Podívejte se, jak sluníčkáři spolu s vetřelci protestují proti likvidaci nelegálních táborů (videa)

Napsal
Sdílet článek

Včera jsem v tomto článku upozornila na stávající likvidaci nelegálních táborů, obývaných muslimskými vetřelci (podle všeho především z Afghánistánu), přičemž následně měly tyto kroky další dohru. V reakci na “úklid” Paříže a jejího blízkého okolí, vytáhli do ulic nejen sami “nelegální táborníci”, ale také jejich podporovatelé, tedy všichni Francouzi, kteří podporují muslimskou invazi i přeměnu Paříže coby perly evropských měst na zatuchlou žumpu plnou odpadků a kriminality.

Paříž, coby hlavní město, je na tom vlastně velmi podobně, jako jiná hlavní evropská města. Právě včera jsem upozornila i na velmi rozdílné myšlení obyvatel Budapešti a Varšavy, u nás je jejich ideologickou obdobou Praha a Paříž na tom samozřejmě není jinak. Nebylo pak zřejmě až takovým problémem dostat do ulic tisíce lidí, kteří protestovali proti likvidaci vetřeleckých nelegálních táborů.

Připomínám, že francouzské úřady nařídily vyklízení minulé úterý, přičemž samo vyklízení rozhodně neprobíhalo nijak v klidu. Muslimští invazisté samozřejmě odmítali nelegální tábory opustit, policie tak byla nucena přistoupit k donucovacím prostředkům, jako například využití slzného plynu.

Na údajnou brutalitu policistů, k níž by ovšem nemuselo dojít, pokud by se vetřelci z likvidovaných táborů nevzpouzeli, byly podány stížnosti, přičemž francouzské ministerstvo vnitra pověřilo generální policejní inspektorát k vyšetření zásahu vůči nelegálním invazistům, kteří zcela nelegálně tábořili v ulicích Paříže.

Sluníčkářští dobrovolníci včera pomohli znovu postavit asi 500 stanů na náměstí Republiky, přičemž tyto stany velmi rychle zaplnili zejména Afghánci. 34letý Afghánec si ihned postěžoval, že likvidace jejich původního tábora byla velmi násilná, neboť je připravili o střechu nad hlavou. Pak se tedy ptám, z jakého titulu má Francie povinnost poskytovat střechu nad hlavou Afgháncům? Proč nezůstali v Afghánistánu nebo neputovali do blízkého Pákistánu se stejným vyznáním i mentalitou? Nebo proč nezůstali v islámském Turecku?

Pařížská socialistická starostka Anne Hidalgová také napsala dopis ministru vnitra, v němž si stěžuje na použití nepřiměřené síly při vyklízení nelegálních táborů. Zřejmě by preferovala, kdyby tábory v jejím městě stály i nadále a podle všeho s nimi byli spokojeni i sami Pařížané, kteří se nyní v ulicích tak bijí za to, aby byly tábory znovu obnoveny.

Předpokládám, že tito francouzští sluníčkáři by za francouzské bezdomovce zřejmě se stejnou vervou nedemonstrovali, neboť jsou jim zcela lhostejní.  Ovšem za muslimské vetřelce se bijí jako lvi. Pokud pak vyjadřuje starostka Paříže většinové názory obyvatel francouzské metropole, tak zřejmě nezbývá, než ponechat toto město svému osudu, za který tamní obyvatelé tak bojují.

Pokud chce mít většina Pařížanů v ulicích smrad, odpadky, Afričany, Afghánce, Pákistánce a zvýšenou kriminalitu, zřejmě by jim to mělo být dopřáno, neboť je jejich právo mít své město takové, jaké ho oni preferují. Jen si tak říkám, zda by stejné přání neměli většinově i obyvatelé dalších evropských metropolí. Bude nakonec ze všech hlavních evropských měst za nějakých dvacet let jen jedna velká smrdutá žumpa, plná odpadků a všudypřítomných mešit?

 

(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *