Plánujete dovolenou v Turecku? Pak podporujete okupaci Řecka i islamizaci Evropy.

Napsal
Sdílet článek

Každý, kdo poslední měsíce sleduje i jiné zprávy, než ty, které se týkají koronaviru moc dobře ví, co se děje na turecko-řeckých hranicích.  Erdogan vyslal před více než měsícem tisíce invazistů, včetně z vězení propuštěných kriminálníků na řecké hranice, odkud pak měli proudit dál do Evropy. Kolem hraniční řeky Evros pak probíhala spousta potyček, vždy vyprovokovaných Erdoganovými vojáky a jimi podporovanými muslimskými invazisty, velmi pravděpodobně mnohdy i členy různých islámských bojůvek.

Erdogan se nijak netají svým snem o znovuobnovení Osmanské říše, která by měla obsáhnout značnou část Evropy. Země, ve kterých žije početná turecká menšina, už považuje za dobyté území a to velmi pravděpodobně zcela právem. Jen dva roky nazpět se Erdogan přihlásil k odkazu Osmanské říše na srazu islámských extremistů, tzv. Šedých vlků. Jde o organizaci, která je v mnoha zemích považována za teroristickou. Paradoxně i přesto většina evropských politiků člena této organizace – Erdogana  a Turecko nepokrytě podporuje.

V poslední době dochází ze strany Turecka takřka denně k narušování území Řecka a to jak vzdušného prostoru, tak výsostných vod v okolí východoegejských ostrovů, z nichž hned 23 chce Erdogan obsadit a vyhlásit za území Turecka. 

Většinu infiormací o dění na turecko-řeckých hranicích musíme získávat z nemainstreamových zdrojů, protože náš věčně prolhaný mainstream, tvářící se coby nositel té jediné pravdy, nám pravdu o Turecku nesdělí. K tomu už je zbytečné cokoli dodávat, na prolhanost a záměrné mlčení mainstreamu k záležitostem, které se nehodí do současné ideologické propagandy multikulturalismu, jsme si už myslím zvykli.

Nicméně v momentě, kdy Turecko, velmi silně závislé na turismu prohlásí, že od června hodlá ve svých letoviscích přivítat evropské turisty, neváhá náš k muslimům vždy servilní mainstream rozjet patřičnou propagandu, že by se ani Goebbels nemusel stydět. Právě dnes mne velmi konsternovala tato reklama na dovolenou v Turecku. Přesně v tom Turecku, jehož záměrem je likvidace Evropy takové, jakou ji známe. Dovolená v Turecku se v kontextu toho, co se poslední dobou na turecko-řeckých hranicích děje, rovná vlastizradě.

Žádný člověk, který alespoň verbálně podporuje Řecko v jeho boji s Tureckem, nemůže trávit dovolenou v zemi, která organizuje islamizaci Evropy, v zemi, která do Evropy posílá cvičené muslimské hrdlořezy z ISIS a jiných bojůvek, stejně jako a ty nejhorší kriminálníky. Dovolenou v Turecku přispíváte na boj proti Řecku, boj proti Evropě, jejíž hranice začínají právě v Řecku. Přispíváte  ale také na Muslimské bratrstvo, Šedé vlky a ISIS. Ty všechny a mnohé další Erdogan podporuje. A v neposlední řadě přispíváte i na další mešity a modlitebny po celé Evropě, protože Turecko je po Saúdské Arábii a Kataru třetím největším sponzorem evropských mešit; v Německu či Rakousku je dokonce jejich hlavním sponzorem.

V posledních dnech už dochází dokonce k ostrým střelbám ze strany Turecka na řeckou stranu, přičemž je nejspíš jen otázkou dnů, než tisíce muslimských invazistů opět zaútočí na řecké pohraničníky. Naše vláda vyslala do Řecka pouze 8 policistů, kteří mají pomáhat Frontexu podobně, jako policisté z jiných evropských zemí. Když žádalo Řecko státy EU o pomoc, většina se k tomu postavila záporně a to včetně ČR. Tedy tyto evropské země daly najevo, žen jim útoky Turecka nevadí. Připomínám, že pro pomoc Řecku tehdy hlasovalo pouze Maďarsko, Rakousko, Polsko, Rumunsko, Řecko a Bulharsko. Ostatní země EU se tehdy postavily proti. ČR pak do Řecka poslala toaletní papír a další hygienické potřeby, avšak výhradně pro potřeby muslimských invazistů.

Pokud tedy nejsou ochotné Řecku pomoci vlády jednotlivých zemí, pak by měli pomoci alespoň sami Evropané tím, že budou bojkotovat Turecko coby dovolenkovou destinaci. Podpořte raději domácí cestovní ruch a pokud skutečně chcete někam dál k moři, pak si zkuste najít nějaké řecké letovisko, které nebylo postiženo invazí. Ovšem podporovat finančně Turecko v situaci, kdy se zcela nepokrytě snaží zničit Evropu, je v současné době počin hodný vlastizrádce. A to platí na jakéhokoli Evropana – nemuslima, který by chtěl dávat vydělat právě turecké ekonomice.

 

 

 

 

4/5 - (4 votes)
(Visited 2 011 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *