Podívejte se, jak vypadají členové jednoho z gangů, které se ve Švédsku účastní přestřelek, žhářství i bombových útoků (video)

Napsal
Sdílet článek

Níže můžete shlédnout video jedné takové přestřelky, kterou natočila pouliční kamera. Právě díky těmto záběrům byl nakonec celý gang zadržen. Asi nikoho neudiví, že mezi členy gangu není ani jeden etnický Švéd a že trestní rejstřík obviněných by vydal na román.

Šest mužů je stíháno pro podezření ze spoluúčasti na střelbě – všichni s tzv. přistěhovaleckým pozadím a dlouhým trestním rejstříkem.

4. července se dva zločinecké gangy dvakrát střetly na Östgötagatanu a Norrby Tvärgata v přistěhovalecké a “obzvláště zranitelné” oblasti Norrby ve městě Borås.

K první střelbě došlo během pouliční rvačky. Další střelba se odehrála o hodinu později v okrese Hässleholmen. Obě události jsou součástí probíhajícího konfliktu gangů v této oblasti.

Video níže, které je z první přestřelky, ukazuje maskované muže při vzájemné potyčce. Ta pak má za následek to, že  jeden z členů gangu vytáhl zbraň, ze které, vystřelil a zakřičel:

“Vy malé děvky, ty malá píčo.”

10. srpna, okresní prokurátor Joel Pollnow podal obvinění proti šesti mužům, z nichž všichni mají migrační pozadí a solidní trestní rejstřík. Všichni podezřelí obvinění popírají a tvrdí, že nejsou  na kamerových záznamech.  Policie zveřejnila i fotografie podezřelých, ale – jak jinak – obličeje rozmazala.. Níže se tedy můžete na obrázky obohacovačů podívat, pod tím je pak inkriminované video přestřelky gangů:

 

(Visited 231 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *