Pálení Koránu a protiislámské demonstrace spojené s muslimskými nepokoji se šíří Skandinávií – další na řadě bylo Norsko (video)

Napsal
Sdílet článek

Že by se potomci Vikingů konečně probouzeli? Pozdě, ale přece? Že by se rozhodli si vzít zpět své země? Každému, kdo se do pálení nenávistiplného Koránu pustí, musí být jasné, že jeho čin ponese důsledky. Těmi důsledky jsou muslimské nepokoje, ke kterým došlo nejen ve švédském Malmö, ale i v dalších islamizovaných městech země. Právě násilné nepokoje, spojené s provoláními Allahu akbar a výkřiky, že země je “jejich”, tedy muslimů, snad probudí i tu netečnou většinu. A to nejen ve Skandinávii.

V návaznosti na násilné nepokoje, které vypukly ve Švédsku po spálení koránu během demonstrace organizované antiislámskou skupinou ve městě Malmö, se také norské orgány činné v trestním řízení připravují na další noci nepokojů a požádaly úřady o posílení.
Jedna osoba byla údajně zraněna a 20 osob bylo zatčeno po protestu v norském hlavním městě Oslo, který organizovala skupina s názvem „Stop islamizaci Norska“  – SIAN. Napětí eskalovalo poté, co demonstrující začala trhat stránky z Koránu.

Protesty v Oslu přišly v reakci na páteční pálení Koránu v Malmö, třetím největším městě Švédska. Tam došlo v pátek v noci k násilnostem poté, co členové dánské antiislámské strany Stram Kurs natočili upálení Koránu ve veřejném parku. Poté, co bylo video zveřejněno online, se ve městě shromáždilo více než 300 muslimů, aby tak vyjádřili svůj hněv. Demonstrace se rychle stala násilnou, když muslimové pálili pneumatiky, házeli kameny, zápalné láhve a pyrotechniku na policii.
K velkému požáru došlo také v podzemní garáži, spáleno bylo mnoho aut a jeden kostel.

Po nepokojích v Oslu požádala městská policie norské úřady o posily, které uvedly, že nad situací nemají žádnou kontrolu.

Pro ty, kdo umí anglicky, je zde ještě jedno video, které je z roku 2012 a ukazuje už tehdy silně islamizované Oslo a norskou rodinu, která si na základě dlouhodobé propagandy myslela, že ideální místo pro život je v multikulturní společnosti. Když později zjistili, že je jejich malý syn pod neustálou šikanou svých muslimských vrstevníků, tak teprve potom svůj názor změnili. Právě toto video názorně ukazuje, proč se sever Evropy tak rychle islamizoval – za vše může dlouholetá multikulturní propaganda, která je – podobně jako nyní i u nás – dlouhodobě praktikována již od školky….

Pálení Koránu se nejspíš “přelije” i do jiných islamizovaných zemí. Informace kolem akce, která proběhla ve Švédsku, velmi bedlivě sleduji už téměř měsíc, tedy od doby, kdy se o úmyslu Korán spálit psalo poprvé, neboť jsem tušila, že tato akce odkryje úmysly muslimů již naplno dřív, než by k podobným nepokojům došlo už jen z toho důvodu, že by mohamedáni přečíslili původní obyvatelstvo.

Bohužel, už je situace v těchto islamizovaných zemích natolik tristní, že se tam mnoho nezmění. Ano, zcela jistě zatknou organizátory pálení nenávistné knihy, která je horší, než Mein kampf. Možná zatknou i pár muslimů, kteří  řádili v ulicích. Zda se ale skutečně něco změní i v myšlení zatím ještě většinové společnosti se uvidí teprve o příštích volbách v těchto islamizovaných zemích.

Co je ovšem tristní je ten fakt, že v zatím méně islamizovaných zemích se většina lidí chová tak, aby jednou dopadli úplně stejně jako Skandinávie, která se probudila příliš pozdě.

 

(Visited 1 975 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *