stejně jako „Russiagate“, zinscenovala FBI

Napsal
Sdílet článek

Zdá se, že fakta, sebraná známým novinářem Tuckerem Carslonem, přesvědčivě dokazují, že Trump nebyl ničím jiným než jen další obětí vojenskobezpečnostního kmplexu USA. Kennedy byl zastřelen, Nixon zbaven úřadu nastraženou akcí Watergate, a jen dva pokusy zbavit se prezidenta – šlo o Reagana – a to vraždou a impeachmentem – byly neúspěšné. Nu a Trumpa vyhnaly z Bílého domu ukradené volby, které byly jako fíkovým listem překryty „Trumpovým povstátním“.

Obětí vojenskobezpečnostního komplexu se mohl stát i prezident Carter. Přemluvili ho, aby kývl na plán vojenskou akcí osvobodit zaměstnance amerického velvyslanectví v Iránu, které jako rukojmí zadržovali v zajetí iránské revoluční gardy. Armáda se postarala o krach akce a vojenskobezpečnostní komplex pak pověřil presstitutky, aby zodpovědnost za tento krach svalily na Cartera.

Kennedy, Nixon, Carter a Reagan byli mírumilovnými prezidenty, kteří usilovali o lepší vztahy s Ruskem, resp. Sovětským svazem. Clinton, Bush ml. a Obama byli prezidenty, kteří naopak usilovali o co nejvyšší napětí s Ruskem. Však také vojenskobezpečnostní komplex proti těmto třem prezidentům nikdy a ničím nevystoupil.

  • Lubomír Man
(Visited 141 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *