Po pochodu za Trumpa zaútočila na zbytek Trumpových příznivců Antifa a BLM (videa)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že se na demonstraci, která měla podpořit prezidenta Trumpa, sešlo okolo milionu podporovatelů, samozřejmě mainstreamová média mlčí. Pokud jste mohli vidět záběry z MAGA pochodu, tak i přes obrovskou masu lidí neodcházelo v ulicích, kudy podporovatelé Trumpa procházeli, k žádným incidentům. Nebyl zdemolován jediný obchod, obytný dům, kostel a ani napaden náhodný kolemjdoucí, jak jsme to mohli nedávno vidět v případě nepokojů ze strany BLM a Antify. Antifa si v sobotu proti takové mase netroufala, její členové tedy postávali opodál a vyčkávali, až se drtivá většina účastníků pochodu rozejde.

Pak samozřejmě došlo k tomu, co se dalo očekávat. Fašisté z Antify, stejně jako rasisté z BLM se cítí silní jedině tehdy, když jsou v převaze. Počkali si proto až na dobu, kdy se většina účastníků pochodu odebrala do svých domovů a v ulicích zůstaly už jen poslední malé hloučky Trumpových podporovatelů či třeba jen osamělí jedinci.  A právě na ty se s gustem násilníci z Antify a BLM, jenž podporují i naši “liberálové” vrhli. Myslím, že není třeba dalších komentářů, videa níže hovoří sama za sebe.

Video ze začátku pochodu – příjezd Trumpa

(Visited 872 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Držím příznivcům Donalda Trumpa v USA palce.Ať se dokážou ubránit. Bude to boj.
    U nás takovýhle dárečky máme taky i když u nás antifa stagnuje.Potom přišli další podobní blbečkové milion chvilek co chtěli svrhnout našeho legitimního premiera a prezidenta.Ty už jsou taky za zenitem.
    Nepodceňoval bych to.Tihle liberálové stále chodí mezi náma a škodí.

    Dbejme na to aby to nedopadlo špatně jako v USA kde zfalšovali volby.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *