Podle dr. McCullougha je po očkování proti Covidu desetkrát více úmrtí, než se oficiálně uvádí

Napsal
Sdílet článek

Po nějaké době jsem se rozhodla opět podělit o informaci, kterou na mainstreamu nenajdete. Ne všichni odborníci jsou totiž na mainstream vpuštěni, neboť tam jsou povoleny jen jednostranné názory dobře placených “odborníků”. Je až nepochopitelné, kolik lidí poslouchá jen ty vybrané “majitele jediné pravdy”. Kolikrát už nám systém předvedl dokonalé divadlo, šířením účelové lži, která byla v celém světě prezentována coby nezpochybnitelná pravda?

Vždy to samozřejmě bylo v zájmu těch, kdo na lži vydělali, ať už se jednalo o zbrojařské koncerny či jiné korporace, profitující z různých konfliktů a pučů. Komu tedy věřit? Těm, jejichž názory nám dnes a denně cpou do hlav média a nedůvěryhodní, plně loutkoví politici? Nebo těm, jejichž hlasy jsou vehementně umlčovány?

Dr. Peter McCullough (pod odkazem najdete i video v AJ) v rozhovoru s německým odborníkem na mezinárodní právo Reinerem Fuellmichem vysvětluje to, co nazývá “bioterorismem šířeným injekcí” a vyjadřuje znepokojení nad tím, že současné experimentální vakcíny proti COVID-19 by mohly sterilizovat mladé lidi a podporovat rakovinu a pravděpodobně již ve Spojených státech způsobily 50 000 až 70 000 úmrtí.

Ve výbušném rozhovoru, zaznamenaném 11. června, dr. McCullough, kardiolog, profesor medicíny a redaktor dvou hlavních lékařských časopisů, začal svou analýzu slovy:

“Věřím, že jsme pod aplikací formy bioterorismu, která je celosvětová a zdá se, že byla plánována po mnoho let.”

Dr. McCullough se domnívá, že tento bioterorismus se odehrál ve dvou fázích, z nichž “fáze 1” se skládala z “respiračního viru, který se rozšířil po celém světě a postihl relativně málo lidí, asi jedno procento mnoha populací, ale vyvolal velkou úzkost”.

Tento strach vedl ke státní politice zdravotních omezení na několika úrovních, včetně lockdownů, požadavků na roušky a hromadných testů. “Každé opatření, které bylo přijato údajně v zájmu veřejného zdraví v reakci na pandemii, to ještě zhoršilo,” řekl.

V reakci na to dr. McCullough a skupina kolegů začali zkoumat, objevovat a publikovat léčbu viru v lékařských časopisech, které editoval, ale začali na všech úrovních narážet na odpor, i když jejich zjištění ukázala přibližně 85% snížení hospitalizací a úmrtnosti.

Navzdory jeho věhlasu YouTube odstranil prezentaci, kterou zveřejnil na své platformě, zatímco jiná média aktivně potlačila prakticky všechny informace o včasné léčbě pacientů.

“Zjistili jsme tedy, že záměrné potlačení včasné léčby úzce souvisí s vývojem vakcíny,” vysvětlil McCullough. “A celý bioterorismus fáze 1 byl skutečně navržen tak, aby udržel populaci ve strachu a izolaci a připravil je na přijetí vakcíny, která se zdá být fází 2 bioteroristické operace.”

S odkazem na konec experimentálních očkovacích kampaní COVID-19 u dětí vysvětlil: “Nyní máme 800 případů, kdy se u dospívajících rozvíjí myokarditida, což je zánět srdce. A protože jsem kardiolog, mám v této oblasti klinickou autoritu a myslím si, že i jeden případ je příliš mnoho, protože u mladých lidí neexistuje žádný klinický přínos pro aplikaci vakcíny.”

Doktor McCullough řekl, že počet úmrtí souvisejících s vakcínou Covid je desetkrát vyšší než oficiální čísla. “Z harvardských dat z roku 2016 jsme věděli, že systém hlášení nežádoucích účinků vakcíny (VAERS) hlásí pouze asi 10% toho, co se skutečně děje. Takže jsme museli najít jiný zdroj dat. Nyní máme jednoho oznamovatele v rámci CMS a máme dva oznamovatele v CDC. Myslíme si, že máme 50 000 amerických úmrtí. 50.000 . Takže ve skutečnosti máme více úmrtí na vakcíny denně, mnohem více než na virová onemocnění.”

Nejnovější údaje ze systému VAERS CDC, zveřejněné před několika dny, ukazují zprávy o celkem 411 931 nežádoucích účincích v USA po injekcích experimentálních vakcín proti genové terapii COVID-19, včetně 6 985 úmrtí a 34 065 vážných poškození, mezi 14. prosincem 2020 a 25. červnem 2021.

 

(Visited 952 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *