Podmínka za finanční podporu teroristů z ISIS. To už u nás zavádíme právo šaría?

Napsal
Sdílet článek

Neskutečné!! A to o to víc, že jen před několika dny padla tříletá podmínka s odkladem na pět let za jeden protiislámský komentář na Facebooku. Tedy naše soudy shledávají snad i horší jeden komentář na Facebooku, než financování teroristů z ISIS? To si už vážně dělá naše proislámská justice legraci? Připomínám, že podobných výroků soudů, které ukazují abnormální vstřícnost k muslimům, je v posledních letech jako máku. A naopak, vůči kritikům islámu se vydatně přitvrzuje.

Soud v Pardubicích dnes odsoudil Mohammeda Yousefa Al Samarraie (74 let, viz titulní obrázek) ke třem rokům vězení s podmíněným odkladem na tři roky za financování terorismu. Ano, čtete správně. Pouhá podmínka za financování ISIS! Připomínám, že stejný trest – tříletou podmínku – (s podmíněným odkladem na 5 let) dostal tento týden u soudu Jiří Kantor z Kraslic na Sokolovsku za výrok na FB, kterým komentoval události v Christchurchi: “Za mě určitě pěkně provedená práce”.

Úplně stejný trest už dostal o něco dřív i další “schvalovač událostí v Christchurchi” Václav Klestil. Ten dostal totožný trest za výrok: „Konečně měl někdo koule a ukázal, jak se na mohamedány musí. Dobrá práce.“

A nyní se vraťme k dnes souzenému Iráčanovi, který u nás žije už od roku 2006. Podle obžaloby poslal v roce 2017 přes prostředníka svému synovi, o němž věděl, že je členem teroristické organizace Islámský stát, do Mosulu v Iráku 54 000 korun. Rozsudek – tříletá podmínka –  je pravomocný, státní zástupce i obhájce se na místě vzdali možnosti odvolání.

Čím zdůvodnili takto směšně nízký trest? Údajně nemohl tušit, že jdou peníze na terorismus. Také tvrdil, že nevěděl, že jeho syn odjel do oblasti obsazené Islámským státem. A svoji roli sehrál i jeho vyšší věk a s ním spojené zdravotní problémy. V kontaktu byli jen prostřednictvím internetových aplikací Skype a Telegram. Syn mu posílal propagandistické snímky a videa, v jednom byl i sám zachycen.

Otec se také dozvěděl, že se syn oženil a má dítě a že byl zraněn. “Myslel jsem, že dělá někde v kanceláři,” tvrdil před soudem. Řekl, že peníze mu poslal proto, aby se jeho rodina mohla odstěhovat z Mosulu obklíčeného spojeneckými vojsky. Že tím může financovat terorismus a že je to trestné, údajně nevěděl.

To mu vážně soud uvěřil?? To jsou opravdu tak neskutečně hloupí, že neví, co to je muslimská přetvářka (takíja) před bezvěrci? Nebo jde jen o zadání, které zřejmě platí napříč EU? Tedy zadání, aby byli muslimové souzeni jen velmi mírně či symbolicky? Nebo aby byli seznáni psychicky nemocnými, jako ten africký dobytek, který znásilňoval na severu Čech? Ten se dokonce proti mírnému verdiktu dvou let včera odvolal!! A přiznám se, že bych se nedivila, kdyby mu byl na základě odvolání trest ještě o něco zmírněn.

Dnes souzený Iráčan, který od syna dostával propagandistická videa ISIS musel vědět, nač peníze posílá. Soudy si můžou dělat pitomce z někoho jiného a ne z lidí, kteří ví, jak to v této komunitě funguje. O to spíš, že syn byl zcela zřejmě radikální právě proto, že v tom prostředí vyrůstal. Nicméně otec byl již na džihád příliš starý  takže k ISIS jel bojovat syn. A nakonec bych se ani nedivila, kdyby se zde časem objevila třeba žena a děti syna – džihádisty, o kterém se spekuluje, že byl při bojích v Mosulu zabit.

Každopádně sponzor teroristů z ISIS odešel od soudu s podmínkou a tím dal soud jasný signál k tomu, že chce-li jakýkoli muslim financovat džihád, přes ČR to bude v pohodě. Stačí, když odtud pošle peníze nějaký starší muslim příbuznému či známému v jakékoli islámské bojůvce a má vystaráno. Precedens dnešního rozsudku je jasný a jde o další signál, že je naše země islámu nadmíru vstřícná.

Pár slov bezúhonných lidí, píšících protiislámské výroky na Facebooku na jedné straně a financování teroristů z ISIS, jejichž úmysl je pozdější evropský džihád a zavedení práva šaría na celém kontinentu na straně druhé. Podle soudu se jedná o stejně nebezpečné kauzy, stejně nebezpečné pachatele. A podle Al Hamajdy je také vše v pořádku, v jeho zprávě o extremismu islámští radikálové chybí, i když – jak je vidět – u nás bezesporu jsou. Toho důkazem je ostatně i před časem odsouzený Shehadeh, o němž ve zprávě zmínka též chybí. Zato “schvalovače útoků na Novém Zélandu” tam zmínit nezapomněl.

I podobné rozsudky jsou jasnou ukázkou ústupků islámu a nasouvání této nenávistné ideologie do naší země. Mnohem víc o tom, jak rychle se naše země islamizuje, jak vláda islamizaci podporuje a další zajímavé informace nejen k této problematice se můžete dozvědět, pokud si mne poslechnete už v pondělí 13.7. od 19 hodin na Svobodném vysílači.

 

 

(Visited 201 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *