Pomůže nám tak zvané „očkování“ vyvinout si protilátky proti něčemu, co neexistuje?

Napsal
Sdílet článek

Patrick King ze státu Alberta v Kanadě dostal nedávno pokutu 12 000 dolarů (asi 250 000 korun) za to, že byl ve skupině lidí, kterých bylo více než deset. Pokutu nezaplatil, takže se musel dostavit k soudu, kde žádal soudce, aby předvolal hlavního zdravotního odborníka, který mu dokáže, že koronavirus existuje. Načež byl soudní proces proti němu stažen. On se ale nedal, žádal obnovení soudu a předvolání zdravotních znalců, kteří by mu dokázali, že virus existuje.

Když byl soud na jeho přání znovu obnoven, seděli tam zástupci kanadské vlády a najednou z toho byl soud anglické královny Alžběty proti Patrickovi Kingovi. Přesto mu nikdo nedokázal předložit důkazy o tom, že koronavirus existuje. A tak byla pokuta zrušena a King prakticky soudní spor vyhrál. Na základě toho měl kanadský stát Alberta odstraněny všecky zákazy a příkazy a opatření proti koroně.

Internetový komentátor Stew Peters je toho názoru, že King soud doopravdy nevyhrál. Je příliš mnoho lidí v Kanadě, kteří nedovolí, aby k něčemu takovému došlo. King pouze docílil to, že ukázal světu, že tento virus neexistuje a jak se mají bránit.

Dr. Lee Merrit je jiného názoru. Říká, že soudní spor sice neublíží nijak těm, kteří ze skrytu celou pandemii organizují. Nějaké vysoce postavené zdravotní úředníky v Kanadě to sice vyřadí, ale to není žádná tragedie. Teď je pouze nutno pokračovat v tom, co King začal a to celosvětově žádat soudní důkazy o tom, že Covid existuje.

Asi 40 zdravotních institucí v zemích, jako jsou Spojené státy, Ukrajina, Brazilie a Holandsko a jiné potvrdily, že nemohou dodat žádné informace o koronaviru, protože neexistuje ani jeden jeho přečištěný exemplář. Takže když koronavirus neexistuje, tak nemůže přece být žádná pandemie a také nemohou být žádné odrůdy! Není to zjevné?

Dokonce i zrádný a uhýbačný Dr. Fauci dnes říká, že je nutno použít léky a zabránit nemoci, aby postupovala směrem dolů, do plic, čímž se z ní stane naprosto neškodná záležitost, něco jako běžné nachlazení. Takže z nebezpečného koronaviru máme běžné nachlazení.

Doktorka Jane Ruby otevřeně prohlašuje, že není žádný jiný koronavirus než ten, co vytvořili grafikové v počítači. I samotné Centrum pro kontrolu nemocí v Americe (CDC) přiznalo, že nemají k dispozici ani jeden izolovaný vzorek. Ne, tento virus nebyl nikdy izolován, přečištěn, sekvencován a také nebylo nikdy prokázáno, že existuje. To, co používá PCR test na porovnání s testovaným materiálem je sbírka nejrůznějších virů, které mají koronavirus napodobovat. CDC přiznalo, že kontrolní testovací materiál byl dán dohromady v počítači a že je to napodobenina předpokládaného viru.

A přesto chtějí pořád dál očkovat a očkovat. Teď už očkují i mladé lidi od 12 do 21 let, kteří absolutně něco takového nepotřebují. Již bylo mezi nimi značné množství úmrtí a 40% všech očkovaných má myokarditidu, což je nemoc na život. 41% trpí bolestmi na prsou, což bývá předchůdce infarktu a 40% z nich má vysokou hladinu triponinu, což ukazuje na poškození srdečního svalu. Když je srdeční sval poškozen, ten už se nikdy nezahojí, nespraví a nedá do pořádku. A to jsou mladí lidé ve věku 12-21 let! To má být budoucnost národa!

I ředitelka CDC Rochelle Walensky přiznává, že tak zvané očkování proti covidu nezastaví infekci. Mimochodem, CDC není státní organizace, ale soukromá firma, která pouze předstírá, že patří státu a diktuje příkazy jakoby měla jakoukoliv pravomoc.

Co je vydáváno za koronavirus, neboli Covid

Několik virů běžného nachlazení a úlomky virů z opic jsou dnes vydávány za Covid a proti této smíchanině byla vyvinuta biologická zbraň ve formě tak zvaného očkování. To všecko, spolu s mRNA částicemi ve škodlivém tukovém obalu, které donutí naše vlastní buňky vyrábět jedovatou hrotovou bílkovinu (spike protein), plus chemikálie, nanotechnologie a mikročipy je, co dělá všecky očkované nemocné. Někteří onemocní hned, jiní později, ale všichni z nich pocítí vliv této látky už proto, že budou přecitlivělí na všecky ostatní nemoci, jak jdou kolem. Tato směs jedů totiž prvně potlačí imunitní systém každého očkovaného, jinak by byl tento biologický útok okamžitě zneškodněn a většina látek by byla vyhoštěna z těla.

Spolu s podvodným a nefunkčním PCR testem, zveličovaným do nekonečna podlízavými a lživými medii, to všecko vytváří strach a paniku v každém, kdo neví, o co ve skutečně jde. Bez přečištěného a izolovaného vzorku základního materiálu není možno vytvořit žádná pravidla pro vyhodnocení původce této nemoci pomocí jakýchkoliv testů a rovněž tak není možno vytvořit jakékoliv zásady na zastavení této nemoci, na její léčbu a prevenci. Když nevíme proti čemu jsme, tak postupujeme jako člověk se zavázanýma očima, který se bije s vidícím soupeřem. Tlučeme do prázdna a náš neúspěch je jistý.

Některé laboratoře inzerují, že se jim Covid virus podařilo izolovat a prodávají vzorky těm, kteří jsou naivní natolik, že tomu věří. Jenže co kupující dostanou je genetický materiál z lidských buněk spolu s nějakými buňkami z hovězího dobytka, spolu s čímkoliv dalším. A to má být přečištěný a izolovaný virus! Jak již bylo řečeno, bez čistého, izolovaného vzorku pak testujete co? To nikdo neví. Což je přesně úroveň dnešní globalistické, politicky správné „vědy.“

Další překážka úspěšného testu na Covid je, že PCR test nedokáže vyhodnotit jak moc hledané látky našel. Může to být jedna jediná buňka, mohou jich být miliony. Samozřejmě, u infekce je velmi důležité kolik infekční látky se v těle nachází, protože s malým množstvím k infikování člověka nikdy nedojde. Dále je důležité, jestli je nalezená látka živá, neboli funkční, anebo neživá, neboli nefunkční. Ani to nedokáže PCR test vyhodnotit. PCR test se může zaměřit na cokoliv a vždycky to najde. Patřičným namnožením nalezeného vzorku jsou pak docíleny patřičné výsledky, jenže jistota, že to, co test namnožil je to, co hledáme, není žádná.

To není věda! To není zdravotnictví! To je šarlatánství a lékaři by se měli hromadně urazit a protestovat proti takovým podvodům.

Dr. Judy Mikovitz, která pracovala na úpravě virů, tomu nasazuje korunu, když říká, že opravdu neexistuje vzorek tak zvaného koronaviru, který by byl získán od nemocného člověka, přečištěn a který by po naočkování zkušebním zvířatům způsobil ty stejné příznaky. Něco takového prostě není. Dr. Fauci schválně vybral zezbraněný laboratorní vzorek, který byl infikován několika druhy koronavirů a tento dodal výzkumnému ústavu ve Wuhanu v Číně k výrobě Covidu. Dobře věděl, že tím vytváří frankensteinského monstra, kterého pouze politicky správní, skutečnou vědu popírající „vědci“ ochotně přijmou za cosi, co budou moci pojmenovat Covid-19. To samo, spolu s mediální hysterií vytvořilo celosvětovou paniku, zničilo ekonomii, způsobilo smrt milionů lidí a bude nám dále škodit ještě hodně a hodně dlouho.

Nejhorší na tom je, říká Dr. Mikovits, že to nikdo neříká, všichni to tají, ale ten výzkum ve Wuhanu byl prováděn pod dohledem čínských a amerických vojenských institucí. Ti všichni se snažili vyrobit zbraň na vyhubení lidstva.

Můžeme tuto infekci zastavit?

Dr. Dan Stark, imunolog z amerického státu Indiana říká naplno, že jak CDC, tak NIH (Národní institut pro zdraví) se neobtěžují vědeckými výsledky a vědeckými poznatky, když vydávají svá nařízení, která doposud všecka byla vrcholně nevědecká. Podle něho, korona a jiné škodlivé jedy jsou rozšiřovány aerosolovými částicemi, které velmi snadno projdou jakoukoliv rouškou. Existují aspoň 3 studie, které platilo samo NIH, které toto potvrzují, ale přesto se všichni svorně rozhodli vědecké podklady ignorovat a nanutit roušky na všecky. Mermomocí chtěli zastavit rozšiřování infekce, nebo aspoň to je, co nám tvrdili a neváhali použít kdejaký nesmysl, třeba nefunkční.

Dr. Stark říká, že infekce není možno zastavit nikdy, ničím a nikým. Jsou s námi neustále, celý rok zde cirkulují a jen čekají, až bude náš imunitní systém oslaben, aby v něm vyvolaly nemoc. Tento postup není možno zastavit u chřipek, u nachlazení a u infekcí horních cest dýchacích a u všech ostatních nemocí, které používají „zvířecí zásobníky.“ Jinými slovy, přetrvávají celý rok na svých živých hostitelích, jako je ptactvo, domácí zvířata, ale i člověk. Na příklad plané neštovice zvířecí zásobníky nemají, takže je bylo možno dokonale zastavit.

To všecko už bylo vyzkoušeno předtím a touto dobou by už každý měl vědět, že to nefunguje. Stejně tak je nesmysl doufat, že očkování v tom může cokoliv změnit. Současné očkování, to už vůbec nepřipadá v úvahu. Proč jsme ještě nedokázali vyvinout očkování proti běžnému nachlazení, chřipce, nebo proti nemocem dýchacích cest? To proto, že všecky tyto viry mají velmi nízkou patogenicitu a očkování dokáže pouze zhoršit příznaky nemoci. Žádné očkování na světě nedokáže zastavit infekci!

A i kdyby tato nová očkování byla tak vynikající, jak je nám říkáno, jak to, že se vyskytly jeho odrůdy, v létě, kdy je obsah vitaminu D v lidech nejvyšší a tím pádem k nějaké chřipce prakticky nemůže dojít? A pak zjistíme, že 75% těch, kteří teď, v létě onemocněli, byli plně očkovaní!

Na příklad, v r. 2014 vypukla epidemie příušnic v Národním hokejovém mužstvu a ti jediní, kteří onemocněli byli ti, kteří nebyli očkováni. To se zdá být skvělé a na podporu očkování, ale není tomu tak. Ti neočkovaní totiž dostali tuto nemoc od těch, co byli proti ní očkováni. Žádné očkování na světě nedokáže nikoho ochránit aby nedostal infekci. A když je člověk infikován, pak rozšiřuje patogeny všude kolem. Jenže ti, co jsou očkováni sice nemoc dostanou, ale necítí její příznaky, takže se mylně domnívají, že jsou proti ní imunní a rozšiřují ji mezi ostatní.

Není možno zastavit rozšiřování nemoci anebo tomu preventivně zabránit pomocí žádného očkování, protože očkování prostě nefunguje tak, jak si myslíme. Ta logika za tímto způsobem ochrany je naprosto špatná. A ještě ke všemu ti, kteří už tu chřipku měli a vyvinuli si proti ní patřičnou obranu, ti když jsou očkováni, tak mají mnohem horší příznaky než neočkovaní.

Je to proti zákonu a mezinárodním smlouvám

Dr. David Martin říká, že když někdo vpraví do člověka známý jed, to je proti všem mezinárodním zákonům a smlouvám o chemických a biologických zbraních. Pak není možno se schovávat za plané fráze, jako „my to děláme v zájmu veřejnosti,“ když dobře víme, že tyto látky jsou v mnoha případech smrtelné. Farmaceutická firma Pfizer měla dokonce tolik drzosti, že prohlásili, že mají přijatelnou úmrtnost na jejich očkování. Řekli, že riziko je u každého očkování, jenomže to, co se děje teď, to už není náhodné riziko, to je záměr. Je to záměrná a předem plánovaná genocida.

Dřívější očkování, která rovněž byla naprosto neúčinná, měla fungovat na tom principu, že člověk dostal oslabený virus té oné nemoci a proti ní si vyvinul protilátky. To je velmi špatná logika, ale řekněme, že jsme nevěděli líp. Dnešní tak zvané očkování je založeno na tom, že nám je naočkován kód pro naše buňky, který jim přikazuje, aby vyráběly hrotovou bílkovinu, proti které náš imunitní systém má vyprodukovat protilátky. Tento „kód,“ neboli příkaz, nebo také mRNA, byl vyvinut v Číně a předán americkým velkovýrobcům ke zpracování. Takže jsme „očkováni“ neznámým a neověřeným jedem a ještě ke všemu z Číny, která není známa přátelskými úmysly vůči zbytku světa.

Poté byl pověřen veterinář Peter Daszak, aby propagoval historku, že virus byl z nějakých netopýrů v Číně. Dokazují to Fauciho e-maily, které dnes máme k dispozici. Daszak byl toho názoru, což sdělil Faucimu písemně, že dokud infekční nemoc není dostatečně strašlivá, lidé ji budou vesměs ignorovat. Takže ten hlavní činitel musí být media, říkal, která vytvoří paniku a investoři budou následovat, když v tom budou vidět zisk.

Už toto prohlášení z nich obou dělá zločince, trestatelné podle amerického zákona. Dr. Martin sám poslal soupis všech těchto okolností americkému Oddělení spravedlnosti hned na začátku tak zvané pandemie a přesto se nic nestalo. Jak to? Co tyto charaktery, rozšiřující nepravdy a přímo lži a domáhající se nesmyslných příkazů, aby byly uvaleny na celý svět, co je chrání před spravedlivým trestem?

Musíme si uvědomit, že jsme neměli SARS dokud nebyla tato zbraň uměle vyrobena. Data patentů ukazují, že zbraň předcházela virus, nebo cokoliv jiného to bylo, co bylo za virus označováno. A bylo to uměle vyrobeno v laboratoři, přičemž celý výzkum byl placen Faucim z peněz daňových poplatníků. Jedna věc je jistá, i když oficiální záznamy nejsou příliš přesné, virus to není. Je to něco jiného, ale nevíme co. Svůj účel to ale splnilo, protože s pomocí mohutné mediální podpory to uvalilo na svět vakcíny.

Fauci zkoušel celé dlouhé roky propagovat universální očkování proti chřipce, už proto, že každoroční očkování není žádný zázrak a v podstatě nefunguje. Chřipka v r. 2018, která byla neuvěřitelně těžká a velké množství lidí na ni zemřelo, jim uštědřila řádnou ránu, když přes vážnost situace lidé nechtěli očkování. A tak přišli s novou historkou o netopýrovi a veterinář Daszak, sám ne lékař! tento nesmysl propagoval. Následovně napsal Faucimu zprávu o výzkumu v Číně: „Do 2. ledna 2020 bylo 41 pacientů přijato do nemocnice, kteří měli laboratorně potvrzenou infekci Covid-19.“

Že měli laboratorně ověřenou infekci něčím, co nebylo nikdy izolováno? Která pak laboratoř vydala tak odvážný výrok? A jakým způsobem k takovému závěru došli?

Žádná vakcína, je to pokusná a neověřená genetická manipulace

Co tato genetická manipulace, mylně nazývaná vakcína způsobí u lidí dlouhodobě je záhada pro všecky. Žádné studie v tomto směru nebyly nikdy podstoupeny, však na to taky nebyl čas. Pokusná zvířata, dříve používaná k testům, všecka zahynula. Ti, kteří jsou dnes očkovaní je nahrazují, oni jsou ta pokusná zvířata, oni nám předvedou, co všecko takový patogen dokáže v lidském těle způsobit – pokud ovšem dříve nezemřou. To, co do nich bylo napícháno není žádná vakcína; je to stimulant, který má za úkol vyprodukovat jed, na který bude imunitní systém reagovat. Problém je, že ten jed zůstává v těle prakticky napořád a denně je nový a nový vyráběn na základě mRNA instrukcí … do nekonečna!

Při zkušebních pokusech s neinformovanými a nerozumnými dobrovolníky, kterým byly tyto vakcíny napíchány, nebylo vůbec zkoumáno jak jejich tělo reaguje, jestli imunitní systém vytvořil potřebné protilátky, jestli byla docílena dostatečná úroveň ochrany a ani nebyla zkoumána přenosnost nemoci. Takže všecko to, co má správné očkování v člověkovi vytvořit, což je obrana proti nemoci, to nebylo nikdy zkoumáno a není to zkoumáno dodnes. To ve skutečnosti nikoho nezajímá.

Skutečnost, že Dr. Fauci dostal hrotovou bílkovinu, kterou mu poslal Ralph Baric z Univerzity v Severní Karolíně již v listopadu 2019, což bylo měsíc před tím, než se o koroně vůbec začalo mluvit, je rovněž potvrzeno Fauciho e-maily. Tyto byly zaslány Dr. Martinem, jak již bylo psáno, Oddělení spravedlnosti, různým kongresmanům, právníkům a jiným vlivným osobnostem. Přesto – nic se neděje. Fauci nadále rozšiřuje po světě své lži a nesmyslné požadavky a celá americká justice se chová přesně tak, jako při volebním podvodu v r. 2020, kdy Biden zákeřně nahradil Trumpa – jednoduše odmítají celou záležitost vyšetřovat.

Jak se bránit následkům očkování podle rad Dr. Vladimira Zelenko, bylo vydáno v předchozím článku.

  • JANE K.
5/5 - (5 votes)
(Visited 363 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *