Pár slov o tom jak Babiš prohraje volby

Napsal
Sdílet článek

Marně a dlouho si opozice láme hlavy, jak porazit Babiše. Voliči se evidentně nenechali zviklat jeho údajným členstvím v StB, neodradila je ani Babišova nekoncepční politika zoufalého mikromanagementu, kdy coby deus ex machina v každé vsi slibuje a slibuje, ovšem skutek utek…    Jo, stadión pro Sáblíkovou taky bude… Babiš přestál i občasné a opakující se vlny zájmu všemožných institucí o jeho angažovanost v jím “dříve vlastněném” holdingu Agrofert, jeho prospěchu ze svěřenských fondů atd…Voliči v Česku na tohle prostě většinově kašlou……….ale zkuste jim nasadit na ksichty hadry a ono to zafunguje.

Třeba tady nebo tady – – procenta v anketách mluví jasně. Ne že bych viděl současnou opozici jako schopnou sílu k řízení státu – to fakt ani omylem, že? Piráty a Mirku Němcovou bych nenechal řídit ani řetízkovej kolotoč starýho Kočky, nicméně, pokud Andreji Babišovi zlomí vaz roušky, bude to zaznamenáníhodné nejen pro všechny mudrlanty nad českou “povahou holubičí” a Češích coby “šlapajících cyklistech” . Vidina každého půlroku života s Petriho miskou na obličeji prostě majoritu neláká. A stojí za to těch pár dní chrchlání, když už Čínská komunistická chřipka na síle notně polevila.

Tak uvidíme…

UPDATE – Zapomněl jsem na jednu podstatnou věc – Mára Prchal & Co. taky umí číst. A točit se jak zrovna fouká.  A možná za tejden bude zase všechno jinak…Sorry jako

 

(Visited 147 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *