Pár otázek svědkům covidovým

Napsal
Sdílet článek

Před časem jsem se ve svém článku ptala na jednu jedinou otázku všech zastánců roušek, zavírání ekonomiky a dalších restrikcí. Tedy těch, co hltají všechny zprávy o současné „plandemii“ COVIDU-19. Nikdo mi dosud na moji otázku neodpověděl, stejně tak mi na ni nikdo neodpověděl v různých diskuzích, kde jsem ji také pokládala. Tedy dnes jsem se rozhodla soubor otázek poněkud rozšířit. Já mám prostě ráda ve všem jasno. Ale v případě této „plandemie“ je příliš mnoho neobjasněného či sporného především v tom, čím nás „krmí“ oficiální propaganda. Proto chci odpovědi od těch, kdo všemu, co slyší z médií, bezmezně věří, i když jsou zde i jiné hlasy odborníků, které jsou však umlčovány…

Chápu, že někdo se prostě bojí. Třeba proto, že on sám patří mezi některou z udávaných rizikových skupin (nicméně pro tyto skupiny by byla nebezpečná i chřipka) nebo prostě jen proto, že vše, co nám předvedou média či vláda plně napojená na globalisty (podobně, jako jiné vlády), bere velmi vážně.

Ale půjdeme nyní k věci. Na samém počátku jsem ani já nevěděla, co si mám o celé údajné pandemii myslet, neboť relevantních informací bylo velmi málo. I když jsem už dlouho tušila, že přijde něco, co vyvolá vleklou hospodářskou krizi, neměla jsem ani tušení, oč půjde.

Chvíli mi trvalo, než jsem si vše srovnala v hlavě a začala jsem chápat, že jde o další krok globalistů k realizaci plánů NWO, mimo jiné také o test, který měl ukázat, nakolik je společnost manipulovatelná. To mi nakonec potvrdil i nový dokument strůjců Agendy 2030, o němž jsem psala zde. To je samozřejmě můj osobní názor, který jsem si udělala i na základě spousty různých dalších informací. A nyní už budu konkrétní a přistoupím k dotazům, přičemž jako první zmíním ten, který mi stále žádný ze svědků covidových nezodpověděl.

  1. Znovu tedy žádám o podrobné zdůvodnění toho, proč nejsou už dva měsíce přeplněné německé nemocnice. Proč nekolabuje německý zdravotní systém? Proč nemají přeplněné márnice? Podle vašich teorií, kopírujících fantasmagorie lidí jako Flégr, by tomu tak totiž být mělo. Nejprve na přelomu července a srpna a znovu pak o měsíc později proběhly v Německu mohutné demonstrace proti koronafašismu. Byli tam demonstrující bez roušek, přičemž v Berlíně byly statisíce lidí, v případě druhé demonstrace se hovoří o milionu. Desetitisícové demonstrace pak byly i v dalších německých městech. Žádné rozestupy, roušky a dezinfekce. Inkubační doba uplynula několikrát. Jak je možné, že bez dodržení uvedených pravidel nedošlo k výše uvedenému katastrofickému scénáři??
  2.  Kolem COVIDU-19 se šíří různé zvěsti. Od těch katastrofických, šířených většinou lékaři, kteří jsou na koronašílenství nějak zainteresovaní, většinou finančně (např. výroba roušek, budoucí vakcinace) až po opačné, prezentované již do panikaření nezapojenými lékaři. Za zbytečné až škodlivé považují roušky i jakákoli drakonická opatření. Chránit by se dle jejich mínění měly jen rizikové skupiny, zbytek populace by se měl nechat žít. Zde by mne zajímalo, proč věříte té první skupině, která chce přísná opatření a roušky? Na základě čeho jste si vytvořili názor, že právě a pouze oni mají pravdu?
  3. Většina z vás hltá každé Prymulovo slovo. Přitom před 11 lety, v době, kdy „řádila“ prasečí chřipka, nedoporučoval nošení roušek s tím, že víc škodí, než pomáhají. Najednou by nás nejraději „orouškoval“ i doma. Takže pak se ptám, jak je možné, že si z jeho názorových „přemetů“ volíte právě to současné doporučení jako jediné správné? A to navíc poté, kdy se provalilo, že si Prymula letos v červnu založil firmu na výrobu roušek (i když poté, co se vše provalilo podnikání pozastavil)?
  4. Kolik z vás nosilo roušky a rukavice a neustále používalo dezinfekce při některých nadměrně smrtících chřipkových epidemiích? Třeba při té z roku 1995, kdy zemřelo v souvislosti s chřipkou nesrovnatelně víc lidí, než nyní při současné „epidemii“? Jen za chřipkovou sezonu tehdy v ČR zemřely tisíce lidí, některé zdroje uvádějí až 12 tisíc mrtvých v souvislosti s chřipkou. Pamatujete si, že by v té době byla média plná chřipky? Byla půlka televizních zpráv jen chřipka?? Ekonomika se nezavírala a nepamatuji si, že bychom měli třeba v zaměstnání jakákoli omezení či to, že by se tehdy jezdilo v MHD s rouškami. Nezavíraly se restaurace, obchody. Jediným omezením bylo uzavření škol týden před vánočními prázdninami. Takže milovníci restrikcí, odpovězte mi na tuto otázku…
  5. Jak mi vysvětlíte, že se kolem COVIDU-19 sešla už taková spousta manipulací a lží pocházejících z oficiálních kruhů? Falešné testy, které samy o sobě vykazovaly pozitivitu; lidé, kteří se nikdy nedali testovat, ale byli na seznamech testovaných, dostali zprávu, že jsou pozitivní (BEZ TESTU!); do kolonky „úmrtí na COVID-19“ se v různých zemích dávaly  třeba i dopravní nehody, infarkty, sebevraždy či úmrtí lidí  se dvěma či třemi těžkými nemocemi, tedy lidí velmi oslabených, kteří by téměř jistě zemřeli i s „obyčejnou“ chřipkou. Už chápete, proč se všude udává, že dotyční zemřeli „s COVIDEM“ a ne „na COVID“?
  6. Vysvětlete mi, jak je možné, že nikde na světě se neuzavíraly kvůli nákaze personálu provozovny globálních společností – hypermarkety, řetězce supermarketů, bank a jiných podniků, na jejichž prosperitě mají zájem především strůjci celosvětové globalizace? Jak je možné, že prodavačky v super a hypermarketech nemoc nějak záhadně obcházela i přesto, že se v jejich provozovnách střídají denně až tisíce lidí? Zpočátku přece chvilku trvalo, než zavedli roušky a v létě nebyly povinné nikde! Zato se zavřela spousta hospůdek, vináren, restaurací, barů a jiných menších soukromých podniků, včetně menších obchodů (vzpomínáte si na údajné semeniště COVIDU v jakémsi soukromém obchůdku s potravinami v Uherském Brodě?). COVID-19 navštívil nejen u nás také doly, které jsou trnem v oku propagátorům zeleného údělu. Jaká to náhoda!! Vysvětlíte mi tedy to profesně selektivní chování COVIDU-19?
  7. Jak je možné, že v mnoha zemích, které odmítly najet na koronašílenství, nemají přeplněné márnice? Co třeba Bělorusko, kde jsou neustálé pouliční protesty, ale nikdy se tam nedělala řízená opatření, která byla vždy jen o dobrovolnosti? V davech moc roušek nevidíme, přesto tam zdravotnictví nekolabuje. Totéž většina afrických zemí. Pamatujete si, jak nám zjara tvrdili, že bude Afrika plná mrtvol? A nic se tam neděje.. Jak mi to vysvětlíte?

Dotazů by se našlo jistě mnohem víc. Já jsem některé názory, k nimž jsem došla postupně, na základě mnoha různých informací, zveřejnila v předchozích článcích, kde se podrobněji vyjadřuji i k různým manipulacím a lžím, které vycházejí průběžně najevo. Jedná se například o články zde, zde nebo zde. Nevadí mi, když vidím na ulici kohokoli v roušce a rukavicích, je to volba každého. Ale vadí mi, když je to určené jako povinnost. Stejně tak mi vadí udavači, kteří hlásí každého „hříšníka“ bez roušky.

Čekám tedy na odpovědi. Pokud mi odpovíte a své odpovědi zcela racionálně – a především bez invektiv –  zdůvodníte, pak se možná nad závěry, k nimž jsem už dříve došla, zamyslím. Zajímá mne především odpověď na moji první otázku, která zůstává stále nezodpovězena. A moc by mne zajímalo také vaše zdůvodnění toho, proč je kolem COVIDU tolik manipulací a lží a proč věříte pouze a jen té části lékařů, která má „oficiální“ názor.

PS: Dotazů bych měla mnohem víc, další až někdy příště…

5/5 - (5 votes)

(Visited 461 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *