Papež Bergoglio opět podpořil islám

Napsal
Sdílet článek

Možná jste zaznamenali, že Bergoglio, alias papež František, popřál muslimům k ramadánu a zároveň vyzval o ochraně kostelů a mešit. A co víc, vyzval všechny křesťany, aby se účastnili večerního iftaru (večerní halal jídlo o ramadánu) a slavili ramadán spolu s muslimy.  Přitom právě toto jídlo je jedním ze symbolů ramadánu, pro muslimy je to víc, než jen jídlo. Je to oslava džihádu. Mají tedy nemuslimové slavit džihád a islamizaci vlastního území? Či co tím chtěl Bergoglio naznačit?

Ramadán a vše co s ním souvisí – tedy i dodržování daných pravidel včetně večerního jídla – jsou také součástí Koránu. Tedy každý, kdo skutečně ramadán podporuje, podporuje džihád. A džihád je tím nejdůležitějším pro každého muslima, přičemž hlavní součástí džihádu je islamizace nemuslimských území (hidžra). Každý, kdo pozorně sleduje, co se v posledních letech děje ví, že právě dochází k džihádu v Evropě.

Náš kontinent je nyní cílem mešitou zfanatizovaných muslimů, ostatně už v roce 2015, kdy začala nejdůležitější fáze muslimské invaze, vyzval jeden z nejvyšších imámů pravověrné muslimy k obsazení Evropy a její totální islamizaci. Nejde jim prvořadě o dávky, ty považují za povinnou daň nevěřícího káfira nadřazenému muslimovi. Jde jim jednoznačně o totální islamizaci kontinentu,. A mnozí z nich se tím ani netají.

Jsem přesvědčena, že Bergoglio spolu se současnými církevními hlavouny, kteří jeho kroky podporují, je jedním z těch, jejichž zadáním je dopomoci urychlení islamizace. Ve většině zemí má svoje poplatné slouhy, kteří jsou ochotni  v nasunování muslimů do Evropy asistovat. U nás je takovým zářným příkladem  Šojdrová (jak příznačné, že se jedná o členku KDU-ČSL) či třeba Halík.

Jasnými známkami záměrné islamizace Evropy je tedy nejen dlouhodobá podpora invaze ze strany EU či OSN a dalších podvratných organizací, ale také instalace Bergoglia na post papeže. Každým svým výrokem a činem jen potvrzuje, že jeho zadání je jediné: posloužit islamizaci Evropy. Ostatně, je to Jihoameričan, takže mu na osudu Evropy nijak nezáleží.

Když byl vloni Bergoglio na návštěvě v Maroku, kde jednal s tamním králem o  „mezináboženském dialogu“, apeloval na těch pár místních křesťanů, aby v žádném případě nenabádali muslimy ke konverzi ke křesťanství. Umíte si představit, že by nějaký imám nabádal muslimy, aby nepožadovali konverzi nemuslimů k islámu? To by kázal zcela proti Koránu a džihádu a pravděpodobně by podobnou výzvu takto hovořící imám dlouho nepřežil. Každý imám dnes a denně nabádá muslimy, k tomu, aby přiměli ke konverzím co nejvíce nemuslimů.

Dalšími příklady podvratného jednání papeže bylo jeho setkání s imámem Sheikhem Al-Tayyebem v Abu Dhabí, což je jeden z nejradikálnějších muslimů, který v minulosti prohlásil, že muslimové, kteří konvertují ke křesťanství, musí být popraveni. Zde se můžete podívat na to, jak se k tomuto muslimskému radikálovi Bergoglio lísá.

Ti, kdo umí anglicky, se mohou podívat na video téhož muslima, kterého líbá Bergoglio. Muslima, který tvrdí, že muslimové musí žít podle Koránu a za konverzi je třeba trestat smrtí (to ostatně dělali i členové ISIS):

 

Skandálním počinem Františka bylo také líbání nohou muslimským invazistům, mířícím z Afriky do Evropy, stejně, jako  i jeho výzva, ve které apeloval na Evropany, aby se méně množili, aby bylo více místa pro migranty či aby muslimské vetřelce ve velkém přijímali. Zajímavé je, že ke svým vlastním „ovečkám“ se chová velmi přezíravě, snad každý již viděl video, na kterém s odporem odtáhl ruku od ženy, která mu líbala prsten. Ta mu vadila, ale líbat nohy černochům a Arabům ho naopak neskonale uspokojuje.

Ramadánová výzva Bergoglia, kterou de facto podpořil muslimský džihád, je jeho dalším skandálním počinem. A jistě ne posledním. Dá se bez nadsázky říct, že je to totéž, jako kdyby pastýř zval ovce na večeři k vlkům. 

 

3.7/5 - (3 votes)
(Visited 2 791 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

    1. Papež je hlava katolicke cirkve, jine cirkve se stavi k islamu a migraci zcela jinak, nehazet do jednoho pytle!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *