Podle Googlu je šťastná jen ta bílá žena, která má za partnera černocha

Napsal
Sdílet článek

Když jsem na toto tvrzení narazila na jednom zahraničním webu, tak jsem si myslela, že si tento web dělá legraci. Sice není 1. dubna, ale i tak. Nechtělo se mi věřit, že po zadání hesla  “šťastná bílá žena” se objeví na prvních místech (v několika řádcích) bílé ženy v páru s černochem, případně coby matka malého černouška apod.

Nicméně, skutečně tak tomu bylo. Stačilo zadat na Google – obrázky heslo “happy white woman” a nestačila jsem zírat. Na prvních místech se objevily ty obrázky, které vidíte v titulku. Plus ještě nějaké další, jim ne nepodobné.

Afro Man And White Woman Cooking At Kitchen Table Stock Image - Image of person, happy: 69325867

Free Photo | Mixed race relations concept. delihghted happy black and white female and man wear bright sweaters, pose together against white

Pin on Interracial Dating SitesStock Images - Black man and white woman. Stock Photography gg4567334 - GoGraphA white women with a black baby - a Royalty Free Stock Photo from Photocase

A tak bychom mohli pokračovat dál. První stránka byla podobných párů plná, přičemž občas se objevila sama žena, žena s kamarádkami (mezi nimi téměř vždy černoška) nebo žena s Arabem. Bílá žena s bílým mužem byla na první straně 6x z opravdu velkého množství obrázků.

Běloch – muž, byl také vidět 2x s černoškou:

FacebookThe Happy Man And A Woman Standing On The White Background Stock Photo - Download Image Now - iStock

Jediné čistě bílé páry (celkem 6) na stránce s několika sty obrázků údajně – podle Googlu – šťastných bílých žen byly až za polovinou stránky:

Free Images : person, black and white, woman, model, pregnancy, women, photograph, pregnant, happy couple, interaction, photo shoot, monochrome photography, portrait photography, supermodel 1880x2816 - - 741528 - Free stock photos - PxHereHappy Young Couple On Image & Photo (Free Trial) | BigstockCloseup Portrait Of Beautiful Happy Couple Isolated On White Background. Attractive Man And Woman Being Playful. Royalty Free Fotografie A Reklamní Fotografie. Image 53555636.

Fantastic Sams | Full Salon Hair Care | Franchises AvailableFotka šťastný, mladá žena, pokrývající její milenci oči zezadu izolované na bílém #205831348 | fotobanka Fotky&FotoThe Professional Counselor, Inc.Counseling

Smíšených párů (běloška + černoch nebo Arab) jsem napočítala celkem 56, přičemž jsem nezapočítávala obrázky složené, tedy podobné, jako je ten titulní (z článků, jenž právě na tuto šílenost Googlu odkazují). A to jsem nepočítala obrázky žen různých barev nebo jen ženy a tmavého dítěte, kdy se zřejmě předpokládá, že jde o matku, otce si pak lehce domyslíte.

Má tedy jít o další díl podvědomého vnucování partnerů z Afriky pro všechny mladé bílé Evropanky? V situaci, kdy se má přestěhovat zhruba miliarda lidí do roku 2030 je to prakticky jisté.

Nicméně, mohu vás alespoň uklidnit, že po zadání téhož hesla česky se nejčastěji objeví samotná bílá žena a často i Lucie Bílá, což je vlastně celkem logické.

Ovšem po zadání téhož v němčině je výsledek hledání podobný, jako v angličtině, alespoň na první polovině stránky, kde opět dominují páry – běloška + černoch. Zbytek už je spíš jako v české verzi.

Co mne ovšem udivilo, tak příliš multikulturní nebyla švédská verze, kde stránce dominovaly typické Skandinávky, multikulturní páry tam hledáte marně, občas se jen objeví samotná černoška. Země, která je průkopníkem multikulturalismu v Evropě tak v tomto poněkud zaspala.

Ovšem pozor, italská verze už je opět mírně multikulturní, protože na samém začátku se opět několikrát objeví černobílý pár.

Poslední verze, kterou jsem vyzkoušela, ukázala, že šťastná bílá žena je ve Francii opět většinou ta, která má barevného muže. I když anglické či německé verzi se zatím tato nevyrovná.

Další jazykové verze jsem již nezkoušela, nicméně je jasné, že Google tímto něco sleduje. Já sama při jakémkoli hledání obrázků většinou zadávám hesla v angličtině, pokud tedy nehledám v nějaké konkrétní zemi.  Pak je nasnadě, že vyhledávače takto lidem podsouvají to, co si mají dle těchto sociálních inženýrů myslet. Je to jen pokračování stejného typu propagandy v reklamách, filmech a seriálech.

Google, jeden z internetových gigantů, kteří dali mnohokrát najevo, že stojí na straně liberalismu a současné vládnoucí ideologie a konzervatismus považují za extremismus, se nyní projevil coby aktivistická platforma, prosazující míšení ras, potažmo likvidaci rasy bílé (smíšenému páru se bílé dítě narodí jen velmi zřídka).

Mimochodem, chcete-li v angličtině hledat šťastného bílého muže, pak se z prvních obrázků dozvíte, že je to černoch.

 

 

 

 

 

(Visited 1 848 times, 2 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Je to dobrý nápad to začít sledovat jak chtějí cíleně prznit naší rasu a jak tyhle věci jdou do podvědomí včetně buzerantů.Je dobé mít jakousi inkvizici obrazně řečeno co to bude hlídat.To že se to už dávno objevuje v reklamách se ví. Důležité je se tomu postavit.Když někdo bude říkat že je to jedno ,tak je důležité mu říci NENÍ TO JEDNO.

 2. Udělejte totéž ve vyhledávači duckduckgo (bez reklamy a cenzury) a zlepší se vám nálada – smíšených párů ukáže minimum.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *