„Pokud se vám nelíbí islám a multikulturalismus, vypadněte z Holandska“, říká muslimský politik rodilým Holanďanům

Napsal
Sdílet článek

Nedávno jsem narazila na jedno starší video, v němž probíhá spor protiislámského a protimigračního holandského politika Geerta Wilderse s mladým sluníčkářským poslancem Zelených a poslancem islámské strany Denk tureckého původu. Je zajímavé, jak si na videu souzní Zelený sluníčkář s muslimem, oba až fanaticky brání muslimskou invazi proti názorům Wilderse. Toho oba svorně považují za xenofoba.

Připomínám, že z těch tří je to Geert Wilders, kdo musí chodit 24 hodin denně s ochrankou právě proto, že vyznavači „náboženství míru“ na něj, jako ostatně na mnoho dalších odpůrců islámu, uvalili fatvu. Tedy všichni pravověrní muslimové se musí snažit tohoto odvážného politika zabít, kdykoli to jen bude možné. Jen díky ochrance je tedy tento politik stále naživu. On, který chce zachránit holandskou kulturu a národ před islamizací je nálepkován za rasistu a xenofoba.

Na inkriminované video s českými titulky se můžete podívat zde:

A nyní si trošku odkryjeme, kdo je onen muslim, který je spolu se zeleným mladým sluníčkářem v tak náramné názorové shodě, zač. 

Tunahan Kuzu je lídr strany Denk v Nizozemsku, strany muslimské, založené v době, kdy začala muslimská invaze do Evropy. Strana Denk byla založena v únoru 2015 dvěma bývalými členy holandské (turecké) dělnické strany (což je jakási obdoba socialistů napříč Evropou): Tunahanem Kuzu a Selçukem Öztürkem. Oba nesouhlasili s integrační politikou původní dělnické strany. Tedy s politikou, která by měla prosazovat  integraci muslimů do evropské společnosti. Strana Denk jakoukoli integraci zásadně odmítá.

Nizozemská média potvrzují, že Denk dlouhodobě podporuje politiku tureckého prezidenta Erdogana, prosazující nejen přechod k jakémusi sultanátu, ale také aspirující na založení velké Osmanské říše. Politika strany Denk je tedy ideologicky totožná s politikou Erdoganovy strany. Například Denk byla jedinou stranou v nizozemském parlamentu, která nechtěla uznat arménskou genocidu.

Denk Partij je také první politickou silou v Evropě založenou muslimy, která zároveň zcela nepokrytě zdůrazňuje svoji příslušnost k tureckému islamistickému režimu a odmítnutí arménské genocidy. Denk také navrhuje zajistit tisíc „antirasistických“ policistů a zřídit národní protiimigrační registr, který se zaměří na každého, kdo řekne něco „islamofobního“ proti muslimům. Tedy podle této partaje by měl existovat jakýsi „black list“ odpůrců islamizace Evropy.

Proti odpůrcům islamizace by pak měla zakročit právě tato policie, čítající tisíc členů, zaobírajících se výlučně trestáním islamofobních výroků. Vyústí nakonec tato snaha k tomu, že se od pokut přejde ke zřízení převýchovných táborů pro odpůrce islamizace a v závěrečné fázi pak k veřejným popravám tak, jako je to běžné v zemích, kde vládne šaría?

Stranu, jíž dominují členové tureckého i jiného muslimského původu, založili dva bývalí socialističtí turečtí politici.  Tato partaj už sedí v nizozemském parlamentu a doufá, že zmobilizuje zhruba milionovou muslimskou populaci tak, že po příštích parlamentních volbách začátkem příštího roku skončí na 7 procentech. Mezi poslední návrhy Denk Partij patří přejmenování ulic a tunelů, jejichž názvy prý připomínají nizozemskou koloniální a otrokářskou historii tak, že budou namísto toho pojmenovány po surinamských a tureckých osobnostech. Dále se strana zasazuje o přísnější tresty za „rasistické a diskriminační chování,“ a výpis pachatelů do jakéhosi „rasistického rejstříku“, jak je uvedeno již výše.

Podle nedávné nizozemské ankety téměř 90 procent mládeže tureckého původu sympatizuje s ISIS. A právě to je politická základna strany Denk. Jak základna voličská, tak budoucí členská.

Denk dále navrhuje zákaz slov jako „rodák“ a „přistěhovalec“, přičemž by měl být nově zaveden svátek na na oslavu muslimské rozmanitosti. Strana si klade za cíl zcela změnit nizozemskou národní identitu a její program je zaměřen i na řešení institucionálního rasismu a islamofobie, o níž tvrdí, že je v Nizozemsku endemická. A součástí toho je zavržení vládních ideálů integrace. Strana Denk tvrdí, že to by se od muslimských migrantů čekat nemělo, ale spíše by měla být přijata atmosféra „vzájemného přijetí“. Jinými slovy, je třeba nutit nizozemské domorodce vzdát se svých zvyků a kultury a vyhovět muslimským zvyklostem.

Na školách by měl začít boj s rasismem a islamofobií, ve třídách se musí prosazovat proislámské postoje  a studenti musí být pravidelně testováni, zda skutečně splňují dané požadavky. Islamofobie je samozřejmě zcela nepřípustná. 

Šílené, že? A tato strana je – na rozdíl od strany Geerta Wilderse – považována za „běžnou demokratickou stranu“.

Podobné strany vznikají ve všech islamizovaných zemích Evropy. A co je na tom nejhorší? Že tyto strany jsou napříč Evropou nejen bez problémů zaregistrovány, ale jsou také považovány i se svými názory za strany zcela demokratické, nicméně strany, které jsou vůči nim v opozici a prosazují zachování Evropy takové, jakou ji známe, bez islámu a multikulturalismu, jsou považovány za extremistické a xenofobní. Tedy jinými slovy: nechcete se nechat islamizovat? Pak jste extremista a xenofob.

Všimněte si také, že tito politici se většinou odštěpí od některé původní strany, kam se infiltrovali v době, kdy věděli, že by neměli šanci založit stranu, která by měla plošný úspěch ve volbách. Zde to byli socani, jinde jsou to třeba zelené partaje. Proto je také pro muslimy jednou z priorit v každé islamizované zemi infiltrace politických stran. Paradoxně mají zpravidla infiltrováno více stran, od nichž se při dostatečném počtu voličů v dané zemi odštěpí a založí si stranu vlastní, už čistě islámskou.

Ostatně, také u nás je již většina parlamentních stran infiltrována muslimy, ty najdete nejen v obou vládních stranách, ale také ve většině stran opozičních. Tedy mnoho našich občanů – nemuslimů si už nyní volí na různé posty muslimy, často aniž to tuší. Ostatně, třeba voliči ANO ze západních Čech asi mnohdy netuší, že dali svůj hlas muslimovi. Podobně bychom mohli poukázat i na další strany. Jistotu, že nevolíte muslima, máte jedině u stran, které jsou programově proti islámu.

Holandsko je již silně islamizovaná země, která od značné míry doplácí na svoji koloniální minulost. Ostatně, já sama jsem tam před takřka třemi desetiletími pár let žila a mohu potvrdit, že už tehdy tam bylo muslimů poměrně hodně. Nicméně islamizují se i země, které nikdy nikoho nekolonizovaly a nemusí se ani trápit nějakými válečnými komplexy, jakými trpí třeba Němci. K takovým zemím patří například Švédsko.

Ovládnutí politiky evropských zemí je základem budoucí islamizace. Tristní je, že drtivá většina politických stran je ochotna muslimy přijímat do svých řad a dokonce jim nabízet i slušné posty, třeba v PS nebo Senátu, kde má muslima např. ČSSD, ale velmi často i na komunále. Uvědomte si, že akceptace muslima v jakékoli straně znamená, že daná strana nikdy nebude hrází proti islamizaci. 

Podle zkušeností z jiných evropských zemí vzniká nejvíce muslimských stran odštěpením od stran socanských či zelených. U nás jsou reprezentanty těchto stran Piráti a ČSSD. Ostatně, právě ČSSD a její současný šéf udržuje s českou muslimskou obcí dlouhodobě nadstandartní vztahy. Bude to právě tato partaj, ze které se jednou u nás odštěpí první muslimská parlamentní strana? Každopádně počítejte s tím, že jedou i u nás podobná strana, jakou je holandská Denk, nejspíš vznikne. Už nyní tomu – podobně jako jinde v Evropě – dávají voliči zelenou.

 

 

2.6/5 - (5 votes)
(Visited 1 351 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *