Pokrokové Švédsko zavádí LGBTQ semafory. Copak na to tamní početná muslimská (zatím) menšina?

Napsal
Sdílet článek

To, že ve Švédsku začínají s kdejakou šíleností jako první, je celkem známý fakt. Právě tam se poprvé začalo s multikulturní propagandou, ve Švédsku se začalo s genderovou výchovou a LGBT propagandou. O tom, jak silně je pak Švédsko postiženo muslimskou invazí snad psát netřeba. Proto i zde se mi zdá být tlak na prosazení LGBT ideologie na každém kroku poněkud protichůdný. Je jisté, že tamní početné muslimské komunitě příliš “nevoní”.

Již v roce 2017 začali ve Stockholmu rozmisťovat gay semafory, aby údajně upozornili na takzvané LGBTQ problémy. Od té doby byly zřizovány každý rok během “Týdne hrdosti”, po týdnu se ovšem vrátily semafory klasické. Nyní však budou LGBTQ semafory trvalé, o což celou dobu usilovali Zelení. Navíc, zatímco dřív byly umístěny na jednom místě ve městě, budou nyní umístěny na šesti různých místech ve Stockholmu.

Možná si pamatujete na to, že  LGBT dopravní značky zaváděli nedávno ve Švýcarsku. Tedy v zavádění podobných nesmyslů není Švédsko rozhodně mezi prvními. Vzhledem k tomu, že každá šílenost se ze Švédska dřív či později rozšířila dál do Evropy, je jen otázkou času, než se to dostane do celé EU.

Je zde však opět onen známý, velmi zajímavý paradox. Jak víme, tak Švédsko patří k zemím, které s největším nadšením přijímají muslimské invazisty a to i přesto, že tam je již v rámci EU největší počet znásilnění na počet obyvatel. To nehovořím o statistikách jiných násilných trestných činů, ve kterých tato země také figuruje na prvních místech pomyslného žebříčku.

Víme-li, jaký je vztah islámu k LGBTQ komunitě, jak se v zemích, kde vládne šaría “řeší” homosexualita, jsou podobné počiny docela protichůdné. Předpokládám, že tyto semafory si nedovolí umístit v lokalitách obývaných muslimskými komunitami, ale i tak je pravděpodobné, že jim podobné semafory dlouho nevydrží nepoškozené. Tímto jen připomínám, že v deseti zemích stále platí trest smrti za homosexualitu, v mnoha dalších pak trest vězení. Ve Švédsku pak žije mnoho invazistů právě z těchto zemí.

Takže vážení Švédové, jakmile se u vás zavede chalífát – a to, věřte, nebude dlouho trvat – bude obrázek výše ve vaší zemi docela běžným. Pak už budou homofobní semafory s panáčkem váš nejmenší problém….

(Visited 135 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *