Podvratné neziskovky ve službách džihádu

Napsal
Sdílet článek

Před několika dny došlo ke vzpourám migrantů, kteří se kumulují v Řecku na ostrově Lesbos. Média se nám tyto protesty snažila prezentovat coby protesty chudáčků uprchlíků, které nechtějí zlí Řekové vpustit dál do Evropy, přičemž je nechávají trpět v nelidských podmínkách.

Pak se tedy ptám: “Proč se nevrátí zpět do Turecka, země jejich soukmenovců – muslimů?” Podotýkám, že k cestě do Řecka je nikdo  nenutil, snad mimo jejich imáma, který jim za obsazení Evropy slíbil ráj se 72 pannami.

Migranti tedy přišli do Řecka zcela dobrovolně, přičemž v posledních měsících se jich tam dostaly desetitisíce. To samozřejmě nasvědčuje jedinému: sultán Erdogan dávno své soukmenovce ve víře pouští dál do Evropy, coby předvoj. Uvědomujete si, kolik už dostal z Bruselu údajně na to, aby nevpouštěl migranty dál do Evropy? Uvědomujete si i to, že to výpalné z Bruselu jsou zároveň i vaše peníze, tedy peníze z vašich daní?

A jsme-li u výpalného pro muslimské země, hraničící s Evropou, pak nelze neupozornit na počin naší vlády, která poslala takřka sto milionů na údajnou pomoc Maroku, prý mimo jiné na zastavení migrace. Někdo vážně věří, že Maroko – či jakákoli jiná muslimská země – má zájem na tom, aby se muslimská migrace do Evropy zastavila? Tak naivní nemůže být snad ani naše loutková vláda.

Nicméně vraťme se do Řecka, které je v současné době celou invazí – spolu s Itálií – sužováno nejvíce. V minulých dnech Řecko nařídilo všem neziskovým organizacím, které pomáhají migrantům na ostrovech v Egejském moři, aby se neprodleně zaregistrovaly u tamních úřadů. „Tyto organizace se vynořily jako houby po dešti. Některé se chovají jako pijavice,“ řekl náměstek řeckého ministra pro migraci Giorgos Koumoutsakos. Řecký parlament schválil zákon upravující tuto problematiku. Tento zákon je tedy jakási obdoba podobného zákona, který platí například v Maďarsku, Rusku nebo v USA, kde je znám coby zákon FARA. Tento zákon zajišťuje plný dohled nad neziskovkami, financovanými ze zahraničí či zahraničními neziskovkami v zemi působícími. Vzpomínáte si na to, jak byl vloni na základě tohoto zákona z Ruska vypovězen Pánkův Člověk v plísni?

Náměstek Komoutsakos také obvinil některé neziskovky působící na řeckých ostrovech ze zneužívání situace k čerpání finančních prostředků z EU a vyjádřil pochybnosti, že protest tisíců migrantů na ostrově Lesbos, který skončil až policejní palbou slzného plynu, byl spontánní. Tedy velmi pravděpodobně byl řízený právě v Řecku působícími promigračními neziskovkami.

Je nasnadě, že neziskovky – s plnou podporou Bruselu – migranty instruují, aby věděli, co na území evropských států říkat, aby měli migranti jistotu, že jim bude poskytnut azyl. Tedy to, že musí být mladší 18 let, bez dokladů a z nějaké země, kde se aktuálně válčí nebo tvrdit, že jsou v zemi původů pronásledováni. Jak známo, tak i u nás působí promigrační, vysoce ziskové neziskovky, štědře dotované nejen z Bruselu, ale také přikrmované ze státní kasy.

Migrace je tedy podporována i tím, že se finančně dotují (ne)ziskovky, jejichž hlavním zadáním je dostat co nejvíc migrantů dál do Evropy. Nelze samozřejmě nezmínit i lodě neziskovek, brázdící Středozemní moře na trase Libye – Itálie, tedy bezplatné vodní taxi pro migranty z afrických zemí.

Země, které nepřestanou politické a multikulti neziskovky dotovat ze státního rozpočtu a nezajistí nad nimi velmi přísný dohled, zejména co se financování ze zahraničí týká, tímto podporují také stávající invazi. Stejně tak občané, kteří mají často dojem, že posílají peníze na bohulibé účely, často nevědomky invazi podpoří. Spousta lidí třeba netuší, že Lékaři bez hranic jsou jednou z hlavních promigračních neziskovek, která se “zasloužila” o dovoz statisíců invazistů do Evropy. Země, které tvrdí, že jsou proti migraci a nadále tyto ziskovky podporují tedy zcela vědomě lžou. Jen země, které budou následovat ve vztahu k ziskovkám příkladu Řecka či Maďarska, se mohou kasat tím, že bojují proti migraci. Tedy každá vláda, dotující tyto podvratné organizace je promigrační. 

Stejně tak je zbytečné posílat výpalné muslimským zemím, jak to nyní dělají evropské vlády. Žádná muslimská země totiž nemá ze zásady zájem na zastavení invaze muslimů do Evropy. Vždyť úkolem každého dobrého muslima je islamizace zatím neislamizovaných území. Pokud by tedy tyto země skutečně začaly migraci řešit, šly by ze zásady proti tomu, co jim kázal jejich pedofilní prorok Mohamed. A šly by proti Koránu, jehož jednou z hlavních součástí je hidžra – zabírání dalších území a jejich obracení na islám.

Pokud tedy někde uslyšíte nebo si přečtete o tom, že vláda nebo Brusel opět uvolňuje finanční prostředky pro jakoukoli muslimskou zemi, pak věřte, že ani promile z té částky nepůjde na zabránění muslimské invaze do Evropy. 

(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *