Poslední srpnový den proběhnou v různých městech ČR demonstrace proti rouškám, očkování a “koronalžím”

Napsal
Sdílet článek

Demonstrace proti “koronalžím” proběhly už téměř v celé Evropě, v Berlíně se demonstrace 1.8. zúčastnily dokonce statisíce lidí, některé zdroje hovoří až o milionu. Jsme asi jedna z posledních evropských zemí, kde se zatím podobná akce neudála. Jste z Prahy, Brna, Ostravy, Plzně nebo okolí a máte v pondělí 31.8. čas? Nesouhlasíte s tím, co se poslední měsíce děje? Nepatříte k panikářům, kteří chodí s rouškou i na WC? Pak neváhejte a připojte se k některé z těchto demonstrací.

Na těchto FB stránkách se o akcích dozvíte víc, je možné, že se mezitím přidá i nějaké další město. Na této stránce si už stačí kliknout na odkaz na to “Vaše” město, kde se již dozvíte místo a čas konání demonstrace.

Možná si říkáte, že ty demonstrace jinde vlastně nic nedokázaly. Nic se nezměnilo, vlády opatření nezmírnily, naopak, začínají mnohde přitvrzovat a některé demonstrace – jak se můžete přesvědčit níže – byly dokonce násilně potlačeny.  Ono to však vůbec zbytečné není a čím víc lidí přijde, tím lépe.

Nyní ale nejde o to, že by se cokoli touto akcí vyřešilo. Stále je dost “oveček”, které nepřesvědčí ani celé stádo odborníků, kteří proti koronašílenství protestují. A právě tyto ovečky všude ve světě – tedy i u nás – diktátorské vlády podrží.

Nicméně všimněte si, že po všech těch demonstracích, které mnohdy proběhly před 2, 3 i 4 nebo více týdny, se vůbec nic zvláštního nestalo. Podle “panikářů” měly po demonstracích kolabovat všechny nemocnice v zemích, kde demonstrace dávno proběhly. Měly tam umírat statisíce lidí a další statisíce měly ležet doma s vysokými horečkami. Jenže nic takového se nestalo. Mohutné demonstrace bez roušek a odstupů a NIC se nestalo!!

Chápete už proč mají tyto demonstrace smysl?? Ne proto, že by to pohnulo s jakoukoli vládou, ale třeba jen proto, aby se ukázalo to, co všude jinde ve světě; ani týdny po demonstracích, tedy poté, kdy už bude dávno po deklarované inkubační době, se nenaplní ony katastrofické scénáře panikářů…

K tématu COVID-19 jsem se nedávno vyjádřila zde a zde, kde najdete i veškeré moje argumenty proti celému “koronapodvodu”.

A pár videí nakonec. Nejen u nás se občané bouří….

Německé děti odmítají roušky ve školách:

Protesty proti koronavirovým omezením – Jižní Korea

Na této červnové demonstraci ve Vídni mělo jen velmi málo lidí roušku. Sice se jednalo o demonstraci proti islamizaci města, ale ani dva měsíce poté neslyšíme nic o kolapsu rakouského zdravotnictví… Především pak souhlasím s Norbertem Hoferem, který říká, že se nebojí koronaviru, ale islámu…

Masová demonstrace 1.8. v Berlíně. Neměly by už dle scénáře panikářů kolabovat všechny německé nemocnice pod náporem pacientů??

demonstrovalo se i v Madridu:

Anti-korona demonstrace ve Vídni:

Srbsko a opět protest proti opatřením:

Demonstrace proti rouškám – Londýn:

 

(Visited 1 259 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. zajímavý,že na takových akcích moc barevných neuvidíte-že by proto,že jich se podobná opatření netýkají???
    Ale zase na druhou stranu čekám,kdy se za řevu motoru “allah akbar” splaší nebo zradikalizuje nějaké to osobní auto nebo náklaďák…??

    1. Ve většině zemí totiž ty anticorona demonstrace organizují většinou strany, které jsou proti invazi a proti EU (v Německu třeba AfD, ve Španělsku Vox a v Rakousku Svobodní) nebo různé euroskepticky a antisystémově zaměřené organizace. Prostě kdokoli, kdo nevěří stávajícím vládám a v Evropě i EU. Všimněte si, že na těch protestech neuvidíte jediný modrý hadr s hvězdičkami, jedině národní vlajky. Takže moc podporovatelů invaze nebo BLM na ně asi nechodí, tudíž tam ani nenajdete moc těch opálených, kterým celý současný systém nahrává….

  2. V slovakistáne by som bol na takej manifestácii asi iba sám. Slovenskí ovčania už pol roka nosia náhubky v uzavretých priestoroch, náhubky si vzorne doťahujú až na oči, a evidentne cítia radosť, ako ich vláda chráni.
    V slovakistáne to určite zostane už na furt – ako som to povedal v marci, pri pohľade na SK priemera.

    Pri pohľade na tunajšiu búrlivú diskusiu to ani v ČR nebude moc burlivé.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *