Pokrytectví kované eurosoudružky Maxové z ANO

Napsal
Sdílet článek

Možná i vy jste narazili na informaci, kterou přinesl doktor Ivan David přímo z Bruselu. Informaci o tom, jakým aktivismem se v EU zabývají europoslanci, které mnozí z vás možná volili. Nyní se tedy konkrétně jedná o europoslankyni za ANO, Radku Maxovou. Této neomarxistky v řadách vládní strany jsem si všimla už v době, kdy byla řadovou poslankyní. Už tehdy byla hlavní podporovatelkou manželství pro všechny a LGBT aktivistkou.

Ta se svým europarlamentním kolegům svěřila s tím, že zaslala dopis vysokému představiteli a místopředsedovi Josepu Borrellovi Fontellesovi ohledně stále se zhoršující situace LGBTI komunity v Rusku. A co soudružce nejvíc vadí? To, že například Rusko nechce povolit stejnopohlavní manželství a uznává pouze dvě pohlaví, kdy by mělo u každého jedince platit takové pohlaví, jaké je zapsáno v rodném listě.

No považte!!! Uznávat jen dvě pohlaví – jak zpátečnické!! Zatímco pokrokový západ jich má již více než sto, zaprděné Rusko, ale i spousta jiných zaostalých zemí uznává pouze dvě pohlaví!! To je ale přece skandální! Eurosoudružka Maxová je skutečně zděšena a apeluje i na ostatní europoslance, aby ji svým podpisem podpořili. A nepochybuji, že ta většina – včetně většiny našich europoslanců – ji skutečně podpoří.

Stupidní dopis europoslankyně Maxové již patřičně okomentoval pan David, já bych k tomu jen dodala, že je velmi zajímavé, že se paní europoslankyně koncentruje právě na Rusko, kde homosexualita a sto pohlaví sice není na piedestalu tak, jako je tomu právě třeba zrovna mezi eurosoudruhy v Bruselu, ale homosexualita tam ani není nijak trestná.

Jak je možné, že se nepozastavuje nad některou z deseti muslimských zemí, kde je stále za homosexualitu trest smrti? Nebo ideálně na islám jako takový, protože i Korán požaduje za homosexualitu smrt? To samozřejmě neudělá, neboť jakákoli kritika islámu je ideologicky nepřípustná.

Vážená eurodsoudružko, mám pro vás jeden návrh. Zkuste uspořádat gay průvod se vším všudy v Rijádu, Teheránu, Kábulu, Mogadišu, Islámábádu či v Bagdádu. A pak nám poreferujte, jak účastníci dopadli. A také nezapomeňte nejvyšším představitelům zemí, kde je za homosexualitu trest smrti či doživotí, zaslat protestní dopis, kde se budete proti jimi praktikovaným trestům vyhrazovat. Velmi ráda si počkám na reakce představitelů daných zemí.

Jako europoslankyně jistě umíte velmi dobře anglicky, na závěr vám tedy posílám jednu pěknou písničku:

 

(Visited 189 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *