Parazitní neziskovky a Klus opět vytáhli do boje za dovoz syrských vousatých sirotků z Afghánistánu a Pákistánu

Napsal
Sdílet článek

Jaká náhoda! Tak právě v době, kdy jsem objevila informaci o tom, jak jsou v posledních letech velmi nadstandardně vykrmovány promigrační neziskovky napříč Evropou, narazím na několik článků o tom, že se dnes opět ozvaly české neziskovky, které dlouhodobě podporují projekt europoslankyně Šojdrové na dovoz syrských vousatých sirotků z Afghánistánu a Pákistánu. A hlavním protagonistou této šaškárny je zpěvák Klus, který dělá neziskovkám v dovozu džihádistů nejspíš jen ubohou stafáž.

Jak jsem uvedla už v předchozím článku, tak v Řecku právě probíhá velký audit promigračních neziskovek, působících na území Řecka. Už nyní, po prvním kole auditu, se přišlo na to, že v posledních několika málo letech došlo k nebývalému nárůstu výdělků těchto neziskovek a to řádově až v desítkách milionů eur!!

Co se týká kauzy sirotků Michaely Šojdrové, tak od začátku mi bylo velmi podivné jedno: že by se našlo tolik hlupáků, kteří by mohli věřit pohádce o tom, že nějaký malý sirotek by byl schopen úplně sám, zcela bez doprovodu, dojít ze Sýrie do Řecka. Putování pěti nebo sedmiletého dítěte přes kus Sýrie a Turecko dál do Řecka, je skutečně jen stěží představitelné. Podobné pohádce tedy může uvěřit skutečně jen rozumem mdlý sluníčkář typu “zpěváka” Kluse.

To, že jde v případě Šojdrové o zřejmě velmi lákavý finanční bonus a nejspíš i nějaký lukrativní post za to, že se zasadí o dovoz džihádistů do ČR, mi bylo jasné od samého začátku. Ostatně každý, kdo ví, čím se zabýval její syn, tomu je jasné, že rodinka Šojdrových má  zřejmě velmi dobrý “radar na prachy”. Pro ty, kdo o jeho činnosti nic neví, je zde video:

Ale přesuňme se od Šojdrové k neziskovkám. Ty převzaly její původní iniciativu v ČR a dnes se pod záštitou zpěváka Kluse pokusily opět horovat za dovoz džihádistů pod pláštíkem dovozu “syrských sirotků”. V posledních měsících si totiž hned několik zemí přivezlo z řeckých táborů své “sirotky”, většinou “puberťáky”, tedy lépe řečeno jedince, deklarující, že jim je 14-17 let, ovšem zpravidla bez jakýchkoli dokladů. Jejich skutečný věk je tedy velmi diskutabilní, což se již mnohokrát potvrdilo.

Na takového čerstvého sirotka, který před pár týdny přiletěl spolu s ostatními  do Německa, se můžete podívat třeba zde. Podobných “sirotků je plná Evropa a už mnohokrát jsem zde uváděla různé příklady toho, jak tito “sirotci” Evropu multikulturně “obohacují”. Na takové “sirotky – obohacovače” se můžete podívat třeba zde či zde. Pokud bych měla vypsat jen případy kriminální činnosti těchto “sirotků” v celé Evropě za těch pár měsíců letošního roku, jeden článek by na to nestačil.

Připomínám, že za přijímání syrských vousatých sirotků se v ČR “bije” především iniciativa Češi pomáhají, Rozumkova podvratná neziskovka Organizace pro pomoc uprchlíkům, která se nedávno dokonce soudila se státem za to, že byly afghánským nelegálním invazistům, tvrdícím, že jsou nezletilí, provedeny kostní testy, kde se prokázalo, že údajní nezletilci jsou již i více než deset let zletilí a v neposlední řadě se za dovoz “sirotků” iniciativně zasazuje i Amnesty International.

Všem výše uvedeným jde samozřejmě o totéž. O tučné pašalíky, které za svoji podvratnou činnost dostanou od svých chlebodárců. Bohužel, k těm chlebodárcům patří také stát – resp. daňoví poplatníci, tedy i vy. Například Rozumkově OPU přispěli na jeho podvratnou činnost čeští daňoví poplatníci 46 786 527,- Kč. Údaje za loňský rok mi nejsou známy, nicméně předpokládám, že částka byla podobně, jako u jiných neziskovek, opět výrazně navýšena.

Kolikpak asi dostali všichni ti, kdo se o dovoz vousatých syrských sirotků z Afghánistánu a Pákistánu zasazují? A hlavně: copak jim za jejich podvratnou činnost jejich mecenáši slíbili, pokud splní své zadání? Motivace jejich konání je snad všem jasná. Jde o stejnou motivaci jako u většiny podobných neziskovek kdekoli v Evropě, což nám v těchto dnech názorně ukazují Řekové. Ovšem nechápu ty, kdo tuto iniciativu podporují a jsou tak neskutečně hloupí, že věří, že nějaké malé dítě dokáže zcela samo a bez doprovodu dorazit ze Sýrie do Řecka. K nim patří například ty tisíce lidí, kteří “vykroužkovali” Šojdrovou z nevolitelného místa na kandidátce na dalších pět let do europarlamentu.

A pro Kluse, který by chtěl pro “chudáčky sirotečky” zřizovat jakási česká centra v Řecku, zde mám ještě jedno video. Je na něm vidět aktuální situace v Sýrii. V té Sýrii, do které se údajně tito vousatí sirotci nemohu vrátit, protože je pro ně příliš nebezpečná:

 

 

 

 

 

(Visited 2 258 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ten Klus je nehoráznej slizoň-a ze Šojdrové a jejího synáčka je člověku fakt na blití!!!Typičtí křesťani-za peníze by vrazili i vlastní matku do islámskýho bordelu!!!Radši budu celej život chudej,ale budu mít čistý svědomí,než být taková křesťanská svině jako tato rodinka-ti by měli oba dva viset!!!!!!To jsem se zas pěkně nasral!!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *