Pětičlenná Afghánská rodina si v Německu přijde na dávkách na 4682 eur měsíčně

Napsal
Sdílet článek

O hosty Merkelové je vskutku velmi dobře postaráno. A to si ty pozvané hosty ani nemusí sama živit, veškeré náklady za ni s velkou radostí zaplatí němečtí daňoví poplatníci. Pokud jste pak rodinka třeba z Afghánistánu, můžete si být jisti, že strádat v Německu nebudete.  Byt i dávky dostanete a škodní na tom nebudou ani ti, kdo byt v azylovém domě pronajímají.

Rodina z Afghánistánu – otec a matka se třemi dětmi, kteří od roku 2017 žijí v azylovém domě v Hamburku, mají nárok na 4 682 eur měsíčně. Pracující německá populace je ohromena tím, jak velkoryse se používají peníze z daní, pro ty, kteří zde žijí jen krátkou dobu a jejichž srdceryvné, zpravidla z prstu vycucané příběhy jsou považovány za samozřejmost, ale také pro ty, kteří z toho všeho profitují jako provozovatelé domovů pro azylanty.

Ostatně, nepřipomíná vám to naším státem štědře dotovanou menšinu? Také jejich rodiny, štědře dotované z daní většinové společnosti, často žijí v různých ubytovnách, na čemž ve finále docela slušně vydělává především vlastník daného ubytovacího zařízení.

Doklad o vyplácení dávky, na němž je udán přesný rozpis plateb, pochází od Úřadu práce v  Hamburku. Jedná se o oznámení o „Schválení výhod k zajištění obživy“. Dávka je určena pětičlenné rodině B. z Afghánistánu, která žije v azylovém domě na Kieler Straße od roku 2017. Rodině bylo řečeno, že má nárok na 4682 eur měsíčně, z čehož jde ovšem celých 2960 eur měsíčně pronajímateli – tedy soukromé společnosti. Jedná se o částku za nájem jednoho bytu v azylovém zařízení, včetně energií.

Přitom, jak uvádí zdroj, v oblasti se běžně platí nájem za celý velký rodinný dům 2200 eur měsíčně, což je podstatně méně, než kolik vyplácí stát za byt pro jednu afghánskou rodinu. Tedy majitel azylového domu vydělává skutečně pohádkové peníze na ubytovávání hostů Merkelové. A to je samozřejmě jen jeden z mnoha těch, kdo na stávající invazi z muslimských zemí pohádkově profitují.

Takových firem, které velmi štědře vydělávají na azylovém ubytovávání, je samozřejmě po celém Německu spousta, přičemž na ně jsou navázány i různé úklidové firmy a další služby. Zde se jedná o bytový dům, jichž jsou v Německu tisíce, jsou tam však i další azylová zařízení, integrační centra se zaměstnanci, jazykové kurzy, rekvalifikační a integrační kurzy, azyloví úředníci a spousta dalších institucí a firem z invaze profitujících, včetně velmi slušně dotovaných promigračních neziskovek.

Všichni výše uvedení a jejich široké rodiny pak logicky z invaze velmi slušně profitují, tudíž ji také podporují. Čím víc lidí na tento byznys napojených bude, tím větší jsou šance na to, že Bundestag zas a znovu ovládnou Zelení, socani a jiní vítači. A Německo tak samozřejmě s vítáním nepřestane.

Už tedy chápete, proč se politika Německa nemá šanci nějak výrazně změnit? Obzvlášť, když už také mnozí z hostů Merkelové mohou sami volit, neboť získali občanství? A to k nim ani nepočítám miliony německých Turků, kteří mají zpravidla německé i turecké občanství.

5/5 - (3 votes)
(Visited 885 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *