Pákistánec pobodal Němce, aby se vyhnul deportaci

Napsal
Sdílet článek

Ano, čtete dobře. Pákistánec věděl, že když někoho ubodá, nebude deportován, ale bude umístěn buď ve fešáckém vězení, kde bude mít k dispozici 5x denně halal stravu, bude tam mít teplo, k dispozici modlitebnu i služby imáma, prostě vše, co si může muslim žádat. Proti životu v Pákistánu nejspíš úplný luxus. Navíc je více než pravděpodobné, že bude vetřelec shledán psychicky nemocným a  v psychiatrické léčebně bude jako v sanatoriu, včetně možnosti vycházek. A hlavně – nikdo ho nedeportuje z Německa. Stačilo tedy si zcela náhodně zvolit oběť, vytáhnout nůž a bodat…

Teprve devatenáctiletý Němec Ralf P. měl štěstí v neštěstí. Pouze velmi rychlá operace mu zachránila život. Zcela neznámý vetřelec mu bez jakékoli předchozí hádky bodl v tramvaji kuchyňský nůž do zad. Pachatelem byl Pákistánec, velmi dobře známý policii. Každodenní směsice násilí, nepořádku a šílenství, kterou musí obyvatelé Německa snášet, je nepředstavitelná, když si člověk vzpomene na uklizenou a čistou  zemi minulosti.

Ve středu ráno v Cottbusu 19letý mladík téměř zaplatil životem za to, že byl v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zezadu se k němu přiblížil vetřelec tmavé pleti s černým turbanem na hlavě a nožem v ruce. Vrazil ho poté mladíkovi do zad, zasmál se a odešel z vozu. Vážně zraněný teenager se z posledních sil dopotácel k řidiči, který zalarmoval pohotovostní službu.

Ralf P. byl převezen do nemocnice, kde mu lékaři na poslední chvíli zachránili život nouzovou operací. Jeho život byl v akutním nebezpečí. Pachatel byl zatčen jen několik hodin po činu, policie ho zatkla v jeho bytě.

Abdulsalam R. (29 let) byl identifikován na základě videozáznamů z kamer z tramvaje. Muž byl již policii znám z důvodu nebezpečného útoku, výhrůžného chování a vloupání. Pákistánec jako motiv činu uvedl, že chtěl náhodně vybranou osobu zranit nebo zabít, aby si zajistil další pobyt v Německu. Věděl, že pak by nebyl deportován.

Vidíte, jak dobře jsou muslimští vetřelci informováni o tom, že v Evropě už se de facto najíždí na právo šaría? Oni moc dobře ví, že jsou před soudem chráněni a také velmi dobře ví, že většina evropských věznic, nasáklých falešným pseudohumanismem, pro ně žádným trestem není. Navíc nemálo pachatelů z řad muslimských vetřelců bývá seznáno psychicky nemocnými, což jim trest nejen výrazně zmírní, ale zpravidla skončí v psychiatrické léčebně, kde je režim mnohem volnější, než ve vězení. Především jsou si však jisti tím, že v případě násilného trestného činu zpravidla nejsou deportováni.

Najdou se další následovníci tohoto Pákistánce, kteří se jen tak vydají bodat náhodně vybrané bezvěrce, aby si zajistili doživotní pobyt ve štědré Evropě?

(Visited 228 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *