Policie zatkla v Řecku pákistánského pedofila, který zneužíval jedenáctiletou dívku

Napsal
Sdílet článek

Pětadvacetiletý pákistánský migrant je obviněn ze zneužívání jedenáctileté dívky na ostrově Karpathos v Řecku. Dívka se zřejmě s Pákistáncem setkávala pravidelně asi deset dnů, když nakonec vetřelec dívku  odvlekl do svého domu. Její starší sestra byla svědkem incidentu, což oznámila matce, která ihned upozornila úřady. Pákistánský pedofil má být převezen k vyšetřovateli na Rhodu a obviněn ze zneužití nezletilé osoby.

Pákistánec neumí řecky, proto byl k výpovědi povolán překladatel. Incident otřásl místní komunitou ostrova Karpathos,  který je domovem přibližně šesti tisíc lidí. Vzhledem k tomu, že je tento ostrov od tureckého pobřeží dále, než mnoho jiných řeckých ostrovů, byl ušetřen od tak masivní invaze, jakou zažívají ostatní ostrovy. Nicméně i přesto v červnu 2017 připlulo na ostrov na palubě dřevěné lodi 119 ilegálních vetřelců, mezi nimiž byl i tento pákistánský pedofil.

Řecko – stejně jako všechny evropské národy oblasti Středomoří – je v posledních letech abnormálně zatíženo muslimskou invazí, přičemž kriminalita migrantů se stala velkým problémem, včetně sexuálního násilí. Například v roce 2018 byl zatčen 28letý íránský migrant za to, že opakovaně znásilňoval 15letou řeckou dívku.

Na závěr jen upozorním, že je třeba si uvědomit, že muslimové považují za dospělé již devítileté holčičky, protože právě v tomto věku byla Mohamedova manželka Ajša, když s ní začal  „konzumovat“ manželství. Proto ani není v zemích, ovládaných právem šaría – k nimž patří i Pákistán – pedofilie trestná. Ostatně, také Erdogan již lobbuje za přijetí zákona, který by zrušil trestnost pedofilie v Turecku. Postačí, když se násilník se svojí obětí ožení.

Právě akceptace pedofilie je jedním z hlavních důvodů toho, proč je třeba islám v Evropě zakázat. 

5/5 - (4 votes)

(Visited 198 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *