Podívejte se, v jakém luxusu pobývali afričtí vetřelci v Itálii (video)

Napsal
Sdílet článek

Už před časem jsem zde psala o tom, že italská vláda pronajala pro potřeby afrických invazistů luxusní trajekt, jehož pronájem stojí milion eur. Trajekt sloužil jako ubytování na 15 dní povinné karantény po příjezdu do Itálie. Byl umístěn 3km od Lampedusy a mimo afrických vetřelců v něm bylo ubytováno 35 členů obslužného personálu, který se měl o invazisty starat.

Co o tomto počinu italské vlády prohlásil Alessandro Pagano, člen Ligy Mattea Salviniho?

„Nebavíme se o obyčejném bistru, ale o lodi vybavené samoobslužnou restaurací, pizzerií, zmrzlinovým salónem, hospůdkou se speciálním sortimentem vín, hernou a videotékou, dvoulůžkovými či čtyřlůžkovými kabinkami se službami a dokonce i luxusními apartmá.”

A aby nezůstalo jen u slov, nahlédněte do interiéru lodi, která nyní slouží jako karanténní prostory pro africké nelegální vetřelce:

Super dovolená, že? Asi podobně, jako je tomu u luxusních hotelů ve Velké Británii, kde jsou nelegálové taktéž ubytováváni. 

A zde se můžete podívat na aktuální naloďování dalších afrických vetřelců:

Také vás napadá, proč zrovna luxusní lodě a ne nějaké obyčejnější? Také vás napadá, proč čtyř a pětihvězdičkové hotely a ne ty nejlevnější?? Obzvlášť, když víme ze zkušeností třeba z Francie, že delší pobyt těchto “nepřizpůsobivých” zanechá danou ubytovací kapacitu v podobném stavu, v jakém jsou u nás třeba chánovské paneláky?

Nemá právě podobné ubytování podnítit vetřelce v tom, aby ukázali, jak dobře se v Evropě mají a zvali sem své soukmenovce? Každý z nich sice “ztratil” doklady, ale chytrý mobil u sebe mají a wi-fi v místě ubytování je k dispozici také. Pak tedy mohou svým známým a příbuzným rozesílat záběry toho, jak se jim báječně v Evropě daří, čímž motivují další parazity k tomu, aby se vydali využít štědrosti evropských daňových poplatníků, kteří jim podobné výsady hradí.

Tak co, koupíte si černý krém na boty, natřete se jím a vyrazíte do Itálie nebo Velké Británie na báječnou dovolenou s plnou penzí, kapesným a hlavně zdarma?

 

(Visited 284 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *