Podepište petici na podporu Mattea Salviniho!!

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak italský Senát už 2x zbavil Salviniho imunity za to, že odmítl vpustit lodě s africkými vetřelci do Itálie, potažmo tedy do Evropy. Přitom na jedné z inkriminovaných lodí byli zcela prokazatelně ti nejhorší kriminálníci!! Pokud by tedy měl být někdo souzen, pak je to EU a její hlavouni, současná italská vláda a zástupci promigračních neziskovek v čele s Němkou Carolou Racketeovou.

Jenže v tomto zvráceném světě jsou těmi špatnými všichni, kdo odmítají zaplevelit Evropu africkými invazisty, všichni, kdo ji odmítají islamizovat a zničit. Jedním z nich je samozřejmě i Matteo Salvini, na jehož odstranění z italské vlády tlačila sama Merkelová.

Proto vznikla na obranu Mattea Salviniho petice, která má několik jazykových verzí.

Sice jeden podpis nic neznamená, pokud se však podaří získat napříč Evropou třeba miliony podpisů, může to mít jistou váhu. Musí být vidět, že zde nejsou pouze sluníčkáři, ochotní poslat během několika hodin pašeračce muslimských vetřelců Racketeové milion eur.

Proto by všichni, kdo se stíháním Mattea Salviniho nesouhlasí, měli dát tento svůj postoj najevo. Nesouhlasem se stíháním zároveň nesouhlasíte s nekončící africkou invazí, genocidní politikou EU a politikou současné italské vlády, která nyní přijímá rekordní počty invazistů.

Petici můžete podepsat zde

(Visited 803 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *