Slovanka: Pandemický zákon potvrdil zavádění totality přesně podle plánů Agendy 2030 a Velkého resetu

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste všichni zaznamenali včerejší skandální hlasování k pandemickému zákonu, které jen prokázalo fakt, na který upozorňuji už nějakou dobu. V našem parlamentu působí jednotná NF, obdoba té před rokem 1989. Je tam zastoupeno 9 stran, z nichž je minimálně 7 v naprostém ideologickém souladu a v jakési nepsané koalici. Už dávno jsem upozornila nejen na to, že si tyto strany absolutně souzní v EP, ale souzní si také ideologicky, jednotně podporují naše neutuchající členství v EU či NATO a dokonce sdílí i společné parlamentní platformy, ať už jde například o „Platformu pro boj proti dezinformacím a kremelské propagandě“ nebo například „Platformu pro propagaci EU“, ale sdružuje se například i jejich eurohujerská mládež.

Členstvo těchto stran má také velmi bohaté zastoupení v rámci US Deep state vedeného a Bakalou zaštítěného Aspen institutu. Jde ovšem také o naprosto stejné strany, které včera odhlasovaly totalitní „pandemický zákon“. Pokud jste jej zatím nečetli, můžete si ho pročíst například zde.  Sami uvidíte, že se jedná o zákon, který sice nepřináší žádná řešení například přetíženosti nemocnic či nedostatku personálu nebo cokoli podobného, zejména řeší restrikce a zákazy. A co je nejdůležitější; může být kdykoli aplikován bez ohledu na Parlament.

Samozřejmě je přímo vodou na mlýn jak milovníkům totality, k nimž patří například islamofil Al Hamajda, tak nástrojem, který může donekonečna zavádět nejen nouzové stavy či zákazy s nimi související, ale také odkládat volby. A to klidně donekonečna. Nebo do doby, než si lid vzpomene na rok 1618 a provede výměnu politiků obdobným způsobem. K zákonu bych ještě ráda podotkla, že jeho obdobu již přijímají i jiné země, očividně se tedy jedná o nějaký „mustr“, podle něhož se jede prakticky ve všech zemích, kterým vládnou poplatné loutky, zavádějící totalitu ve jménu „Velkého resetu“.

Mezitím nám papaláši dávají najevo, jak tu jejich údajnou „pandemii“ berou vážně. Prymula si neopomene otevřít svoji nevymáchanou hubu a prohlásit, že by zavedl tvrdý lockdown, aby se pak sebral a šel koukat na fotbalový zápas. Přitom „plebsu“ se zakazuje jakákoli podobná zábava. Je to tentýž Prymula, který nám v roce 2009 tvrdil, jak dlouhodobé nošení roušek škodí a tentýž Prymula, který záhy po jeho vlastním vyhlášení nouzového stavu, vydání příkazu k uzavření restaurací a nařízení nošení roušek, byl přistižen, jak vychází bez roušky z otevřené restaurace. A tentýž Prymula, který se před umně naaranžovaným divadlem pro svědky covidovy radostně bavil s lékařskou suitou částečně bez roušek.

Divím se vůbec, že to těm nezměrným manipulátorům ještě někdo „žere“. Nemyslíte, že kdyby zde byla skutečně nějaká nemoc horší, než ebola (jak nám je neustále podsouváno), tak by byla většina těchto papalášů zalezlá doma ve sklepě málem ve skafandrech? A neporušovali by neustále svoje vlastní nařízení či nařízení jejich „domovských“ partají?

Pandemický zákon tak jen prokázal, že strany, které pro něj jednomyslně hlasovaly, tedy ANO, ČSSD, ODS, TOP0,09, Piráti, STAN a KDU jsou jednou společnou novodobou „Národní frontou“. Důkazů je na to tolik, že je nevidí jen ten, kdo je vidět nechce. Mainstreamová média, ale i část tzv. „alternativy“ má za cíl vyvolávat dojem, že tomu tak není. Ale pokud se podíváte na některá skutečně velmi důležitá hlasování, která jsou především zásadní pro naši budoucnost, tak se tato zdánlivá „opozice“ projeví jako perfektně si souznící koalice.

Mimo všeobecně známých hlasování v EP to lze doložit i mnoha hlasováními k zásadním otázkám v našem Parlamentu. Všechny tyto strany například svorně hlasují pro každý nesmysl, který přijde z EU (to je cca 70% hlasování v Parlamentu), podporují okupační mise, ale také podpořily půjčku přes EU, která nás uváže do chomoutu tohoto molocha, nebo – chcete-li – globalistů – na několik generací. Půjčku od těch, kdo ve skutečnosti řídí svět a jejichž zvrhlé plány se mají v tomto desetiletí postupně realizovat.

5/5 - (5 votes)

(Visited 576 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jestli to bude tak horké s tou agendou 2030. Zákon má omezenou platnost, a to do 28.2.2022. Bohužel elity jsou spíše toho ražení, že si myslí, že můžou lidem dirigovat život. Nerad to říkám, ale spějeme k revoluci, která ale nebude sametová, ale spíše se bude blížit té velké francouzské.

    1. Omezenou platnost sice zatím má, ovšem nikde není psáno, že jej nenahradí něčím ještě horším nebo třeba to, že si ho neprodlouží o další rok atd….

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *