Paříž: Muslim ubil k smrti dvě ženy, prý je psychicky nemocný

Napsal
Sdílet článek

Tolik psychicky nemocných šílenců, maniaků a vrahů snad Evropa nikdy neměla. A jak se zdá, jejich příliv ani jen tak nepřestane. Psychiatři tak budou mít stále co na práci a brzy už nebude dostatečná ani kapacita stávajících “cvokáren”.  Obzvlášť se to pak týká zemí, které se vypořádávají s dědictvím koloniální minulosti, jako třeba Francie.

Poměrně divoké drama se odehrálo v Paříži ve středu 30. září. Ve dvacátém okrsku, když krátce před 20:00, zatkla policie severoafrického, údajně psychicky narušeného zločince za dvojnásobnou vraždu poté, co ji zalarmoval soused.

Ten slyšel hlasité hlasy připomínající hádku. Než dorazili na místo, mohli policisté zaslechnout sténání. Zatímco byli hasiči požádáni, aby otevřeli dveře, tak z nich vyběhl jedinec severoafrického typu, asi 30letý, vousatý, úplně nahý a pokrytý krví. Policie se pokusila podezřelého zpacifikovat, ale šílenci se podařilo zavřít dveře a dostat se zpět do jeho bytu.

Podle policejního zdroje policisté také zaslechli, jak muž za dveřmi přednáší modlitby v arabštině a stále dokola opakoval: “Neexistuje žádný bůh kromě Alláha a jeho poslem je Mohamed.”

Po vyražení dveří od bytu policie objevila hororovou scénu, jíž dominovala dvě ženská těla. Jedna z žen zemřela na poranění hlavy a  druhá byla nahá, trhaně dýchala a byla vážně zraněna. Brzy poté zemřela.

Policie dokázala určit totožnost muže, který hovořil velmi zmateně. Během svého zatčení se pokusil zaútočit na policisty. Policii se také snažili zastavit muslimští „diváci“, kteří odsuzovali údajné policejní násilí. Jeden ze zastánců muslimského vraha se dokonce přitiskl k policejnímu vozidlu a odmítl odejít.

Podezřelý, který byl vzat do vazby, je také dobře známý na psychiatrii. Podle policejního zdroje jsou obě ženy, které byly ubity k smrti, matka a teta podezřelého.

Psychiatrie – muslim – toto slovní spojení bude brzy stejně běžné, jako muslim – Allahu akbar nebo muslim – nůž. Ostatně, pokud někomu cpou od dvou let do hlavy něco natolik nenávistného jako je Korán, pak se ani není čemu divit.

(Visited 1 195 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *