Pád současné italské vlády je nadějí pro celou Evropu

Napsal
Sdílet článek

Možná jste již zaznamenali, že včera došlo k pádu italské vlády. Ten se očekával už nějakou dobu, ostatně, italská vláda nikdy nevydržela celé volební období, vyjma vlády Berlusconiho. Pro jistotu jen zopakuji, že v současné italská vláda byla sestavena po rozpadu koalice Hnutí 5 hvězd a Salviniho Ligy. Salviniho Liga musela být z vlády odstraněna podobně, jako tomu bylo v případě tehdejší rakouské koalice lidovců se Svobodnými. Jak jistě víte, tak krátce před tehdejším pádem italské vlády slíbil Conte na ekonomickém fóru v Davosu Merkelové, že se již brzy Salviniho zbaví.

Současná vítačská italská vláda je sestavena z Hnutí 5 hvězd, Demokratické strany (obdoba naší ČSSD) a Renziho Italia Viva. A byly to právě dvě Renziho ministryně, kdo z vlády odešel a způsobil tak pád současné vlády, která se zaměřila na vítání afrických vetřelců. Současnou vládu tak mají v oblibě pouze invazisté a italská mafie, která spolupracuje s tou nigerijskou. A nelze zapomenout ani na EU  a neziskovky, Salviniho úhlavní nepřátele.

Po pádu italské vlády se nyní rýsuje šance na koalici, která by mohla zastavit nekončící příval muslimských vetřelců, k němuž zejména v posledních měsících dochází. Současná vláda invazi podporuje, přičemž právě jedna z odcházejících Renziho ministryň byla tím, kdo přišel s legalizací nelegálních vetřelců, žijících na území Itálie. Legalizovali tak například i drogové dealery, jimž jejich kápové (většinou z řad nigerijské drogové mafie) vydali potvrzení, že pro ně pracují jako „pečovatelé“ a tím jejich de facto nelegální činnost legalizovali. Legalizováno tak dosud bylo skoro 200 tisíc ilegálních vetřelců.

Dosavadní vláda také nesmírně vychází vstříc pašeráckým vysoce ziskovým neziskovkám, které už například Malta odmítá ke svým břehům vpouštět, Itálie je však pro pašeráky džihádistů jistotou. To vše se může už velmi brzy změnit.

Možná totiž konečně nadešel čas Ligy a Mattea Salviniho, zdaleka nejpopulárnějšího politika v Itálii. Liga spolu s Fratelli d’Italia a Forza Italia  v současných průzkumech veřejného mínění dosahují v součtu okolo 50%. Tato koalice Salvini – Meloni – Berlusconi – by byla skutečnou noční můrou bruselských papalášů, ale i všech pašeráckých neziskovek, nigerijské mafie a afrických invazistů. Pro celou Evropu by pak byla velkou úlevou.

Lze předpokládat, že italské volby budou nejen velmi sledované, ale také zde budou nesporné snahy o manipulace jako v případě voleb amerických. Pro úspěšnou realizaci plánů Agendy 2030, která počítá s přemístěním asi miliardy lidí, je totiž invazi vstřícná italská vláda velmi důležitá. 

 

 

4.5/5 - (8 votes)
(Visited 6 505 times, 1 visits today)
Sdílet článek

8 comments

 1. „…Hnutí 5 hvězd, Demokratické strany (obdoba naší ČSSD)“

  Když jsem onehdy četl program H5h, připadal mi dost podobný Pirátům, se slabým národním nátěrem.

  1. Hnutí 5 hvězd chytlo voliče hlavně na nepodmíněný příjem, zaměřilo se na nezaměstnané na jihu Itálie. A jejich koaliční partner – Demokratická strana – jsou kopií našich socanů, mají takový typicky socanský program (i v EP patří do frakce socialistů), v němž nechybí ani multikulturalismus…

 2. Slovanko DÍKY Tuto zprávu jsem nezaznamenal. Jsem rád že te tu web Wox Populi že se můžu dozvědět to co v běžném tisku není. No dalo se předpokládat že se to v té Itálii s prominutím posere…..
  člověk nemusí mít nějakou věšteckou kouli na to aby odhadl co se s nějvětší pravděpodobností stane.Také jak díky té koronavirové krizi( jak to s tou koronou je je na další kapitolu do které se pouštět nechci) Tak tak jako tam na další imigranty pochopitelně nebudou peníze… Možná že i slavné ekonomicky silné Německo také bude muset brzdit…..

  1. Dávám sem na blog některé důležité zprávy, na něž narazím, další dávám sem:
   http://necenzurovanapravda.cz/
   Sleduji alternativy většiny evropských zemí, ale i americké, takže se mi většinou donese každá novinka hned „zatepla“…

 3. Nebyl bych si tím tak jist. Přesně v okamžiku, kdy EU prosadí kvóty (a časem a trvalým tlakem je prosadí nabeton) Salvini okamžitě ztratí averzi vůči imigrantům, bez problémů je nechá vyložit z lodí a posadí je na vlak směr ČR, Polsko, Maďarsko. Teď bojuje proti nim jenom proto, že mu zůstávají doma. EU to velmi dobře ví, takže jestli Salvini vyhraje volby, tak okamžitě přitvrdí na kvóty. Nakonec už je mají připravené.

  1. Burden: Nemyslím si Okamura se Slvinim spolupracuje a tohle nedopustí aby se stalo.Nacionální suběkty spolupracují spolu.To je také ve hře….

  2. Burden, píšete nesmysly. Salvini není pitomec, on moc dobře ví, že invazisté, kteří zůstanou v Evropě, ohrozí Evropu jako takovou, včetně Itálie. V Itálii už mají svoje komunity, hodně jich pracuje pro nigerijskou mafii, ale i pro italskou. Oni by se jim tam vrátili. Salvini nikdy nebyl příznivcem kvót, je zastáncem absolutního zastavení invaze. Totéž Georgia Meloni, ta je snad ještě tvrdší. Je vidět, že zahraniční politiku vůbec nesledujete nebo jí nerozumíte…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *