Po včerejším hlasování bude opuštění EU nemožné, země přijdou i o poslední zbytky své suverenity

Napsal
Sdílet článek

Včera došlo k tomu, co se ostatně dalo dávno očekávat. V EU byla schválena částka 750 miliard eur do fondu obnovy, který má údajně sloužit k oživení ekonomik v nastávající krizi. EU samozřejmě vůbec žádné finanční prostředky negeneruje, peníze výhradně prožírá. Tito parazité tak „milostivě“ zajistili půjčku, která bude posléze přerozdělena mezi jednotlivé členské země, které ovem budou za své dluhy vzájemně ručit. Tato megapůjčka je tedy jen důkazem, že EU nepomáhá, ale výhradně škodí.

Pro většinu členských zemí se jedná o půjčku zbytečnou. Mimo krachujících ekonomik, jakou je třeba ekonomika italská, španělská či řecká je na tom většina ostatních zatím tak, že si jednotlivé státy mohly půjčit individuálně a ručit tak výhradně za své vlastní dluhy. Nyní tedy dlužíme také za krachující ekonomiky a nejen my, ale i jiné, třeba i chudší země EU. 

Často chudší státy, s nižší životní úrovní, nižšími platy a důchody budou ručit za dluhy zemím, které jsou více zadlužené, ale životní úroveň je tam vyšší. Tedy třeba Italům budou splácet dluhy také Češi, Slováci, Maďaři, Poláci, Bulhaři, Rumuni či Slovinci – jenže ve všech těchto zemích je průměrný plat i důchod na výrazně nižší úrovni, než v Itálii. Ve všech případech jde navíc o země, které by byly schopny si půjčit zcela nezávisle na nějaké EU. 

A co je ještě horší? Nejvíce zadlužené země, ale zároveň země, kterým půjde největší částka z půjčky – Itálie a Španělsko – jsou navíc vstupními branami pro vetřelce z Afriky. A jak španělská, tak italská vláda invazisty stále s otevřenou náručí přijímají, přičemž každý africký vetřelec je vyjde měsíčně dráž, než jejich vlastní důchodci. Tedy nejen, že chudší, výše uvedené země budou muset těmto dvěma zemím v případě jejich platební neschopnosti splácet jejich dluhy proto, aby uvedené země měly dostatek peněz pro svoje občany, ale také pro africké parazity.

Jak Itálie, tak Španělsko utrácí za invazisty z Afriky miliardy – jeden vetřelec je stojí měsíčně víc, než jeden jejich důchodce. Pokud tedy tyto země nebudou schopny splácet, což je více než pravděpodobné, budou muset ostatní země, které za dluhy ručí, tyto dluhy zemím, které si velmi štědře vykrmují africké invazisty, jejich dluh splácet. Jen aby bylo dost pro vyžírky z Afriky.

Navíc, podle všeho v poslední době invaze velmi výrazně zesílila a nezdá se, že by se něco mělo v tomto ohledu zlepšit. A ani jedna z těchto zemí se nesnaží sebeméně invazi bránit. Přitom  Salvini na postu ministra vnitra zcela jasně ukázal, že je možné před vetřelci hranice uzavřít a invazi se aktivně bránit. Mají tedy ostatní země ručit za finance zemi, jejíž stávající vláda rozhazuje miliardy za africké parazity? Ostatně, nejinak je tomu ve Španělsku, kde vládnoucí socani vetřelce také vřele vítají.

Je jasné, že EU si bude mít možnost nyní klást další podmínky, utahovat šrouby a neposlušné země vydírat. Země EU, které se rozhodly takto hloupě svoje občany na generace utáhnout do chomoutu 4. říše, musí počítat s tím, že to s sebou automaticky nese i další ztrátu suverenity. To je ostatně od začátku hlavním cílem EU, která byla založena se záměrem globalizace a likvidace národních států a národů.

Brusel už nyní tlačí na společnou daňovou či azylovou politiku, což je zřejmě již velmi blízkým cílem. Větřit, že v této situaci se vyhneme stávající muslimské invazi by tak bylo velmi naivní. Odchod ze 4. říše bude prakticky nemožný. Zadlužené země, navíc ručící jiným zemím, budou v případě jakéhokoli pokusu o odchod vydírány.

EU si oněch 750 miliard půjčila na finančních trzích. Uvědomíme-li si, kdo tyto trhy ovládá, pak také lépe pochopíme i to, kdo ovládá celou EU, resp. EK, která koná už dlouhodobě právě dle zadání svých loutkovodičů.

K půlmiliardovému schodku, kterým zatížila naše vláda i naše potomky, tak přibývá další dluh. Tam už ovšem nejde jen o zadlužení generací, ale také o dobrovolné odevzdání suverenity evropských zemí.

4.3/5 - (6 votes)

(Visited 5 138 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. ČR lid všechno vždy PROŠVIHNE. Už roku 2015 se lid ČR měl SJEDNOTIT a žádat NE o referendum, nýbrž o VYSTOUPENÍ Z EUHNIJE. Ach jo. Slovansko-keltský národ prostě nebojuje, místo toho si nechává těžce kálet na hlavu. Vůbec tento můj národ nechápu.

  2. Ovčania sú nesvojprávni debili, žiadnu suverenitu NECHCÚ, oni potrebujú byť zastrčení v cudzej riti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *