Po Řecku začaly demonstrace proti islamizaci Evropy i v Německu

Napsal
Sdílet článek

Minulý týden v pátek uspořádali po celém Řecku demonstrace proti islamizaci a za záchranu evropské kultury.  O těch nás samozřejmě mainstreamová média nikterak neinformovala, neboť to poněkud nezapadá do současné systémem  propagované ideologie, která představuje migraci za přínosnou a islám coby náboženství míru. K Řekům se hned v pondělí, tedy včera, přidala německá Pegida.

Včera tak v Německu proběhla po přestávce další demonstrace proti islamizaci a nezřízené muslimském invazi. Demonstrace se konala tak, jako obvykle v Drážďanech a počítá se s tím, že další budou následovat. 

Předpokládám, že v brzké době dojde k protestům také v Itálii, kde proti současné vládě, přijímající africké invazisty, protestovaly ještě poměrně nedávno statisíce lidí. Jak je vidět na příkladech z Řecka i Německa, tak se stále najdou lidé, kteří zcela oprávněně považují nezřízenou muslimskou invazi a následnou islamizaci Evropy za ten nejzásadnější problém našeho kontinentu.

Každý, kdo se nenechal ukolébat záměrně zveličenou koronavirovou clonou a sledoval, co se děje mimo koronašílenství, ten zaznamenal, že se toho nedělo zrovna málo. A právě import dalších muslimských vetřelců do Evropy pokračoval i přesto, že byly uzavřené hranice. Ty však byly uzavřené výhradně pro Evropany, invazisté se importovali do některých zemí letecky. Jednalo se především o migranty z řeckých táborů. Tedy o ty, kteří přišli bez dokladů a tvrdili, že jsou nezletilí. První várka už přiletěla do Německa, ale i několika jiných evropských zemí, další mají následovat.

Mezitím neustále ohrožuje Turek Řecko, přičemž EU hraje ve vztahu ke svému členu – Řecku – mrtvého brouka. Či ještě hůř, vymýšlí žaloby na Řecko za to, že se na přelomu března a dubna bránilo islámské invazi.

Je mi to líto, ale podobné demonstrace, jaké proběhly v Řecku a nyní opět v Německu nemají – bohužel – patřičnou odezvu. A především, nespokojenců je příliš málo. Navíc, mlčí-li mainstreamová média, tak je to totéž, jako kdyby vlastně k žádným demonstracím nedocházelo. Podobné demonstrace totiž nemají takovou propagandu, jako demonstrace prorežimní, což ostatně můžeme zaznamenat i na českém mainstreamu, který si svojí manipulativností s tím německým nijak nezadá. A  není se čemu divit, vždyť také všichni čerpají ze stejných zdrojů a mají stejné chlebodárce. Třeba EK a Jourovou, která podobná média za jejich propagandu uplácí.

Jste-li kovaní v němčině, můžete se včerejší na první “pokoronavirovou” demonstraci podívat zde:

 

 

 

 

 

 

(Visited 8 053 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Myslím,že dederóni dnes se slzou v oku a s láskou vzpomínají na bývalou DDR-sice neměli mercedesy,ale měli svůj průmysl(který byl po sjednocení dojčlandu kompletně zničen,aby západní část země neměla zbytečnou konkurenci)a hlavně neměli zem plnou parazitických černých tlam

    1. Vždyť je to velice dobře vidět i ve volbách. Jak propastný rozdíl je mezi tím, jak volí východ a západ Německa. Většina Němců v západní části tam to multikulti obohacení prostě chce. To jen dederóni jsou zodpovědní a volí AfD, což je jim ovšem v celostátním měřítku na houby.. Invazistů mají i tam víc než dost…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *