Potřebujeme rozhodné a silné vládce s vlasteneckým srdcem !!!

Napsal
Sdílet článek

Delší dobu jsem řešil to, co je v současnosti špatně, dělal si starosti o věci, které se mně osobně ani netýkají a myslel si, že svými články „spasím svět“.

Nikdy se však nezavděčíš všem, a tak jsem za svou naivitu, s kterou jsem se hádal kvůli nesmyslným nepravdám, polopravdám a mystifikacím dostal nálepku rusofila a komunisty. Na nějakou dobu jsem tomuto zaškatulkování dokonce sám uvěřil a vstoupil na krátký čas do KSČM, z které jsem však brzy znechucen odešel (2012 – 2014). Některé myšlenky, jako sociální solidarita a národní hospodářství mi přišli sympatické a správné, ačkoli si nemyslím, že by stát měl vlastnit 100% výrobních prostředků (velké strojírenské, petrochemické, energetické a další závody důležité pro chod země, by však měli vždy patřit státu).

Brzy jsem však pochopil, že zatímco s ekonomickou částí marxismu dokáži z velké části souznít, co se týče té filosofické, stojím na úplně opačné „straně barikády“. Zatímco já preferuji svobodné a suverénní národní státy a tradiční rodinné hodnoty, marxismus je o mazání hranic, globalismu, ničení tradičních hodnot a větším vlivu nadnárodních celků na rozhodování o budoucnosti celého lidstva (úsměvné je, že právě tuto filosofii dnes praktikují v Bruselu a po malé čtyřleté přestávce znovu také ve Washingtonu).

Ve svém životě jsem udělal jako každý spoustu chyb a tím, že jsem z různých režimů vysekával některé jejich části a hájil je, jsem často neúmyslně hájil i to špatné, co bylo za jejich vlády napácháno. Marxismus, je jako celek stejně chybný a zkažený, jako je imperialismus, nebo, chcete-li, globalismus, oligarchie, otrokářství, nebo v současnosti západními zeměmi preferovaný neomarxismus, který přináší spoustu multikulti, genderových a rasistických předsudků, pokynů a příkazů v globálním měřítku. Vláda jedné strany (komunistické), navíc ukotvená ústavou, je stejná zrůdnost, jako vláda deep state, tedy vláda nejbohatších bankéřů, podnikatelů a nadnárodních korporací, které tahají za provázky svých loutek, dosazených do důležitých politických stran po celém světě.

Národy potřebují rozhodné a silné vládce, kteří budou mít dost času realizovat vize, pro které je lid zvolil !!! Politické strany a povinnost politiků se řídit příkazy jejich vedení, které podléhá příkazům jejich sponzorů, jsou čiré zlo !!! Národy by měli řídit jen přímo zvolení zastupitelé, kteří nebudou poplatní žádné straně, nebo frakci a budou zodpovědní pouze svým voličům !!! Dle mého přesvědčení, je třeba se vrátit do počátků demokracie a dát šanci státnímu zřízení triumvirát + lidový sněm (obojí volené na 25 let). Žádný prezident, žádný předseda vlády, žádné politické strany, jen tři nejvyšší představitelé, kteří by v případě jednotného hlasování mohli vydávat dekrety, které by měli váhu zákonů a lidový sněm, který by mohl podávat vlastní návrhy zákonů, které by triumvirát musel většinově schválit (pokud by bylo hlasování sněmu tříčtvrtinové, stačil by souhlas jednoho z triumvirátu). V případě, že by se některé návrhy zákonů triumvirátu a lidového sněmu rozporovali, by rozhodlo závazné lidové referendum.

Nebojte, vím, že jsem stále naivní, a že na západě se pevně chopili moci neomarxisté (liberálové), takže tohle je jen takový můj poslední výkřik do tmy, která se prostřednictvím různých nesmyslných directiv a vykonstruovaných strašáků, díky nimž nám postupně berou svobodu blíží.

Prostě jsem si to nemohl odpustit, snad mi to dokážete prominout … smile

  • Ladislav Kašuka
5/5 - (5 votes)
(Visited 123 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. 25 let je příliš brutální, při přešlapu u voleb by to byla naporstá katastrofa na celou jednu generaci. 10 let by znělo rozumněji, klidně i 5 let – podstatné je spíš to, aby bylo možné zvolit lídra, který bude mít dostatek pravomocí a samostatné rozhodovací síly…ale zároveň bude možné ho nějak odvolat, pokud vyloženě zešílí. Což jde bohužel právě přímo proti sobě.
    Ale představ si, že by se z*rdi jako Hitler, Stalin, Matovič, Ceaușescu, Macron a další mohli být neomezeně u moci čtvrt století…první co by udělali by bylo, že si sami schválí doživotní mandát.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *