Polovina vousatých sirotků má pasy se stejným datem narození 1.1.2006

Napsal
Sdílet článek

Už před časem si i přes stávající nouzový stav „objednali“ Němci v čele s Merkelovou partičku syrských sirotků z Afghánistánu a Pákistánu, dlících momentálně v Řecku, kam mnohé z nich vyslal sultán Erdogan. Minulý týden přiletěla první „zásilka“ těchto sirotků, přičemž ne všichni měli doklady. Nicméně všichni tvrdili, že jim je něco mezi 12-16 lety. Téměř polovina ze 47 migrantů, kteří dorazili do Německa z řeckých táborů, pak měla datum narození 1. ledna. 

Když se podíváte na fotky mladých vetřelců, kteří přijeli do Německa, jasně vidíte, že se nejedná o žádné chudáky sirotky. Německá vláda občanům ještě před přijetím migrantů tvrdila, že se jedná převážně o děti bez doprovodu mladší 14 let, ženy a nemocné. Místo mladých, nemocných dívek však do Německa dorazili silní, zdraví mladí muži. A z toho asi polovina má v syrských pasech datum narození 1.1.2006. Je zřejmé, že se jedná ve všech případech o osoby s falešnou identitou. Ovšem, nic neobvyklého.

Připomínám, že vojáci ISIS na dobytých syrských územích obsadili také úřady, kde se zmocnili originálních syrských pasů. Ty pak využívají při cestě do Evropy. „Sirotci“ mohou být samozřejmě dobře cvičenými vojáky, tvořícími spící buňky ISIS v Evropě. Jejich skutečný věk je diskutabilní, nicméně právě bojůvky jako ISIS si své vojáky trénují už od nejužšího věku.

5/5 - (1 vote)
(Visited 1 259 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *