Podporuje vláda muslimskou invazi?

Napsal
Sdílet článek

V posledních dnech se objevila informace o tom, že mají být otevřena čtyři nová integrační centra pro mimoevropské cizince. Tato informace mne ovšem vůbec neudivila, neboť před časem jsem o existenci těchto center, stejně jako o tom, že tato vláda před dvěma lety otevírala další, psala v jiných článcích, kde jsem mimo jiné také na tuto skutečnost upozorňovala. V té době otevírala naše loutková vláda tato centra ve Středočeském kraji, konkrétně v Mladé Boleslavi, Benešově, Kladně, Příbrami a Kutné Hoře. Nemám tudíž nejmenší důvod nevěřit informaci, která byla v minulých dnech zveřejněna na kanále MaP, kde zmiňují tato centra v dalších krajích (Jihomoravský, Ústecký a Královéhradecký).

Pro mne rozhodně nejde o nic překvapivého, pokud si tedy zrekapituluji, jak se tato vláda ve vztahu k invazi chová, nevyjde mi z toho nic jiného, než to, že ji podporuje. Možná někdo namítne něco od odmítání kvót. Jenže kvóty neplnil takřka nikdo a už dávno padly. Rozmazávání žaloby kolem neplnění kvót bylo jen skvělým tahem, jak vzbudit v občanech, kteří se jinak o politiku nezajímají, zcela mylný dojem, že je vláda proti muslimské invazi.

Ona by totiž nyní asi žádná vláda, vyjma takové, kde by “kralovali” Piráti, nebyla otevřeně proinvazní. To by totiž každou vládu před voliči okamžitě srazilo. Navenek je tedy nutno se tvářit protimigračně, ale za zády nevšímavých voličů dělat to, co si Brusel a Berlín žádá. 

Zkusme si proto zopakovat, co vše vláda v tomto složení vůbec podepsala, abychom si tu jejich “protimigračnost” hezky názorně ukázali:

2015 – celá vláda ANO a ČSSD hlasovala pro přijetí 1500 muslimských vetřelců. Pro toto hlasovalo všech 16 přítomných členů vlády, tedy i ministři z hnutí ANO včetně Andreje Babiše, ministři za ČSSD, včetně tehdejšího premiéra Sobotky i ministři za KDU.

rok 2016 – Agenda 2030 – podepsáno ještě v minulém volebním období. Dokument je sice podepsán za Sobotky, nicméně schválen všemi hlasy vlády ANO, ČSSD, KDU. Detailněji jsem o dokumentu, k jehož revizi nedávno došlo, psala zde.

květen 2018 – Marakéšská deklarace –  menšinová vláda ANO osobou tehdejšího ministra vnitra Metnara schválila tzv. Marakéšskou deklaraci. O čem je tento dokument? Jde o smlouvu mezi zeměmi EU (vyjma Maďarska) a státy části Afriky, většinou se jedná o země severní a centrální Afriky, tedy vesměs země muslimské. Dokument navazuje na výše uvedenou Agendu 2030 a uvádí, že je migrace z Afriky do Evropy přínosná a doslovně ji podporuje. Signatářské země se zavazují, že vytvoří pro tuto invazi co nejlepší podmínky.

červen 2018 – schvalování Dublinu IVv Lucemburku na Radě ministrů se měli zástupci zemí EU dohodnout, zda se Dublin IV pouze odloží na později nebo zcela zruší. I zde byl za ČR Metnar, opět šlo o menšinovou vládu ANO. Proti Dublinu IV se postavilo pouze 7 zemí, konkrétně Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Itálie, Španělsko, Rakousko a Rumunsko. Vidíte tam někdo ČR? Ne, protože Metnar hlasoval pro odložení a pozdější znovuotevření otázky Dublinu IV, tedy zařadil se mezi “vítače”. Tento pro nás velmi nebezpečný dokument může být i díky jeho hlasu znovu kdykoli otevřen.

prosinec 2018 – schválení Globálního kompaktu o uprchlících – v té době se na půdě OSN schvalovaly dva různé pakty, o migraci a o uprchlících. Zajímavostí onoho hlasování je, že dokumenty si byly velmi podobné, doslova jako vejce vejci, jen s tím rozdílem, že v tom, který jsme odmítli, bylo slovo “uprchlík” nahrazeno slovem “migrant”. Tedy zavázali jsme se přijímat “uprchlíky” a odmítat “migranty”. Vtip je v tom, že EU udělá z většiny tzv. “migrantů” uprchlíky. Takže už podpisem tohoto pamfletu, který odmítlo třeba Maďarsko či USA, jsme se zavázali, že budeme přijímat “uprchlíky” a ne “migranty”. Paradox je, že uprchlíka dnes třeba Německo “vyrobí” z 90% vetřelců.

Takto tedy tato vláda srdnatě bojuje proti invazi? A co islám, který s tím velmi úzce souvisí, jak si ve vztahu k němu naše vláda stojí? 

Asi každý ví, proč se ministru vnitra a šéfovi ČSSD říká Al Hamajda. Je to díky jeho velmi vřelému vztahu k islámu, který dlouhodobě obdivuje, také proto jeho ministerstvo velmi tvrdě pronásleduje tzv. “islamofoby”, ale muslimské extremisty nechává víceméně na pokoji. Osvěžme si paměť a připomeňme si opět jeho některé výroky:

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Ale lépe na tom nejsou ani jiná ministerstva. Třeba takové ministerstvo školství  prohlásilo hidžáb na školách jako povolený, tedy školy jej již nesmí zakazovat. V tom jsme skutečně “papežštější, než papež”, protože třeba země jako Rakousko, Francie nebo Dánsko hidžáb na veřejných školách zakazují.

Nejinak se pak chová naše justice, která zcela nepokrytě nadržuje muslimům, o čemž jsem se zmínila hned v několika svých článcích, například zde nebo zde.

Vrcholem pak byla smlouva, kterou naše vláda uzavřela letos v lednu se Saúdskou Arábií, s níž tímto navazuje velmi nadstandartní vztahy. Mimo jiné se uvádí i turismus a zdravotnictví, tedy lze předpokládat, že tímto se výrazně zlepší možnosti bohatých Arabů vykupovat u nás pozemky a nemovitosti, stavět nové mešity a modlitebny a zemi postupně islamizovat.

A asi poslední perličkou, na kterou chci upozornit je fakt, že za vlády těchto stran se počet muslimů u nás zhruba zdvojnásobil a značně se zradikalizovali.

Cokoli dalšího, co potvrdí to, na co zde upozorňuji už velmi dlouho, tedy fakt, že tato vláda podporuje jak invazi, tak islám, mne tedy neudiví.  Už dlouho zde upozorňuji na to, že jdeme švédskou cestou. I oni zprvu dělali vše pozvolna, vychovávali si multikulturně uvědomělé voliče, podporovali parazitní proinvazní neziskovky a bez zájmu občanů podepisovali cokoli, co by invazi dále podpořilo. 

V článku nezmiňuji hlasování europoslanců, ale všichni jistě víte, že ANO má dlouhodobě v EP až nápadnou hlasovací shodu s TOP0,09, tedy zde není třeba vše, pro co hlasovali, připomínat.

Je mi jasné, že i kdyby tato vláda podepsala deset dalších promigračních smluv, otevřela deset, dvacet nebo klidně padesát dalších integračních center, přeplácela proinvazní neziskovky miliardami, schválila Istanbulskou úmluvu, nic se nezmění. Bude stačit slíbit pár korun navíc (a o něco víc pak z kapsy vytáhnout třeba zdražením) a výhra ve volbách bude jistá.

Nevím, zda má cenu na to vše stále dokola upozorňovat. Dokud zde nebudeme ve stejné situaci, v jaké je Německo nebo Švédsko, lidi se většinově neprobudí.  Pak nemáme právo soudit občany uvedených zemí, protože jsme horší, než oni. Oni nevěděli, do čeho jdou, my to víme a stejně proti tomu nic neděláme, jdeme stejnou cestou, jakou šli oni. A podle toho taky dopadneme.

(Visited 241 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *