Poslední výzva sluníčkářům

Napsal
Sdílet článek

Po mých výzvách ke zdůvodnění rozporuplné podpory na jedné straně islámu a muslimské migrace a na druhé LGBT,  jsem očekávala, že se alespoň pár sluníčkářů vůči tomu, co jsem psala ve svých dvou předchozích článcích, nějak vyhradí a vše mi patřičně osvětlí a tudíž si i svoje – pro mne zcela iracionální – názory plně obhájí.

Pod články je možná diskuze, tedy sluníčkáři měli možnost se pod některým z mých dvou příspěvků vyjádřit a vysvětlit mi to, co stále nechápu: jak si racionálně zdůvodní na jedné straně to, že podporují přijímání muslimských migrantů a na té druhé, jak je možné, že navíc podporují i LGBT ideologii a feminismus. 

Především první článek měl několikatisícovou čtenost a přesto se žádný sluníčkář, který by mi vše vysvětlil, v diskuzi neobjevil.  Bylo možné – zcela anonymně – mne, hloupému islamofobovi, xenofobovi a zpátečníkovi vysvětlit, jakpak se tato vaše podpora islámu a LGBT slučuje. Nedočkala jsem se. Ani jedno vysvětlení, ani jeden “pokrokový člověk”, schopný mi vše náležitě objasnit a to i přes tisíce návštěv mého článku. NIC.

Jak je to možné? Vážení, jste přece ta elita národa, ti “lepší lidé”, vy jste ty vzory správného euroobčana, kovaného eurosoudruha, který má patent na tu jedinou pravdu. Vy jste přece ti jediní, kteří by měli mít právo volit (jak se často z vašich řad ozývá), musíte být tedy těmi, pro koho by měla být odpověď na tak elementární otázku hračkou.

Tedy zkusím být trošku adresnější, aby bylo jasné, koho oslovuji. Nejprve se obracím na asi největší skupinu těch, od koho bych se mohla dočkat adekvátního vysvětlení – tedy na voliče angažovaných eurosvazáků, Pirátů. Piráty najdete jak na demonstracích pro přijímání muslimských migrantů, často pod vlajkou Antify, tak na akcích, podporujících LGBT či homomanželství, jako jsou třeba průvody Prague pride, kterých se dokonce pyšně sami účastní.  Měli více, než půl milionu voličů, kteří tedy logicky musí být taktéž podporovateli obojího. Jak je možné, že se neozval ani jeden pirátský volič a nevysvětlil, jak se slučuje jejich podpora islámské migrace (tu bych pochopila v kontextu toho, že zakladatelem pirátských stran je muslim) a na druhé straně maximální podpora LGBT, genderových kvót, feminismu a dalších “liberálních lahůdek”, pro muslima zcela nepřijatelných?? Může mi to nějaký Pirát nebo jejich volič vysvětlit? Pirátští voliči jsou přece – jak nám veškeré průzkumné agentury tvrdí – jakousi intelektuální elitou národa. Tedy zcela jistě by měli být takto geniální mozky schopné toto, co já, hloupý extremista nechápu, vysvětlit. Pokud jsem si všimla, tak i veškerá hlasování – jak v naší Sněmovně, tak v europarlamentu – nasvědčují, že Piráti jsou přímo natěšeni na to, aby mohli muslimské migranty vítat, třeba i ve svých domovech.  Tak prosím o vysvětlení, děkuji. Téhož se mohou případně ujmout i zástupci či voliči  jiných stran, podporujících  oboje uvedené, tedy třeba TOP0,09 nebo STAN.

A ještě jeden zajímavý rozpor mne napadl. Třeba lidovci, kteří podporují migraci – jistě všichni znáte kauzu vousatých syrských sirotků paní Šojdrové – sice LGBT nepodporují, nicméně podporují – podobně jako jejich guru papež Bergoglio, líbající muslimům nohy – islamizaci Evropy. Tedy i těch – resp. jejich voličů, kteří Šojdrovou dokonce do europarlamentu “vykroužkovali” – bych se ráda zeptala, jak se jejich údajné křesťanství slučuje s tím, že podporují islamizaci Evropy, potažmo naší země? 

Mezi sluníčkáři, kteří podporují LGBT i muslimskou invazi jsou také tzv. “elfové”, tedy bonzácká úderka, hlídající ideologickou čistotu internetu. I ti patří k obhájcům obojího, proto by mne zajímalo, jak se jejich názory – podpora islámské migrace a LGBT slučuje.

A ptám se i všech dalších, výše nejmenovaných sluníčkových “progresivistů”, na které jsem zapomněla: můžete mi vysvětlit to, co mi zatím NIKDO z vás nevysvětlil? A nevěřím tomu, že žádný sluníčkář si moje články nepřečetl. Při tak velké návštěvnosti zejména prvního článku, vzhledem k faktu, že byly články zveřejněny i jinde, než na mém blogu (např. Pravý prostor, FB Tomia Okamury a kdo ví, kde jinde ještě) nevěřím, že si je nepřečetl vůbec žádný zastánce těchto “liberálních eurohodnot”. Už proto, že právě výše zmínění novodobí estébáci – elfové šmírují všude, kde by mohli natrefit na nějakého “xenofoba”, tedy i tam, kde byl k přečtení můj článek.

Prosím, pište do diskuze na mém blogu, samozřejmě i zcela anonymně. Myslím to vážně, moje výzva není v žádném případě vtip. Asi mi něco nedochází, tedy něco, co vy už víte a umíte zcela racionálně vysvětlit. Přece, když cokoli podporujete, tak víte, proč to děláte. Nebo ne???

Vzhledem k celosvětově obrovskému počtu lidí, kteří tyto tak silně neslučitelné “ideologie” podporují, za tím musí být nějaký racionální důvod. Jen já (a nejen já) ho prostě pro svoji omezenost zřejmě nevidím. Nebo snad žádný racionální důvod k uvedenému neexistuje a za podporou natolik nekompatibilních záležitostí je pouhopouhá lidská hloupost a absolutní neschopnost samostatného myšlení? Pokud mi to nikdo nebude schopen racionálně vysvětlit, pak si tedy budu myslet, že to druhé je pravda.

Prosím, vážená sluníčka, “liberální demokraté”, eurosvazáci, angažovaná umělecká úderko, či jen voliči stran, které podporují jak LGBT, tak masovou muslimskou migraci – vysvětlete mi to, co já stále nechápu. Vysvětlete mi, jak se slučuje vaše podpora na jedné straně muslimské migrace a na druhé LGBT a feminismu.

A neberu známé floskule o náboženství míru. To vám nikdo, kdo ví, co je islám zač, “nespolkne”. Cílem každého praktikujícího muslima je dřív či později nastolení práva šaría, pro které je celé LGBT i feminismus tabu. Jak dopadnou příslušníci LGBT komunity i feministky ve státě pod nadvládou práva šaría jsem psala už dříve, více se o tom rozepisovat netřeba.

Tedy vážení, odpoví mi konečně někdo? Podá mi někdo zcela racionální vysvětlení? Předem děkuji. bye

PS: Tak co myslíte, odpoví už konečně nějaký sluníčkář a vše nám, hloupým xenofobům, vysvětlí???

(Visited 302 times, 1 visits today)
Sdílet článek

16 comments

 1. Tenhle Váš post, Anino, je taková svého druhu řečnická otázka. Neříkejte, že očekáváte od těch, které jste v něm oslovila, nějakou odpověď.

  Odpovědi se nedočkáte, nanejvýš – a i tak o tom pochybuju – nějakých irelevantních emocionálních výlevů. Vy od oslovených žádáte logickou úvahu, přičemž z podstaty věci samé je to vyloučeno. Když ideologie odporuje realitě, má realita smůlu.

  A nejinak je tomu i v případě, který ve svém textu rozebíráte.

  Abych byl správně pochopen: Vaše úvahy si s chutí přečtu a jsem rád, že je píšete – je to potřeba. Sám už na to nemám sílu, tak Vám aspoň držím palce.

  Pěkný večer přeju.

  1. Alefe, já myslím, že zcela jistě chápete, proč ta otázka, proč do toho neustále tak “rejpu”. Je mi jasné, že to, co uvádím, je prostě neobhajitelné. Že je to něco, co mi nikdo nemůže racionálně zdůvodnit. Podpora dvou natolik neslučitelných záležitostí, které jsou v tak obrovském rozporu, je jen velmi stěží obhajitelná. Nicméně, pokud někdo skutečně podporuje jak LGBT, tak muslimskou migraci, pak požaduji, aby on sám svůj postoj zdůvodnil. Nic více, nic méně. Já svoje názory obhájit dokážu a to zcela racionálně, přitom patřím k názorovému proudu, který je nálepkován za ten, jenž vyznávají hlupáci a nevzdělanci. Oni patří k názorovému proudu, který je naopak přisuzován elitám a těm, jejichž inteligence ční nad námi ostatními. Proto čekám, až mi někdo z těch statisíců podporovatelů na jedné straně islámské migrace a na té druhé LGBT odpoví. Ale bez invektiv a s racionálním zdůvodněním, bez obvyklých frází, přejatých z mainstreamové propagandy. Tak čekám, i když tuším, že se odpovědi nedočkám. bye

   1. …a tušíte správně. Dalekáť cesta má, marné volání.

    No a právě proto, že Vy, já, i mnozí další patříme k hlupákům a nevzdělancům, nebudou se s námi elity, jejichž inteligence ční nad ostatními, bavit. Chápejte: přece se nebudou zdržovat nějakou argumentací, když jejich pronikavému zření je vše božsky jasné i bez toho.

    Wikipedia (a nejen ona) uvádí, že slovo inteligence pochází z latinského inter legere, tedy číst, resp. vybírat “mezi”. A v tom je jádro pudla: kdo není s to nahlédnout, že výběrem islámu zároveň volí házení stoupenců LGBT z věže, není schopen “číst, vybírat mezi…”. To je OK – je to svého druhu přírodní výběr.

    Až (hypoteticky) všude na světě zavládne islám, nenastane žádný mír. Sunna a šía si půjdou po krku a v souladu se starým Darwinem se vyhladí navzájem. Ale tohle sluníčkáři nevidí, poněvadž nikdo není více slepý než ten, kdo nechce vidět.

    Marné volání.

    1. Já bych vypsal finanční odměnu. Za sebe nabízím 1 milion korun českých tomu, kdo mi tenhle rozpor uspokojivě vysvětlí. Třeba takový CML (centrální mozek lidstva, eh pardon Cemper Muslimo-Láskyplný) by mohl…

     1. Každý by měl být schopen obhájit názory, které zastává. Takže můžeme čekat, kterýpak z těch statisíců pirátských voličů se ozve. Jistě věděli, proč Piráty, kteří obhajují oboje uvedené, volili. Také by nám to mohli vysvětlit ti, kdo pobíhají v demonstracích na podporu masové muslimské migrace a poté jen přehodí transparenty a jdou do průvodu Prague pride. A milion, to už je skutečná výzva, za to by mohl dotyčný třeba nějaký ten měsíc živit pár přivandrovalých Afričanů, podpořit výstavbu nové mešity nebo si nakoupit kompletní novou garderobu, až si nechá změnit pohlaví. yes
      Tak doufám, že se konečně najde ten správný sluníčkář, který nám své myšlenkové pochody náležitě objasní.
      Nicméně předpokládám, že ani váš milion a ani to, kdyby zde někdo předhodil další miliony, nepomůže. Kde není rozum, ale jen fanatická ideologická zaťatost, tam ani miliarda nepomůže. bye

 2. Jenže co s tím?? My tady vedeme vtipné a vcelku rozumné řeči, ale jízda hňupů velkolepě pokračuje…
  Jak se zastavit uprostřed toboganu?? TO je ta správná otázka za milion.

  1. Jediná šance je jim takto narovinu ukázat, jak to mají “v palici popletené”. Pokud budete chtít s nějakým přesvědčeným sluníčkářem diskutovat, tak to skončí u invektiv z jeho strany. Já bych ráda vyvolala slušnou a konstruktivní diskuzi, v rámci které by si tito neomarxisté obhájili svoji vlastní ideologii, kterou nám navíc vnucují coby jedinou přípustnou a povolenou. Vždyť oni si ani neuvědomují, že prosazují totalitu tím, že naše názory cenzurují a rádi by je zakázali! Tedy co můžeme dělat? Jedině takto nastavovat sluníčkářům zrcadlo. A podobné dotazy na jejich rozporuplnou ideologii šířit, šířit a šířit. A ptát se jich pořád dokola tak dlouho, dokud si sami neuvědomí, že to, co vyznávají, nemá žádnou logiku, protože nedovedou svoji ideologii resp. názory racionálně obhájit. Tím se pak jen potvrdí jejich nesmyslnost. Samozřejmě se to netýká prospěchářů, kteří na své ideologii velmi slušně vydělávají. Ti budou dělat vždy to, co jim naplní kapsy, bez ohledu na režim…

   1. To je ale začarovaný kruh. Jehovisty taky nepřesvědčíte opakovaným vyvracením a přesvědčováním. Vymytý mozek Vám nakonec po vyslechnutí veškeré argumentace a naprosté neschopnosti, protože nemožnosti oponovat řekne: “A stejně mám pravdu (a ty jsi blb, islamofob, nácek, fašoun, xenofob, hejtr a zloser).”

    1. Nejspíš máte pravdu, nicméně myslím, že tímto neustálým naléháním na objasnění jejich zcela rozporných, iracionálních postojů se může stát, že se některý vymytý mozek podaří “nastartovat” k činnosti. I kdyby se to povedlo v jednom případu z tisíce, stálo by to za to.

     1. Smyslem našeho konání je otevření našehoOvertonova okna, které se dívá naším směrem. Oni tuto techniku manipulace proti nám používají už dávno, je načase využít ji v náš prospěch.

     2. Ano, můžeme to chápat i jako “naše” Overtonovo okno. Každopádně zatím nehodlám do toho přestat “rýpat”. A mělo by nás být víc.

 3. Dobry den, pani Slovanko.

  Moc se mi libi Vase apely. Ale z tech lidi, ktere tak nenavidite, ale chcete si s nimi povidat, Vas nikdo nezna, nezajima a necte. Nikdo s Vami ‘debatu’ vest nebude, protoze jiz predem deklarujete opovrzeni, nulovou toleranci k jinym nazorum a mate nulovy dosah. Takze nestojite za par slovo ani tem par trollum jako jsem ja sam. Neberte si to prosi nijak zle, ocenuji Vasi snahu sem nekoho nalakat a zvysit se ctenost a vynos s reklam, ale je to spise ztrata casu, ktery my sfetovana hovada, co si pichaji travu, mnohem radeji provalime nekde v rausi na zaplivanych zachodech spinavych squattech smile Preji Vam mnoho uspechu, radosti v zivote a uspechu v tom, cemu se venujete. Sbohem!

  1. Libtarde, to není opovržení, to je jen prostá a jednoduchá otázka: “Jak někdo může podporovat dvě tak protichůdné záležitosti”? Jen na okraj – nepotřebuji sem nikoho lákat, nic z návštěv nemám, nejde o moje stránky. Ale skutečně mne zajímá, jak někdo může podporovat na jedné straně muslimskou migraci a na té druhé LGBT. Já to nechápu, proto se ptám. Stačí???
   Jinak, vy sám ukazujete vlastní hloupost – ozvete se a nevysvětlíte ten rozpor, tedy zcela zřejmě podporujete něco, co si nedokážete obhájit. A pokud tady někdo napadá, tak jedině vy mne. Nejste-li tedy schopen vysvětlit to, nač se ptám, pak nechápu, proč sem píšete. Akorát ukazujete, že si příliš nerozumíte s gramatikou a nejste schopen diskuze – ostatně, jak píšu i v článcích. A nakonec – zfetované hovado jsem nikde nikoho nenazvala, nicméně upřímnost z vaší strany se cení. Každopádně i já vám přesto přeji vše dobré a hodně fetu. yes bye

   1. Já bych to nazval syndromem malého rozzlobeného dítěte. Realita je prostě jiná, než jakou předkládají báchorky, kterým uvěřili. A tak zlostně dupou nožkou, trucují a čekají, jestli se to náhodou nezmění ve prospěch iluzí, kterých se odmítají vzdát.

    Znal jsem pár starých, kovaných komunistů; myslím, že dnes už nežije nikdo z nich. Měl jsem pro ně tak trochu pochopení: připadalo mi marné a vůči těm staříkům vlastně i kruté žádat od nich, aby obratem zahodili všechno, čemu věřili celý život. Ale ti, kterých se tážete na zdůvodnění onoho pitomého postoje, přece nejsou zkostnatělí staříci nad hrobem, měli by být mladí a pružní, schopní reflektovat změny. – Tak snad potom přestoupí na islám, až ho tady pomůžou zavést…?

    Člověk by se mohl smát i brečet zároveň.

    1. Také jsem takové ty zažrané komunisty znala a vím, že i oni svému přesvědčení věřili až za hrob a proto jim nemělo smysl něco rozmlouvat. Stejně, jako asi nemá smysl cokoli rozmlouvat sluníčkářům. Vlastně já jim ani jejich ideologii rozmlouvat nechci, jen testuji, zda jsou schopni obhájit to, co podporují.

     Ale zcela očividně toho schopni nejsou.

     Oni i ti staří komunisti začali své ideologii věřit už v mládí a zůstalo jim to až do smrti. Pak je možné, že na tom budou podobně i sluníčkáři s tím rozdílem, že se jim jejich ideologie postupně přemění v islám. Ti z nich, kdo tu ideologii protlačují pro prachy, se nové ideologii přizpůsobí a začnou prosazovat právo šaría (ostatně to známe z devadesátek – kolik komoušů se rychle změnilo v antikomunisty) a ti idealisté se buď přizpůsobí nebo – a těch bude asi nejvíc – budou mezi prvními, kdo padne nové ideologii za oběť.
     Přesně podle pravidla “kdo s čím zachází, tím také schází”….

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *