Pár dnů před vražedným útokem vyzval tuniský imám ke stínání hlav bezvěrcům (video)

Napsal
Sdílet článek

Zde je možná hlavní důvod vražedného běsnění tuniského džihádisty. Podnět mohl přijít právě od tohoto imáma, který dal výzvu na sociální sítě a také ji sdělil v televizi Muslimského bratrstva. Přesně té organizace, která je napojena na většinu islámských spolků v Evropě a jíž většina muslimů, žijících a vydělávajících na území Evropy, posílá desátky. Tyto organizace, napojené na Muslimské bratrstvo, jsou pak financovány i z EU.  Na organizaci, která propaguje stínání hlav bezvěrcům, si tak přispívají nejen evropští milovníci kebabu, ale všichni daňoví poplatníci zemí EU.

Francouzská média upozorňují na to, jak tuniský imám ve Francii, jen několik dní před čtvrtečními popravami v kostele v Nice, vyzval k setnutí hlavy každého, kdo uráží proroka Mohameda. Zároveň se potvrdilo, že terorista je nově příchozím muslimským vetřelcem a krajanem imáma.

Před dvěma týdny byl 47letý učitel Samuel Paty sťat u Paříže osmnáctiletým Čečencem Abdulakem Anzorovem. Nyní panuje podezření, že takto jednal poté, co mešita, kterou navštěvoval, vydala výzvu k pomstě za zveřejňování obrázků jejich pedofilního lžiproroka Mohameda. Podobné informace se nyní objevují o čtvrtečním teroristickém útoku v Nice.

Salafistický imám ve Francii  vyzval muslimy, aby násilně pomstili urážky namířené proti lžiproroku Mohamedovi. Béchir Ben Hassen z Tuniska je radikální imám, kterému bylo zakázáno kázat ve své domovské zemi a nyní žije ve Francii, kde může kázat navzdory tomu, že vyjádřil podporu teroristickému útoku na satirický časopis Charlie Hebdo v roce 2015.

Pouhých deset dní před teroristickým útokem v kostele Notre Dame v Nice, zveřejnil Ben Hassen video na Facebooku, vyzývající muslimy k vraždě bezvěrců, urážejících islám. Na videu tvrdí, že islám umožňuje stětí jako metodu pomsty pro každého, kdo uráží Mohameda a pak podává rétorické otázky o tom, co by muslimové měli dělat.

Ve čtvrtek večer francouzská policie potvrdila totožnost pachatele útoků v Nice a že on, stejně jako imám Ben Hassen, je z Tuniska. 21letý Brahim Aouissaoui, který připlul do Itálie přes Středozemní moře, přicestoval do Francie vlakem.

Imám Ben Hassen je znám prohlášeními, v nichž uvádí, že kritici islámu musí být potrestáni stětím hlavy.

„Každý, kdo urazí proroka Mohameda, zemře. Měl by být potrestán stětím hlavy,“ říká Ben Hassen ve videu, zveřejněném televizí Muslimského bratrstva.

K tomu jen malá poznámka. Podle všeho šířil tento imám svoji výzvu po sociálních sítích, tedy po Facebooku a Twitteru. A to bez toho, že by mu jeho výzvy k řezání hlav někdo cenzuroval. Na to si vzpomeňte, až těm z vás, kdo máte účet na sociálních sítích, nějaký příspěvek smažou nebo vás zablokují.

5/5 - (3 votes)
(Visited 272 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *