Po útoku prchá Tommy Robinson z Británie (video)

Napsal
Sdílet článek

Něco podobného se dalo již dávno očekávat. Ten, jehož jméno se nesmí na sociálních sítích ani zmínit, se rozhodl v obavách o svůj život opustit Velkou Británii. Nyní již nebyl pouze pod hrozbou fatvy ze strany muslimů, ale také pod hrozbou rasistů z BLM a to bez ohledu na jejich vyznání. Právě z této strany pak přišel útok nejen na něj, ale i na jeho rodinu.

Kritik islámu a zakladatel English Defence League (EDL) Tommy Robinson se ve Velké Británii necítí bezpečně. Tommy Robinson byl nucen opustit Spojené království poté, co se stal obětí žhářského útoku. On sám nyní hledá místo, kam by mohl svoji rodinu trvale přesunout, jak uvedl Evening Standard. Ale nemyslí si, že za útokem tentokrát stojí islamisté. K útoku došlo v souvislosti s protibělošskými nepokoji BLM.

Před několika týdny byli on i jeho rodina vystaveni žhářskému útoku,  proto se rozhodl uprchnout ze země s celou rodinou, tedy i s dětmi.

„Útok byl namířen na náš pozemek, na náš majetek. Pak jsem okamžitě opustil zemi a teď se snažím přestěhovat svou rodinu. Ale je to docela těžké, hlavně kvůli koronaviru, nemohl jsem ani sehnat hotel,“ říká ve videu na sociálních sítích.

„Moje žena už toho má dost. Někdo nám nabídl místo k bydlení, tak jsme se rozhodli opustit zemi,“ pokračuje. Nicméně, kam přesně šel, není jasné. „Stále dělám vše pro svou rodinu. Musím je odsud dostat, protože nejsou v bezpečí.“

Tommy Robinson řekl, že pro své dcery hledá nové školy, a dodal: „Pořád pro ně hledám místo pro trvalé bydlení.“ Dodal: „Potřebuji, aby moje rodina byla pryč, protože v podstatě nejsou v bezpečí.“ Tommy Robinson říká, že k  incidentu došlo po jeho komentáři odsuzujícím protesty Black Lives Matter.

Tommy Robinson je již dlouho obětí vážných hrozeb, zejména kvůli jeho protiislámským názorům. Británie je stále více islamizovaná, i když podle Robinsona to pravděpodobně nebyli muslimové, kdo na ně zaútočil. „Stalo se to po nepokojích BLM. Myslím, že vím, kdo to udělal,“ říká.

On sám by se rád vrátil do Anglie na demonstraci tento týden, ale údajně vzhledem k novým koronavirovým omezením tak nemůže učinit, což je důvod, proč se spekuluje, že je ve Španělsku.

Bylo jen otázkou času, kdy dojde k tomu, že se z Tommyho Robinsona stane vyhnanec a – bohužel – se to týká i jeho rodiny. Jisté je, že v islamizovaných zemích bude podobných „vyhnanců“ přibývat, ostatně ani Tommy Robinson není prvním, kdo před islamizací své země i s rodinou utíká.

Pokud je skutečně ve Španělsku, tak si příliš nepomůže, protože i to se poměrně rychle islamizuje, tamní vláda chce dokonce po výzvě Vatikánu legalizovat všechny nelegální africké vetřelce. Tak se může stát, že jednoho dne bude Tommy Robinson utíkat i ze Španělska. Bude-li však ještě v Evropě kam utíkat.

Na video Tommyho Robinsona se můžete podívat zde:

5/5 - (6 votes)

(Visited 1 315 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jestli zahl do Španělska,tak si podle mě moc nepomohl,stejně jako kdyby utekl třeba do Itálie,Německa,USA,sluníčkářské Kanady nebo Švédska-na jeho místě(pokud bych k tomu samozřejmě měl prostředky)bych zkusil Maďarsko,Polsko,Rusko(podle mě asi nejlepší volba),možná Bulharsko nebo Rumunsko,popřípadě Austrálii,tam ale jedině nějaké to buranské vnitrozemí,kde se musí dělat a kam se kobylky a z řad muslimů nebo BLM asi moc nepohrnou,tak jako do přímořských velkých měst a kde je každý takový individuum okamžitě podezřelí a místní si na něj dávají pozor,ale netroufám si ani odhadovat,nakolik je Austrálie tímto sluníčkářským BLM a muslimským morem už zasažena-podle článků z netu ale asi dost…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *