Slovanka: Pozor, máme zde vysoce inteligentní virus – rozeznává hranice, zná hodiny a nejen to…

Napsal
Sdílet článek

Je zajímavé, jak dalece lze občany zmanipulovat a udělat z nich zcela nemyslící masu, která za sebe nechá myslet média a politiky.  Nedávno jsem už v tomto článku upozornila na fakt, že mediální prezentace viru je z dílny stejné společnosti, která nám již v minulosti jednu mediální prezentaci předvedla. Právě díky této PR agentuře Hill+Knowlton Strategies  vypukla jedna válka, přičemž agenturou šířená lež “praskla” až o dva roky později. Všichni do té doby jejich verzi “pravdy” věřili a média po celém světě brala lavinovitě šířené lži jako fakta.

Nyní tedy stejná agentura dělá PR i tomuto viru. V důsledku neutuchající mediální masáže zde tak máme spoustu vyděšených svědků covidových, kteří zcela ztratili schopnost samostatně myslet.  V panice a zděšení pak nutí k někdy zcela iracionálnímu omezování i ty, kdo nežijí v permanentním strachu. Ani na minutu je však nenapadne se zamyslet nad mnohými nesrovnalostmi v oficiální verzi všech, kdo restrikce požadují. Neuvědomují si, že se jedná o stav, kdy mají jedny restrikce přejít do jiných. A to ihned poté, kdy si na zcela nesvobodný život zvyknou. Vlastně, oni už si zvykli…

Nicméně, tímto jsem jen trošku odbočila, abych naznačila, jak brutální, již téměř rok trvající propaganda, na některé jedince účinkuje. Podívejme se však na to, jak vysoce je vir inteligentní. Nikdy v minulosti jsme zde neměli virus natolik inteligentní, aby rozeznával hranice.  O skutečně nezměrné inteligenci viru vypovídá i tato mapka:

Všímáte si, jak striktně drží virus hranice?? Povšimněte si obzvlášť tmavých regionů, sousedících zcela bezprostředně s německými, místy mnohem světlejšími v situaci, kdy ještě před pár dny proudili přes otevřené hranice nejen kamioňáci ale i pendleři nebo prostě jen spousty lidí za nákupy.  Podobně bychom nejspíš viděli zbarvení Polska a Rakouska, přičemž Polsko již začíná se značným rozvolněním a v Rakousku hlásí uzavřené jen Tyrolsko (jaká “náhoda”, že jsou právě tam hory, jako v případě většiny našich nejtmavších oblastí).

Tedy virus je natolik inteligentní, že ví, že za české hranice nesmí. A to ani kilometr!! Zajímavé na tom je i to, že zatímco u nás se téměř nedemonstruje, našinci (i přes neustálé kvičení svědků covidových, tvrdících opak) jsou tak v tomto ohledu národem, který – viditelně nesmyslná, neboť dle všeho neúčinná – nařízení porušuje nejméně. Zatímco v sousedním Německu i Rakousku probíhají každý víkend poměrně početné demonstrace, u nás je relativně klid. Níže se můžete podívat na demonstrace z tohoto víkendu (Vídeň, Berlín, ale demonstrace byly i jinde, například v Mnichově):

Nicméně, i přesto zůstává mapka v oblastech, kde se každý víkend demonstruje, v porovnání s ČR, kde je jen sem tam nějaká menší demonstrace, poměrně světlá. Zajímavé, že? Neukazuje to na nesmyslnost nařízení? Nebo spíš na manipulaci s čísly za účelem umělého udržení nesmyslného nouzového stavu, kdy se dá velmi dobře a především legálně krást?

Tedy nejenže virus perfektně rozezná hranice, ale také si nyní obzvlášť oblíbil hory. A rozhodně nesmíme zapomenout i na další výlučnou schopnost covidu-19: bezpečně rozezná čas. A to na minutu! Takže například u nás vylézá ven denně mezi 21. – 5. hodinou ranní. Jinde vylézá už o hodinu dřív, někde později. Inteligence tohoto viru je tedy vskutku famózní!!

Ale virus má i další preference!! Obzvlášť miluje školy, malé obchůdky, restaurace, kadeřnictví, kosmetické a masérské salóny, posilovny, amatérská sportoviště všeho druhu apod.

Naopak, velkým obloukem se vyhýbá všem fabrikám, velkým super, hypermarketům i MHD. Tomu nasvědčuje i fakt, že za ten rok, co jsou všechny ty supermarkety otevřené, ještě nevymřela většina prodavaček, jak by se dalo podle tvrzení svědků covidových, kteří každého nakaženého odešlou rovnou do nemocnice, potažmo márnice,  očekávat.  Jak je možné, že jsme zatím nezaznamenali jedinou větší nákazu v jakémkoli z řetězců těchto nadnárodních společností? Vždyť se tam denně střídají tisíce lidí!! Při logice rouškařů by musel personál těchto obchodů dávno vymřít!

Virus rozeznává hranice i jinde, nejen uprostřed Evropy. Takovému Bělorusku, které nikdy žádná opatření nezavádělo, se obloukem vyhne (mezitím naše vláda, ale i některé další, podporují opoziční demonstrace, jako by tyto vlády věděly, že covid Bělorusko obloukem obchází, tudíž srocení davů není problém). Virus však obchází i větší část Afriky, kde právě nyní řádí již roky “obehraná” ebola. Ta ovšem takové PR nemá, asi by si také měl “někdo” zaplatit nějakou agenturu, která by ebolu, s úmrtností 50-80% zpropagovala podobně, jako propaguje virus, který má ve srovnání s ebolou úmrtnost zanedbatelnou.

Svědci covidovi by chtěli strávit zbytek života s náhubkem a pod restrikcemi. Nepřejí si zřejmě nic jiného, než likvidaci naší ekonomiky a svým vnoučatům hodlají předat zruinovanou, zadluženou a porobenou zemi, která bude jen bezvýznamnou součástí jakéhosi EUchalífátu. Navíc jsou zastánci konečné likvidace vzdělanosti národa a totálního úpadku našeho – už i beztak mizerného – školství. Tak to alespoň chápu poté, kdy chtějí i nadále prodlužovat stav, který nikam nevede. Nejsou schopni vidět, že NIKDE v Evropě neměli plošný nouzový stav tak dlouho, jako my. NIKDE v Evropě neměli tak dlouho zavřené školy, jako u nás. NIKDE v Evropě neměli tak dlouho uzavřené restaurace, obchody, sportoviště a další služby, jako u nás.

Budeme také první zemí, kde nařídí povinné roušky i psům??? laugh

 

 

(Visited 1 197 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Nejlepší na věci je, že na CNN Prima News už to nevydrželi a aspoň částečně přiznali, jak se u nás vyrábí pozitivní případy. Přiznali, že se pozitivní rychlotest zaeviduje tak jako tak, i když validační PCR test vyjde negativní. Dodám, že další problém s falešnou pozitivitou je u PCR testů, to se děje v případě, že jsou vzorky analyzovány vysokým počtem cyklů, tehdy lze prokázat i to, co v původním vzorku není.

  2. Měl bych tu odkaz na ještě jednu zajímavou informaci https://hlidacipes.org/jak-babis-bohatne-v-casech-koronaviru-vydelava-podpora-imunity-laborator-i-potraviny/ . Podle toho náš premiér je zaháčkovaný v testovacím byznyse. Kdoví jestli kvůli tomu nemáme tak vysoké skóre, zvlášť když mi poctivě zaevidujeme každý pozitivní výsledek, v Německu se údajně eviduje jen ten, kdo je opravdu nemocný. Stále tu tedy je problém, že se klade rovnítko mezi pozitivně testovaný a nemocný, jenže takhle to není. Jak už dříve psáno, PCR test bohužel reaguje i na nefunkční zbytky viru.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *