Pfizer přiznává spoustu vedlejších účinků vakcíny u dětí

Napsal
Sdílet článek

Kdopak to doporučuje očkovat děti nevyzkoušenou “vakcínou”, která má prokazatelně spoustu vedlejších účinků?  A vůbec, co to musí být za rodiče, kteří podobný experimentální preparát nechají vpravit do svých dětí, i když ví, že na danou nemoc umírá nesrovnatelně méně dětí než na chřipku? Vždyť i očkování proti chřipce je zcela dobrovolné a nikdo nám jej takto vehementně nevnucuje a už vůbec ne mladým lidem a dětem!!!

Mengele – tak nazývám ty, kdo doporučují tuto “šmakuládu” od Pfizeru aplikovat dětem. Také tento “doktor” svého času velmi rád experimentoval na dětech!! Vzhledem k tomu, že naše vládní loutky mají zcela totožné loutkovodiče jako ostatní vlády, které nyní očkují těhotné ženy a malé děti, je celkem jasné, že vše je na zadání “shora”.  Ti “správní”, ale především dobře zaplacení  odborníci, jimž je zřejmě Mengele vzorem, pak “vakcínu” doporučí…

Propaganda očkování proti covidu u dospívajících a dětí je v současné době celosvětově v plném proudu. Samozvaní odborníci, zdravotničtí pracovníci, politici a farmaceutické společnosti při každé příležitosti zdůrazňují, že nejmladší musí být nyní náhle očkováni, protože mají představovat latentní “covidové nebezpečí”. První krátká očkovací studie výrobce Pfizer z USA však nyní potvrzuje, že fatální vedlejší účinky se přirozeně vyskytují i u dětí.

Jak uvádí zpráva Report24, informační přehled popisuje, čím děti ve věku 12 let, které dostaly covidovou vakcínu, následně onemocněly. Je zřejmé, že vedlejší účinky očkování ve vztahu ke skutečnému onemocnění budou pravděpodobně mnohem horší, protože děti a dospívající trpí, pokud vůbec, extrémně mírným průběhem covid-19.

Vakcína Biontech/Pfizer byla testována na 1 097 dětech a dospívajících ve věku od 12 do 15 let (!). U 78,9 procenta očkovaných, což je 866 z 1097 dětí, se vyvinula nějaká forma vedlejšího účinku. U 466 jsou vedlejší účinky popsány jako “lehké” (jako je bolest v místě vpichu a otok), v 393 byly “středně závažné” a v 7 jsou udávány jako “vážné”.

Po první dávce očkování, a ještě více po druhé, se u dětí objevila silná horečka, bolest hlavy, zimnice, bolesti svalů a kloubů, průjem a zvracení.

Mezi možné závažné nežádoucí účinky pozorované častěji u očkovaných lidí než ve srovnávací skupině, patří potenciálně fatální apendicitida. Pfizer/Biontech nicméně odmítá souvislost s očkováním:

“Apendicitida byla hlášena jako závažná nežádoucí příhoda u 12 účastníků a početně vyšší ve skupině s vakcínou, 8 účastníků vakcíny a 4 účastníky placeba. V současné době nejsou k dispozici dostatečné informace k určení příčinné souvislosti s vakcínou. Nebyly zjištěny žádné další významné vzorce nebo numerické nerovnováhy mezi léčebnými skupinami pro specifické kategorie závažných nežádoucích účinků (včetně neurologických, neurozánětlivých a trombotických příhod), které by naznačovaly kauzální vztah k vakcíně Pfizer-BioNTech COVID-19.”

Pfizer/Biontech uvedl počet závažných nežádoucích účinků u 0, 4-0,8 procenta očkovaných. Převedeno na americkou dětskou a dospívající populaci, by to znamenalo, že závažné vedlejší účinky se očekávají u 330 000 až 660 000 lidí!

K uvedenému dodávám, že nikdo nezná účinky v dlouhodobějším horizontu, přičemž už podle výše uvedené studie jsou vedlejší účinky vakcíny pro děti mnohem závažnější, než prodělání samotného covidu. Výmluva na to, že jsou přenašeči, rozhodně neobstojí. Pokud je přece riziková populace v dané rodině očkována, neměli by se od dítěte nakazit. Navíc, mnohokrát již bylo uvedeno, že i očkovaný může být nakažlivý.

Takže jakpak ti, kdo očkování dětí těmito šmakuládami tak protlačují, obhájí svá doporučení, když i testovaný vzorek dětí prokazuje, že následky vakcinace jsou pro děti horší, než nákaza covidem? A to nehovořím o následcích, které se mohou teprve objevit….

(Visited 768 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ty úchylné rodiče, co nechají Pfizer nebo Modernu píchnout svým dětem, prostě nechápu. Nulový přínos, maximální rizika. Jak se někdo takhle může chovat k vlastnímu dítěti, proboha? Fujtajxl.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *