Podívejte se, jak dopadli mohamedáni před francouzskou ambasádou v Moskvě (video)

Napsal
Sdílet článek

V několika článcích jsem upozornila na protesty muslimů po celé Evropě, k nimž dochází převážně před francouzskými ambasádami, ale v některých městech pořádají mohamedáni dokonce průvody. Všude v zemích EU se s muslimy zachází v rukavičkách a věřím, že pokud by byla podobně početná muslimská komunita také u nás, nevypadalo by to jinak, než třeba v Německu nebo v Dánsku. Ostatně na to, jak si mohli demonstrovat v uvedených zemích, aniž by policie nenávistná slova vykřikující mohamedány zatkla, se můžete podívat zde a zde.

V obou uvedených případech, ale i v několika jiných, sice byla přítomna policie, ale nijak nezasáhla a to dokonce ani v případě, kdy se veřejně prezentovala teroristická islámská organizace. Prostě muslimům se v zemích EU nesmí zkřivit ani vlásek.  A to i přesto, že ve svých projevech unisono schvalují řezání hlav bezvěrcům.

K podobné demonstraci došlo v pátek také před francouzskou ambasádou v Moskvě. Myslím, že v tomto případě se policisté zachovali stejně, jak se měli zachovat i policisté dánští nebo němečtí. Podobného jednání vůči nepřátelským muslimům se však v zemích EU se současnými vládami zřejmě nedočkáme.

 

4.9/5 - (37 votes)
(Visited 38 137 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Bravo policii RF, tak se na ty zmr.dy musí, tvrdě a nekompromisně. Jistě se jim to i líbilo, budou se stavět jako mučedníci.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *