Plamenná řeč Dalibora Uhlíře na ideové konferenci Trikolóry

Napsal
Sdílet článek

V sobotu 27.3.2021 proběhla ideová konference Trikolóry. Vystoupila  zde řada osobností a zazněla řada podnětných myšlenek. Myšlenek, které upřesňují cestu, jak Trikolóra konkrétně hodlá dosáhnout svých cílů. Bránit normální svět, mít české zájmy na prvním místě a prosadit to donedávna zcela přirozené, že bohatství vzniká z práce.

Poslechněte plamennou řeč místopředsedy hnutí, pana Dalibora Uhlíře.

Kurýr IN přináší i to nejdůležitější, co na konferenci sdělila současná zastupující předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková

Ze zdrojů blízko Trikolóry jsme navíc získali prohlášení pana Uhlíře dovnitř hnutí:

Náročný týden se nám blíží pomalu ke konci. Řada z nás zažila na jeho začátku šok, zklamání, zmar a prázdnotu. Přiznám se, že jsem se se situací ještě vnitřně nevyrovnal a hledám motivaci a energii pro další práci.

Václav Klaus ml. nebyl jen můj stranický předseda, ale i člověk, ke kterému mám lidsky velmi blízko. „Jedeme dál, nic se nestalo, když něco končí něco jiného začíná“…jsou hesla, která zaznívají, mohou být částečně pravdivá, ale vždycky je musí naplňovat konkrétní lidé.

Trikolóra má těch skvělých, vzdělaných, pracovitých a úspěšných lidí obrovské množství, to je velká naděje! Už kvůli těmto lidem by byla škoda to velké množství práce jen tak zahodit.

A především, máme skvělý program, na kterém není potřeba nic měnit, máme hodnoty, které všichni vyznáváme a žijeme pro ně! Doba nám nepřeje, trendy jdou proti našim hodnotám, média nám cíleně prostor nedávají…

Možná to všechno je právě důvod se semknout a ukázat, že v jednotě je síla a že se nikdy nenecháme zastrašit, zadupat, ale budeme bojovat až do konce.

Přeji vám klidný víkend a hodně společné víry a naděje.

Dalibor Uhlíř

 

  • KURYR.IN
(Visited 116 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *