Pouze na životech černých kriminálníků záleží?

Napsal
Sdílet článek

Účelově založené hnutí BLM má skutečně příkladné vzory. První nepokoje, rabování a bitky začaly záhy poté, kdy během zatýkání, kterému se bránil, zemřel několikrát usvědčený kriminálník George Floyd. O tom, že se nejednalo o žádného beránka ví ostatně každý, i já jsem zde zmínila jeho velmi “pestrý” život, ale také nezmanipulované záběry ze zatýkání. Nicméně ani druhý černoch, kvůli kterému se rozpoutala další vlna nepokojů a rabování v USA, nebyl rozhodně žádný “svatoušek”.

29letý černoch Jacob Blake, který byl zastřelen  policisty v Kenoshi  ve státě Wisconsin před více než týdnem, byl hledaný násilník. Dále si tedy poněkud podrobněji popíšeme, co vše ukazuje policejní zpráva o druhém černochovi, kvůli kterému k dalším nepokojům došlo.

Proti Blakeovi byla vedena žaloba za nedovolený vstup, výtržnictví a sexuální napadení třetího stupně. Vyplývá to z publikované policejní zprávy.

3. května brzy ráno Blake nelegálně vstoupil do domu své bývalé přítelkyně a požadoval, aby se mu vrátily věci, které mu patří. On pak na svojí expřítelkyni proti její vůli sexuálně zaútočil, posléze ukradl auto a odjel. Policie, která dorazila na místo, svědčí o tom, že bývalá přítelkyně po incidentu plakala a byla zjevně otřesena.

Policejní zpráva dále ukazuje, že Blake byl nezaměstnaný, neměl auto a že není jasné, kde žil poté, co se pár rozešel. Také z ní vyplývá, že 29letý černoch nadměrně holdoval alkoholu, a že při několika předchozích příležitostech fyzicky zaútočil na svoji expřítelkyni.

7. července byl Jacob Blake usvědčen z neoprávněného vniknutí, výtržnictví a sexuálního napadení třetího stupně, přesto ho policie nezatkla.

23. srpna policie obdržela upozornění, že hledaný násilník znovu vyhledal svoji bývalou přítelkyni. Zalarmovaní policisté věděli o jeho minulosti a o tom, že byl hledaný za zločiny. Podle svědeckých výpovědí policistů se Blake snažil během policejního zásahu na policisty zaútočit a pokusy o jeho zastřelení omračovací pistolí selhaly. Proto, když Blake otevřel dveře od auta, jeden z policistů se rozhodl střílet ostrými.

Pokud se podíváme na rabující a ničící hordy, jsou mezi nimi černoši, které doplňují běloši z Antify a podobných bojůvek. Jak je možné, že je dokáže dostat do ulic výhradně zabití nějakého černého recidivisty? Pokud jim tak strašně vadí útisk černochů, pak bych je poslala demonstrovat jinam.

Co tak třeba zaletět si do Nigérie, Mali a dalších zemí centrální Afriky, kde denně dochází k vraždění černých křesťanů? Takřka denně vyplení a vypálí černí islamisté z Boko Haram či Al Šabábu nějakou tu černošskou vesnici či alespoň osazenstvo kostela. Jak je možné, že toto té aktivistické bandě nevadí??  Jak je možné, že jim nevadí, že tito černoši nejen vyvražďují jiné černochy, ale také si část berou do otroctví?

Jak je možné, že těmto výtržníkům nijak nevadí tisíce černých otroků, které si stále nakupují boháči ze Saudské Arábie na trzích otroků v Libyi?? Tentýž dotaz směřuji do řad podobných evropských pokrytců, včetně těch českých. Jako třeba směrem k umělecké angažované úderce ze Švandova divadla či z mainstreamových médií, která BLM nepokoje podporovala.

Už jsem si zvykla na fakt, že v dnešní zvrácené době nikoho nezajímají denně vyvražďovaní běloši v JAR, nepokoje nenastaly ani po nedávném zastřelení pětiletého bílého chlapečka černochem ani po stejně chladnokrevném zastřelení bílé matky batolete opět rukou černocha. Její smrt dokonce fanatici z BLM oslavovali. Po těchto incidentech mlčel mainstream jako ryba a stejně mlčela celá uvedená angažovaná umělecká úderka. Úplně stejně mlčí k řádění afrických hord v Evropě.

Ale tito “černochomilci” jsou zticha i tehdy, když černoši vraždí jiné černochy nebo když si černochy berou Arabové do otroctví. Účelově aktivističtí pokrytci, z jakých musí být každému slušnému člověku nevolno.

 

 

(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *