Prefabrikace záminek ke zločinné válce USA proti Íránu

Napsal
Sdílet článek

USA jsou opravdovými přeborníky ve výrobě záminek ke zločinnému útoku na suverénní zemi.

(Norimberský tribunál, Zločiny proti míru, Spiknutí za účelem rozpoutání agresívní války; viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Norimbersk%C3%BD_proces#Obvin%C4%9Bn%C3%AD )

Před půlstoletím si americký režim vymyslel Incident v Tonkinském zálivu od A až do Z.

(https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dokumenty-prinaseji-novou-pravdu-o-vietnamske-valce/r~i:article:518412/ – Zajímavý titulek „Dokumenty přinášejí novou pravdu o Vietnamské válce“ – jen nezmínit v titulku to hlavní, že USA vědomě lhaly a cíleně zahájily zločinnou agresívní válku ve Vietnamu na základě vylhaných záminek.)

Také si můžeme vzpomenout na čerstvější události. Třeba tisíce tun iráckých zbraní hromadného ničení. „Nezvratné důkazy“ tvrdili ministr zahraničí USA Colin Powell a Poradkyně pro národní bezpečnost Condoleeza Rice. Až mnohem později byly „provaleny“ Downing Street Memos, ze kterých vyplývá, že vláda Británie od začátku věděla, že Irák žádné zbraně hromadného ničení nemá. A Blair a Bush vymýšleli na společných jednáních záminky k napadení Iráku – jednou z verzí bylo poslat nad Irák letadlo, nechat ho cíleně nad Irákem sestřelit a následně tuto zemi napadnout. Ehm, co to jen připomíná? (Viz např https://en.wikipedia.org/wiki/Bush%E2%80%93Blair_2003_Iraq_memo ) Také měla britská vláda poradce ministerského předsedy Blaira. Tím poradcem byl jistý David Kelly. Kelly věděl, že Irák nemá zbraně hromadného ničení a chtěl zveřejnit na tiskové konferenci, že britská vláda vědomě lže a vědomě připravuje napadení Iráku pod falešnou záminkou. Ale, jaká náhodička, den před svolanou tiskovou konferencí nějak upadl do depresí, odešel za město na louku, tam si navlékl rukavice, aby nezanechal otisky prstů, vyndal nůž, pečlivě z něj otřel otisky prstů a pak si podřezal žíly. A rukavice ještě stihl někde zakopat tak, že se nikde nenašly. Říká to oficiální zpráva vyšetřovací komise ustavené britskou vládou, kterou vedle nějaký Sir. A britská vláda by nikdy nelhala. Ani když jde o morče, které zahubil ruský Novičok, tedy vlastně britská policie svojí neschopností dát morčeti vodu. (Opravdu – podle výsledků „vyšetřování“ vládní komise spáchal Kelly sebevraždu – a na noži se nenašly otisky. Žádné otisky. Typická britská sebevražda. Nebo že by Putin?)

Je to skoro jako když bývalý diplomat OSN měl vypovídat před soudem o penězích, které ze zahraniční pomoci rozvojovým zemím rozkrádal společně s Hillary Clintonovou a – jaká náhodička – den před soudním stáním mu z rukou vypadla ve fitku při benchi činka tak nešťastně, že mu spadla přímo na krk a byl na místě mrtvý. Prostě náhody. Náhody se stávají. Okolo Hillary Clintonové se takových náhodných smrtí zrovínka ve vhodnou chvíli událo několik desítek. https://www.wnd.com/2016/08/clinton-death-list-33-most-intriguing-cases/ a https://lasvegas.cbslocal.com/2016/08/10/the-list-of-clinton-associates-whove-died-mysteriously-check-it-out/ Naposledy záhadně zemřel pracovník Demokratické strany Seth Conrad Rich, který patrně vynesl e-maily, které usvědčovaly vedení Demokratické strany USA z cíleného falšování výsledků primárek ve prospěch Hillary Clintonové a v neprospěch ostatních kandidátů. Seth Conrad Rich byl zastřelen dvěma výstřely do zad při údajném loupežném přepadení, při kterém mu pachatel nesebral ani peněženku, ani mobil, ani hodinky. (https://dailycaller.com/2017/05/24/family-of-seth-rich-demands-that-police-release-information-to-the-public/ ) Typické loupežné přepadení. Skoro jako z fitka při benchi.

Pozn.: Ano, ano, to jsou ty e-maily, které usvědčují vedení Demokratické strany z falšování primárních voleb. E-maily, které v rámci spin doctoringu masmédia okamžitě nasměrovala na žvanění o zástupných tématech jako „kdo je asi tak zveřejnil na WikiLeaks? Rusko! Rusko zasahuje do voleb v USA!“ Ale co by, když je někdo zapsán dobře u multikulti neo-totality, je mu dovoleno cokoli. Hillary může mít okolo sebe desítky podivných úmrtí a nikdo ani nepípne. Obamův viceprezident a nynější „žhavý“ možný kandidát za Demokratickou stranu na prezidenta USA v příštích volbách, Joe Biden, ten může cokoli. Blábolil o ruské stopě ve zvolení Trumpa, blábolil o tom, jak Rusko ovlivňuje a manipuluje volby na celém světě, zejména ve vyspělých zemích západní demokracie, tak může cokoli. Třeba jako Obamův viceprezident může veřejně na videozáznam mumlat 13-leté holce „Ani nevíš, jak mi stojí, péro, když jsem tak blízko tebe“. Tedy pro přesnost – řekl jí doslova “Do you know how horny I am to have a 13-year-old girl standing right next to me?“. Přeloženo „Víš, jak jsem nadržený/nažhavený/ztopořený (volně přeloženo do normálního jazyka: jak mi stojí péro), když mám třináctiletou holku tak blízko u sebe?“ Joe Biden je prostě žhavý kandidát. O tom není sporu. (Pardon, kde je meetoo? Kde jsou feministky? Kde jsou pravdoláskaři?) Video – https://tinyurl.com/y5s2rhhp Zpráva https://newspunch.com/joe-biden-young-girl-horny/

V americkém plánu na rozvrat Libye máme zase nechvalně proslulé „Kaddáfí proti nebohým mírumilovným prodemokratickým demonstrantům poslal stíhačky a libyjská vojenská letadla postřílela třicet tisíc demonstrantů na pokojné demonstraci“, což je také další lež americké propagandy, další událost, která se nikdy nestala, ale svůj účel záminky ke zločinné válce splnila.

A nyní máme novou „kauzu“ ve snaze o rozpoutání (další) (zločinné americké) války ze strany Trumpova režimu, i když vlastně spíše amerického deep state’s režimu, protože Trump je prostě nedostatečně silný na to, aby si troufl být něčím jiným než loutkou. Loutkou, která jen občas je svéhlavá (mexická zeď), ale o to více střípky svoji politiky (například proti-migrační) kompenzuje svojí extrémní ochotou k sebevětší zahraničně politické nebo geo-politické zločinnosti. (Vyhrožování vším možným všem možným státům světa, naprostá podpora islamistického totalitního režimu v Saudské Arábii, vyhrožování válkou kdekomu, nátlak na EU k ekonomické sebevraždě dovozem amerického předraženého neefektivního plynu, pokračování podpory islámských teroristů – zejména v Sýrii, nelegální okupace částí území Sýrie, v rozporu s nejzákladnějšími principy mezinárodního práva i prosté lidské slušnosti atd.)

Nejprve tu byla obvinění proti Iránu v souvislosti s válkou Saudské Arábie proti Jemenu. Jemenská armáda (jemenští „rebelové“, jak je přezdívá západní pro-zločinná propaganda) bojuje proti zločinné agresi Saudské Arábie. Saudská Arábie se snaží dosadit jako svoji loutku k moci v Jemenu bývalého prezidenta, který byl již dávno vlastním obyvatelstvem vyhnán a emigroval. Proto Saudská Arábie zcela demokraticky, humanitárně a zcela pravdoláskově bombarduje Jemen, vraždí tam tisíce a tisíce lidí přímo i nepřímo. (Jemen je nejhorší humanitární katastrofa současnosti – a Západ, USA, EU i NATO tuto saudsko-arabskou genocidu obyvatel Jemenu vydatně podporuje dodávkami zbraní i diplomatickou a politickou podporou.) V Ománském zálivu došlo k útoku na dva tankery. S největší pravděpodobností za útokem stáli jemenští obránci. Ale Jemenci budou humanitárně vyvražděni Saudskou Arábií, tak USA hned obvinily Írán. Tak jako nepřímo to zavinil Írán. Podporuje obránce Jemenu. Íránci jsou stejně jako obránci Jemenu převážně šíitové. Může za to Írán. A hotovo.

Ale nezabralo to. Tak přišla nová „kauza“ – útok na další dva tankery. Určitě ze strany Íránu. V Tonkinském zálivu. Ehm, pardon, v Perském zálivu. Konkrétně prý (podle US propagandy) Írán zaútočil na japonský tanker, aby oslavil těsně předcházející jednání nejvyšších představitelů Íránu s japonským premiérem o tom, že by Japonsko rádo nakupovalo íránskou ropu a zrušilo (nelegitimní a zločinné) sankce proti Íránu. To má logiku. Americkou. Jako když v Sýrii islámští teroristé bez masky, v triku a sandálech naboso „odnáší z místa útoku sarinem nebohé oběti Assadova útoku chemickými zbraněmi“.

Americká válečná propaganda připravila a předložila i video, kde údajně z napadených/poškozených tankerů někdo, údajně příslušníci íránské armády, údajně sundává údajnou minu. Video je černobílé, zřejmě točené v noci. Logicky. Nyní americká propaganda přinesla další „důkaz“ – barevný snímek, prý z amerického vojenského vrtulníku.

Tak pardon. Takže íránští vojáci sundávali tajně v noci z napadeného tankeru íránskou minu, která byla mazaně umístěna nad čarou ponoru (jak vyplývá ze záběrů videa). Přitom museli vědět, že musí být sakramentsky opatrní, aby je nikdo nenachytal. A nevšimli si, že je celou dobu natáčí americký bezpilotní letoun. A dokonce si ani nevšimli – uprostřed ticha noci – rámusu vrtulníku těsně nad sebou. A protože je fotka solidně barevná (např. zde https://media.novinky.cz/486/754863-free1-46y0z.jpg ), pak si asi nevšimli ani toho, že je Američané z vrtulníku fotí s bleskem.

Tak tomu všemu může vážně věřit jedině Američan.

Vyšetřovatel amerického námořnictva dokonce uvedl, že se posádka tankeru mýlí, když uvádí, že je zasáhly dvě rakety. Americký gumák je tak chytrý, že toho ví o čemkoli více než přímý účastník události. On tam sice nebyl, ale ví úplně přesně, že žádné rakety na zasažený tanker neletěly, posádka se mýlí, nic takového nikdo neviděl, byly to íránské miny. A jestli na japonský tanker letěly nějaké rakety, tak určitě ne americké z nějako lodě amerického námořnictva, ale jedině tak z území novoruských separatistů. USA o tom mají nezvratné důkazy, stejně jako je měly hned 30 minut po sestřelení letu MH17, ale nemohou je ani dnes zveřejnit, stejně jako v kauze MH17, protože by se „provalilo“, že USA mají špionážní družice a fotoaparáty, jak zní zdůvodnění, proč USA nezveřejní ty nezvratné důkazy v kauze MH17.

Kdo, proboha, tyhle historky pro válečnou propagandu vymýšlí? Proti tomu je i Skripal nebo MH17 solidně promyšlená lež.

Lžou jak pětiletá děcka.

Ze zvláštní školy.

MICHAL BRAND

(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílet článek

8 comments

 1. O Tonkinskem zalivu melou vsechny ceske weby porad dokola. Ucelem americke intervence bylo zabranit komunisticke invazi Indociny. Prekazilo to tzv. “mirove” hnuti, ktere protestovalo proti Americanum branicim Indocinu ale ne proti Vietcongu a Khmer Rouge. Vysledkem techto “mirovych” akci bylo vyvrazdeni 1 milionu Kambodzanu a 2 miliony boat people.

   1. Myslím,že v těchto válkách byla účast USA vítána.Vítána většinou obyvatelstva.
    O válce ve Vietnamu bych si to říci asi netroufla.Kdyby byli Amíci vítáni většinou obyvatelstva asi by neprohráli,ne? Vždyť měli technicky navrch,ne?

    1. Ve Vietnamu byli Američané jako smluvní spojenci legitimní jihovietnamské vlády. Prohráli to nikoliv vojensky, ale doma, vnitropoliticky, vinou agitace předchůdců dnešních sluníčkářů, neomarxistů a multikulturalistů (tzv. hnutí hippies), kteří, podporovaní Moskvou, zblbli americkou veřejnost.

 2. Ještě k tomu Tonkinskému zálivu:
  Anti-ami tvrdí, že to byla Američany vykonstruovaná provokace, ale sami námořníci z Maddoxu se zapřísahají, že pozorovali světla a sonarové odrazy něčeho, co považovali za torpéda. Loni přišli mořští biologové s celkem věrohodnou hypotézou, jak incident vysvětlit. Maddox podle nich ale nestřílel na velryby, jak se prý v soukromí nechal slyšet president Johnson, ale na ohnivky – mořské živočichy, kteří světélkují a tvoří až patnáctimetrové volně plující kolonie – tedy dost velké na sonarový odraz. Takže žádná provokace, nýbrž politováníhodný omyl.

  1. Určitě. A americkému námořnictvu se civilní íránsky letoun 655 v íránském vzdušném prostoru jevil na radaru jako íránská stíhačka maskovaná za hejno vlaštovek, takže zcela náhodně, jen omylem uSSáci sestřelili íránský civilní Airbus 300 s 290 lidmi na palubě.

   A třeba v Iráku zase na fotkách z družice se uSSákům mrkve na záhonku na předměstí Bagdádu zdály nápadně podobné špičkám raket s jadernou hlavicí, tak uSSáci honem napadli Irák. Omylem.
   laugh

   a ad Tonkin bay – věděli od začátku, že je to vylhaná záminka. Nejvyšší představitelé US režimu to věděli celou dobu

   https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dokumenty-prinaseji-novou-pravdu-o-vietnamske-valce/r~i:article:518412/

 3. Dělejte si (_!_), jak je libo, nicméně z dob studené války je skutečně doloženo několik případů, kdy už měla jedna či druhá mocnost prst na spoušti, protože radary nad Arktidou zachytily odrazy, které vypadaly jako svazy bombardérů, ale nakonec se z nich vyklubala hejna tažných ptáků.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *