Pane ministře, stačí!

Napsal
Sdílet článek

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví, v souvislosti s nastávajícím školním rokem, nastínil:

Děti, které nebudou testovány, budou cvičit jen ve venkovních prostorech, nesmějí zpívat a při konzumaci nápojů a jídla musí mít rozestupy od jiných osob1,5 metru.“

Jsem ráda, že už mám děti dávno dospělé a základní, střední i vysokou školu již mají za sebou. Kdybych však byla nyní matkou dítka základní školou povinného, dosáhla bych osobního setkání s panem ministrem (to si pište, že jo) a nepřejte si slyšet co by on ode mě slyšel. Samozřejmě by to nebyla žádná neslušná, osobně útočná slova, vulgarity. Toto není můj styl. Ale za klobouček by si to v žádném případě nedal.

Pan ministr nastínil ještě více, avšak domnívám se, že už jen těch pár jeho slov, která jsem uvedla, stačí.

Pane ministře, je vidět, že ještě nemáte děti. Že ještě nemáte děti školou povinné. Že ještě nejste rodič. Že nic nevíte o šikaně mezi dětmi, která se vyskytuje i ve školách. To je problém, jestli to nevíte.

A co děláte Vy? Přiléváte olej do ohně. Šikanujete! Něco ve smyslu když to nepůjde po dobrém, my vás k tomu donutíme. No tak fajn! Nejsnáze to jde na těch co se vůbec nemohou bránit. Na dětech!

Opravdu to nejde jinak? Opravdu ty „černé ovce“ (podle Vás) vyčlenit, vydat k posměchu? Striktně jim přikázat cvičit pouze venku, zakázat jim zpívat, nutit je svačinu zblajznout někde mezi košťaty, v kumbálu pro uklizečky.

P. S. Vaše štěstí, že nemám dítka již školou povinná!

  • MAJKA DUBOVÁ
5/5 - (8 votes)
(Visited 206 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *