Patnáctiletá Italka byla znásilněna třemi muslimskými „nezletilci“

Napsal
Sdílet článek

Tak jsem si při čtení tohoto článku opět vzpomněla na europoslankyni Šojdrovou, Piráty a zpěváka, Kluse; tedy na hlavní podporovatele dovozu vousatých muslimských „sirotků“, na vítače, kterým se zřejmě podobné případy zdají být přijatelnou daní za jejich falešnou pseudohumanitu. Ke znásilnění mladé Italky došlo v  letovisku, které známe i mnozí z nás, kdo do Itálie rádi jezdíme na dovolenou, v severoitalském Lignanu.

Dva z muslimských násilníků jsou Albánci a jeden je Egypťan, údajně ve věku od 16 do 17 let. Dívka z Benátek údajně seděla sama na pláži Lignanu a čekala na přátele, když ji násilníci napadli. Dva z nich ji  znásilnili, zatímco třetí stál opodál, přihlížel a zřejmě hlídal, zda někdo nejde.

Když odešli, dívka zavolala záchrannou službu, která rozpoutala hon na muže po celé oblasti, který vedl k jejich zatčení. Znásilnění se odehrálo 15. srpna, což je v Itálii významný státní svátek známý jako Ferragosto, kdy se rodiny a přátelé scházejí u bohaté hostiny. Radní pro bezpečnost Ligy severu regionu Friuli Venezia Giulia, Pierpaolo Roberti, řekl: „Jsou zapotřebí další kontroly a přísnější opatření, až po chemickou kastraci pro ty, kdo páchají trestné činy sexuální povahy.“ Dodal: „Znepokojivé kulturní klima, v němž se určité jevy vyskytují, je známkou naprostého nedostatku jakýchkoli hodnot.“

Jak uvedla policie, tak jeden z násilníků má záznam v trestním rejstříku. Radní pro bezpečnost regionu Friuli Pierpaolo Roberti prohlásil, že navrhne omezení pohybu „falešných zahraničních údajně nezletilých osob“. Roberti řekl: „Co dělali tři cizí údajně nezletilí na vlastní pěst uprostřed noci v Lignanu? Kdo se o ně měl starat? A kdo zaplatil za to, aby si tito zločinci užívali oslavu svátku v našem regionu?“

Lignano znám velmi dobře. Dlouhé roky jsme tam jezdili na rodinnou dovolenou v době, když byl syn malý. Letovisko má tři části – Sabbiadoro, Pineta a Riviera, přičemž osmikilometrovou pláž místy lemují piniové háje. Navíc je pravděpodobné, že letos není v Itálii téměř nikdo jiný než Italové, takže i když je top sezóna a navíc se jednalo o tamní svátek, na tak dlouhé pláži jste jistě mohli najít úseky, kde jste nepotkali ani živáčka. Slečnu tak mohli násilníci zatáhnout do lesíka u pláže, či mohli využít části neosvětlených pláží mimo centrum.

Tedy na tom, že se něco podobného přihodilo za tmy a v jinak rušném letovisku, není v kontextu s letošním omezením cestovního ruchu nic podivného. Jediné, co mne udivuje je fakt, že to nechali Italové dojít tak daleko, že se nemohou cítit bezpečně ani v místech, kde byl dřív v tomto ohledu klid a pořádek.

Předpokládám, že vetřelci budou vzhledem k jimi deklarovanému nízkému věku odsouzeni jen symbolicky a po krátkodobém pobytu v „pasťáku“ svůj čin zopakují. Podobné „sirotky“ si poslední dobou ve velkém navozilo z řeckých táborů Německo, Švédsko či Finsko. A podobné „sirotky“ chtěla u nás i Šojdrová spolu s dalšími nadšenými vítači, včetně Kluse a 200 rodin, ochotných je ubytovat.

Toto nebyl první podobný čin údajných „nezletilců bez doprovodu“. Kolik toho budou muset tito „sirotci“ různě po Evropě ještě provést, než se jejich vítačům rozsvítí v hlavách??

5/5 - (4 votes)
(Visited 631 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *