Pokus komunistů začlenit mladé cikány alespoň do gramotné společnosti

Napsal
Sdílet článek

Cítím za svoji občanskou povinnost seznámit Piráta Bartoše s mojí osobní zkušeností s pokusem komunistů začlenit mladé cikány alespoň do gramotné společnosti.

“Od 1.3.1978 do 28.2.1979 jsem vykovával základní vojenskou službu u VÚ Levice. Byl jsem zařazen k 1. rotě vojáků s nedokončeným základním vzděláním jako velitel 2. čety. 1.4.1978 narukovalo k této rotě 100 nováčků a byli rozděleni do 4 čet. Všichni cikáni, ve věku od 18 do 29 let, 60% z nich už okusilo kriminál za trestné činy jako znásilnění, loupežné přepadení, podvod, krádeže, ublížení na zdraví a pod.

Na vojnu mnozí rukovali až od 20 let i výše z toho důvodu, že v mladším věku v měsících duben a říjen kdy se chodilo na vojnu byli zavření v kriminále a nemohli na vojnu nastoupit. Úkolem vojny nebylo z nich udělat vojáky ale odstranit negramotnost a naučit je základům hygieny. Nechtěly se po nich žádné zázraky, jako učebnice se používal slabikář a početnice z 1. třídy ZDŠ Levice, že existuje mýdlo, kartáček na zuby, toaletní papír a posrané trenýrky se mohou kdykoliv vyměnit za vyprané u výkonného praporčíka na rotě.

Chodili za mnou abych jim přečetl dopis z domu. Byla to síla když pologramotná družka vynechala ve slově s pěti písmeny jedno nebo i dvě písmena. Stejně tak jsem psal dopisy jim, které mi diktovali. Dva moji negramotní vojáci měli v 19ti letech už 4 děcka, se stejně negramotnými družkami.

Pane Bartoši od Pirátů, úžasná Džamilo a Kocábe to bylo v době, kdy už 10 let před tím chodil Armstrong po Měsíci. Na Slovensku byly tyto roty vedeny jako Výcviková rota. V Čechách se to jmenovalo Školní rota. Bolševik zřídil tuto opičárnu jako odpověď na to, kdy byl v USA prezidentem Carter a začalo se veřejně mluvit o lidských právech a soudruh zjistil, že je v ČSSR asi 600.000,- cigánů, z toho zhruba 400.000 negramotných a poslední štací kde je možné na ně působit silou a naučit je alespoň číst a psát je armáda, když už nechodili ani na ZDŠ a byla přitom uzákoněna povinná školní docházka. Proto byly zřízeny v armádě tyto roty, kterých bylo v ČSSR kolem deseti. Vimperk, Čáslav, Přerov, Znojmo, Levice, Zvolen, Humenné a další.

Za rok vojny jsme je nenaučili vůbec nic, protože měli akorát 4 pudy. Co kde sežrat, co kde vypít, co kde ukrást a co kde ošukat. Negramotnost jsme částečně odstranili tak, že jsme ty největší blbce poslali přes vojenské psychiatry do civilu, aby nás lampasáci nedrbali, že nejsou výsledky. Za ten rok jich bylo asi 30.

Mnozí za tu svoji tupost nemohli, protože příbuzenská plemenitba nad 3,5 promile po několik generací také udělá svoje. To vím přímo od svých vojáků, jak se v těch cigánských osadách navzájem šukali. A od té doby do dnešních dnů, pane poslanče Bartoši, uběhl nějaký ten pátek. Přesně tedy 40 let a Vy jste se mezi tím narodil. Za tu dobu se do našich cigánů nacpaly za účelem asimilace těžké miliardy Kčs i Kč a výsledek?

V Břeclavi před nádražím, kolem Schoppingu a náměstí nebýt obchodů, gymnázia, parku, dlážděných chodníků bych mnohdy nevěděl jestli jsem v Břeclavi nebo někde v Africe na Serengeti mezi paviány. A víte co se změnilo pane poslanče Bartoši?

Věkových idiotů mezi 18tým a 30tým rokem věku neubylo. Změna však nastala. Nechodí otrhaní a špinaví jak prasata, chodí ve značkovém oblečení s mobilem v ruce, jaký nemám ani já po 40ti odpracovaných letech. Akorát nevím kdy chodí  do práce, když se tam poflakují od rána do večera. Až budete pane Bartoši Vy Piráti, ODS, TOP, STAN a socani opruzovat s odvoláním pana Tomio Okamury z místopřededy PS tak chci věřit tomu, že alespoň ANO a komunisti budou mít rozum a Okamura zůstane tam, kde si jej delegovalo víc jak půl milionu voličů.

  • Otta
(Visited 492 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *