Podívejte se, jak vypadají „nezletilci bez doprovodu“, které nyní přijalo Německo z vyhořelého tábora Moria (video)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak Německo patří k zemím, které byly ochotné přijmout „nezletilce bez doprovodu“ nebo rodiny s dětmi z tábora Moria, který sami vetřelci zapálili, aby se rychleji dostali do vysněných zemí, třeba právě do Německa. Zatímco původně Němci tvrdili, že už přijmou výhradně děti pod 14 let a převážně dívky, skutečnost je nakonec úplně jiná. Další zásilka džihádistů přistála v jejich vysněném Německu.

Minulý týden dorazilo do Německa 139 nových hostů Merkelové z Řecka, ale federální ministerstvo vnitra odmítá zveřejnit údaje o jejich věku, národnosti a pohlaví, navzdory žádosti tisku o tyto informace.

Německé ministerstvo vnitra vydalo tuto tiskovou zprávu: „V Hannoveru přistál další let s nemocnými dětmi a nezletilými osobami bez doprovodu. Kromě 51 nezletilých osob bez doprovodu mezi nimi bylo 17 nemocných dětí a jejich nejbližší rodina.“  Nejasný je věk, pohlaví a národnost 51 údajných nezletilců bez doprovodu.

Vzhledem k tomu, že nezletilí žadatelé o azyl bez doprovodu stojí přibližně 5 000 EUR měsíčně jen za ubytování a německý stát plánuje utratit za své nové obyvatele 64,5 miliard EUR v příštích čtyřech letech, někteří němečtí daňoví poplatníci by rádi věděli, kam směřují jejich peníze. Německé zpravodajství Junge Freiheit proto požádalo Federální ministerstvo vnitra o sdělení údajů o pohlaví, věku a národnosti těchto „sirotků bez doprovodu“.

Krátká odpověď ministerstva uvedla, že „z důvodů zákona o ochraně údajů nemůžeme poskytnout žádné podrobnosti o lidech, kteří dnes dorazili do Hannoveru“.

V dubnu federální vláda oznámila, že bude přijímat už jen vážně nemocné nebo děti bez doprovodu mladší 14 let a budou to především dívky.

Nakonec však ze 47 údajně nezletilých bez doprovodu byly jen čtyři dívky. 

Sociální tajemník země Dolní Sasko, Heiger Scholz, uvedl, že skupina nezletilých v jeho státě se skládá ze dvou dívek a devíti chlapců z Afghánistánu a Pákistánu. Fotografie ukazují, že podíl dívek byl také celkově velmi nízký.

„První z celkem 150 migrantů z Morie, které chce Německo přijmout, dorazilo na letiště v Hannoveru, přičemž 51 mladých uprchlíků bez doprovodu bylo distribuováno do několika spolkových zemí,“ napsala veřejnoprávní televize ZDF na Twitteru. Níže můžete vidět video z onoho tweetu. Zdá se vám, že by se jednalo o čtrnáctileté či mladší „sirotky“??

Zpráva BBC zjistila, že neuvěřitelných 84 procent údajných nezletilců bez doprovodu ve Švédsku bylo ve skutečnosti dospělých, zatímco jiné studie v Belgii ukázaly, že 73 procent údajně nezletilých sirotků byli skutečnosti byli dospělí a v Německu to bylo nejméně 40 procent.

Tento měsíc bylo zjištěno, že vetřelec z Pákistánu, který spáchal islámský teroristický útok zaměřený na satirický časopis Charlie Hebdo, lhal o svém věku, aby získal výhody od francouzského státu, včetně ochrany před deportací. Po svém zatčení se přiznal k tomu, že je mu  25 let a ne původně deklarovaných 18. Poprvé řekl úřadům, když v roce 2018 nelegálně vstoupil do Francie, že je mu 16 let, tedy byl veden coby „sirotek bez doprovodu“. Ve skutečnosti mu tedy bylo už 23 let.

V Německu také panují obavy z nového migračního paktu EU.  Ten totiž mimo jiné také odkazuje na rozšířený koncept slučování rodin, což v reálu znamená, že by byli nuceni přijímat i vzdálené příbuzenstvo již přijatých invazistů. Očekává se, že debaty o paktu budou obtížné, protože několik zemí, jako je Maďarsko, Polsko a Rakousko, již oznámilo, že jej pravděpodobně nepřijmou.

Pokud by byl pakt přijat, byli by v Německu spojeni nejen rodiče a nezletilé děti, jak tomu bylo dříve, ale také lidé, kteří mají v Německu dospělého sourozence. Jak nedávno varoval expert na migraci CDU Thorsten Frei, Německo by bylo obzvláště zasaženo více než 800 000 dalšími nově příchozími. K tomu jen podotýkám, že číslo je možná velmi podsazené, protože takový „sirotek“ má třeba i 7-8 sourozenců. A ti mají také svoje rodiny…

Je nepravděpodobné, že by se tedy počet vetřelců přicházejících do Německa snížil, protože Německo již slíbilo, že přijme dalších několik tisíc invazistů z řeckých táborů.

A nyní zkuste přemýšlet. Myslíte, že Německo zvládne takový nápor? V situaci, kdy už neví „kam s nimi“? V situaci, kdy upadají ekonomiky všech zemí, včetně Německa, přičemž Němci musí živit miliony parazitů?  Nebude pro ně nejjednodušší svoje hosty „odkládat“ do sousedních zemí, svých podřízených kolonií? A co když to už dávno dělají???

5/5 - (2 votes)

(Visited 393 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *