Papež Bergoglio ve službách islamizace

Napsal
Sdílet článek

Papež František, neboli Bergoglio byl na svůj post dosazen zcela účelově. Každý, kdo sleduje jeho kroky, už nemůže ani na chvíli pochybovat o tom, že právě tento neomarxista byl na svůj post zvolen záměrně proto, aby napomáhal s rozvracením Evropy cestou masové invaze a islamizace. Byl dokonce – zcela nestandardně  – na svůj post dosazen dřív, než zemřel jeho předchůdce Benedikt XVI., který byl pod průhlednou záminkou špatného zdravotního stavu ze svého postu odvolán.

Scénu, kdy papež líbá africkým muslimským migrantům nohy, zná snad každý. Od začátku jeho působení se zajímá výhradně o muslimské migranty, jeho soukmenovci ve víře, velmi často v zemích jejich původu utiskovaní, ho nezajímají ani za mák. Mimo nadměrné péče o muslimské migranty, kdy dokonce vyzval Evropany, aby jim otevírali svoje domovy či dokonce nabádal, aby se Evropané méně množili a uvolnili tak místo muslimským migrantům, se také nebývale sbližuje s nejvyššími představiteli islámu. O jeho inklinaci k islámu svědčí také to, že je prvním papežem, který navštívil SAE – tedy jednu z kolébek islámu, kde sice mohou legálně žít i křesťané (je jich tam asi milion), mají tam i nějaké kostely, ale mají zákaz šíření víry pod trestem smrti, nesmí mít v zemi trvalé bydliště a nesmí tam stavět žádné další kostely. Trošku jiné podmínky, než mají muslimové v Evropě, že? Tady si můžou šířit islám i mešity, jak libo.

Právě v Abú Dhabí se Bergoglio sešel s nejvyšším sunnitským imámem Sheikhem Ahmedem al-Tayebem, se kterým podepsali jakousi mezináboženskou dohodu. Přitom tentýž imám už dříve vyzýval svoje soukmenovce k obsazení Evropy a její islamizaci.  Bergoglio tedy jede přesně podle not tzv. NWO a svých loutkovodičů, kteří ho na post papeže dosadili. S tím plně konvenuje i jeho neutuchající podpora genderových šíleností, LGBT a dalších neomarxistických výmyslů, které mají – spolu s migrací a islamizací – vyústit v rozvrat naší civilizace a likvidaci původního Evropana. Ostatně, Bergoglio je Jihoameričan, co je mu asi tak po Evropě, že.

Proti papežovi a jeho nekončící podpoře muslimské invaze se samozřejmě přímo v Itálii staví dlouhodobě Salvini, který už proti Bergogliovi uspořádal několik demonstrací.

Je zajímavé, že právě těsně předtím, než Erdogan vyzval své soukmenovce k obsazení Evropy, pronesl papež proslov, ve kterém podtrhl tíživou situaci všech, kteří prchají před válkou nebo opustili svou vlast, aby hledali lidsky důstojný život“, a zároveň vyzval evropské národy, aby před nimi nezavíraly své hranice. (Až na to, že migranti neusilují ani tak o lidsky důstojný život, ale spíše o svržení západní kultury imigračním džihádem, který během několika desetiletí nahradí domorodé obyvatelstvo muslimy a islámskou vládou).

„Počet těchto bratrů a sester – nucených opustit své blízké a svou zemi a čelit podmínkám krajní nejistoty – vzrostl v důsledku šíření konfliktů a stále dramatičtějších ekologických a klimatických podmínek.“

Dále František pronesl: „Strach vede k pocitu, že se musíme bránit tomu, co je demagogicky znázorněno jako invaze.“ 

Papež měl v této souvislosti tvrdá slova právě pro politiky, jako je Matteo Salvini, kteří nedávnou masovou migraci do Evropy charakterizují – zcela správně – jako „invazi“..

“Rétorika střetu civilizací slouží pouze k ospravedlnění násilí a k podněcování nenávisti.  Je nemyslitelné snažit se řešit problém imigrace vztyčením zdí. Začínám mít strach, když slyším určité projevy některých vůdců nových forem populismu; připomíná mi to projevy, které šířily strach a nenávist už ve třicátých letech minulého století, Středozemní moře je mořem prolínání. Představy o rasové čistotě nemají budoucnost.”

Chápete už oč jde Františkovi nyní? Samozřejmě o plnění jeho zadání, které má už od samého počátku, kdy byl na svůj post instalován. Nyní, v době, kdy dochází k další, pravděpodobně ještě mohutnější invazi – najednou z Blízkého východu i z Afriky – začal agitovat proti politikům, kteří mají zájem ochránit Evropu a evropskou kulturu. Proti politikům, kteří také jako jediní prosazují omezení či zákaz islámu.

Zajímavé je, že právě toto pronesl papež asi týden předtím, než Erdogan otevřel hranice a vypustil statisíce invazistů do Evropy. Zatímco Bergoglio vyzývá muslimy k převzetí Evropy, jeho soukmenovci ve víře jsou každodenně vražděni v různých zemích světa, dnes zejména v Nigérii, kde jich denně i několik set zavraždí islamisté z Boko Haram. Tedy z uskupení, jehož mnozí členové už jsou dnes v Evropě, působící v řadách nigerijské mafie, dokonce také u nás. Možná některým z bývalých členů Boko Haram a dnes členů nigerijské mafie, dokonce líbal papež nohy.

Pokud si papež myslí, že svojí výzvou odradí mnohé voliče od volby Salviniho (či jiných politiků podobných stran napříč Evropou), tak se zatraceně mýlí. Myslím, že většina lidí už tohoto slouhu elit, snažících se o rozvrat Evropy, velmi dobře prohlédla, takže se zachovají přesně naopak. 

(Visited 1 938 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *