Pedagožku děsí toxická maskulinita měst. I toto učí na univerzitě…

Napsal
Sdílet článek

Konkrétně mám na mysli jakousi pofiderní pedagožku, zároveň však i militantní feministku z kanadské Mount Allison University Leslie Kernovou. Té se nelíbí, jak vypadají města, která údajně vyzařují toxické mužství. Tato osoba má očividně obrovské trauma z toho, že ve městě jsou všude kolem ní sloupy, věže, mrakodrapy a jiné výškové budovy.

Kernová se domnívá, že městské stavby šíří toxickou maskulinitu, mnohé budovy a jejich design má za sexistické. Nikoho asi neudiví zjištění, že na škole má na starosti program genderových a ženských studií. To je přesně ten obor, který před časem všechny státní maďarské univerzity z rozhodnutí vlády zrušily coby škodlivý.

Tato zřejmě militantní feministka se rozhodla zajít v tématu až tak daleko, že k němu dokonce napsala i knihu nazvanou „Feminist city“. Opravdu příliš nechápu, co mohla na městských budovách rozebírat až tak, že by to vydalo na celou knihu. Také by mne zajímalo, kdo by si asi takovou knihu zakoupil? I když je pravda, že podobných šílenců ve společnosti přibývá, takže nepochybuji, že si tato feministka své fanoušky najde.

Podle Kernové se sexismus v architektuře projevuje ve výšce staveb nebo v jejich tvaru. Mezi problémové objekty řadí stožáry, obelisky, věže, spirály, sloupy nebo strážní věže. Odsuzuje také vysoké kancelářské budovy a mrakodrapy, které podle ní „stojí vzpřímeně a ejakulují světlo na večerní oblohu“. 

Podle výše uvedeného bych si tipovala, že tato paní je velmi pravděpodobně nymfomankou. Každý normální člověk si při pohledu na sloup představí sloup, pohled na věž evokuje zase jenom věž a stejně jsou na tom i různé výškové budovy. Každý normálně myslící člověk totiž ví, že i tvar a velikost všech těchto staveb má svůj praktický účel. To jen psychicky nemocný člověk v tom může vidět něco jiného.

Jako protiklad výškovým budovám pak žena uvádí klasický venkovský rodinný domek. Pak tedy nechápu – má-li z města takové trauma – proč nežije na venkově. Stavbou výškových budov se jen přirozeně reaguje na narůstající počet obyvatel ve velkých městech, stejně jako na rostoucí poptávku po komerčních prostorách. Vidět za rozsáhlejší výstavbou výškových budov cokoli jiného, než snahu o to, aby se na co nejmenší plochu vešlo co nejvíce lidí, resp. kancelářských a obytných prostor, je přinejmenším známkou nadmíru bujné fantazie, v horším případě pak projevem nějaké psychiatrické diagnózy..

Reagovat na podobné výplody by mi ani nestálo za to, pokud bych se nedočetla, že tato osoba, která by byla ještě v poměrně nedávné době případ pro psychiatra, učí mládež. Ona navíc není jediná, jí podobných jsou plné univerzity. Podobným osazenstvem musí disponovat i  univerzita, která povýšila rasistickou Indku na profesorku poté, kdy prohlásila, že na bílých životech nezáleží. Pak se nelze divit tomu, co tato „vzdělávací“ zařízení mnohdy produkují.

Ostatně, úplně se stačí podívat na současné bílé podporovatele BLM, členy Antify a jí spřízněných bojůvek. Většina z nich jsou právě produkty podobných univerzit…

5/5 - (3 votes)

(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Tady je přesně vidět, co se takovým feminacistkám honí hlavou a co jim schází. Freud by si na takovém případu určitě smlsl.

  2. Tyhle feminopavědkyně jsou lesby, co v minulém životě byly muži a nyní trpí v ošklivém ženském těle. Proto jim chybí sexuální uspokojení, až z toho blbnou.
    Ale v zájmu vyváženosti…
    s3-media4.fl.yelpcdn.com/bphoto/0Q9S8ERh4rIADgEYzYB_Aw/348s.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *